Twee antieke Fayence deksel-amfora's, gemerkt Gien (vermoedelijk Frankrijk): 1x beschadigd en gelijmd, 1x voet gelijmd, 42cm. Cond.: M
Imari porseleinen 19e eeuws bord met floraal- en gouddecor in goede staat met geschulpte rand ø30cm.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors. 24x10 Cond:G
Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud en\of florale decors en geschulpte rand. 22cm Cond:G
5 oude porseleinen reclame etalage schildjes, 20e eeuw, 9-20cm Cond:G
Vier 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met gele omranding en Chinees floraal decor (polychrome) in goede staat (ongemerkt) ø22,5cm.
2 delen oud Duits porselein 20e eeuw.1 KPM vaas, een dekselpot +\- 1930 floraal en goud decor gemerkt S.1121. 26-32 cm. Cond:G
4- 19e eeuwse handbeschilderde figuren met gouddecor, een dame met hoed, dame zonder hoed (arm eraf)dame met een roze jas(middel gelijmd) en een man met hoed, 19-20 cm Cond: R\G
Antieke Hollandse Jugendstil plateel Jardiniere omstreeks 1900, gemerkt Gouda, Holland Regina 187 WB Rosario Adr. J.B.I. Cond:G 15x36x14
Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met gouddecor, bloemvaasdecor, en geschulpte omranding. 30.5cm Cond: G