Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Vitrine
Startprijs 500 EUR

Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.

Engelse kledingkast
Startprijs 300 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse kleerkast met 4 lades en 3 deuren (1 spiegeldeur). kast is uitneembaar en in zeer goede staat 67x160x215cm.

Antieke schouw
Resultaat: 150 EUR

Antieke eikenhouten schouw ca. 1880 in goede staat 130x170x32cm.

Kloostertafel
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat 86x75x284

Duitse barokkast
Startprijs 450 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten rococo barokkast, 1-deurs met snijwerk en sterintarsia. Bevat verdekte lades in voet Cond.: G 115x189x49

Commode, 4-laden
Startprijs 300 EUR

Duitse kersenhout fineer Biedermeier 4-laden commode met origineel beslag in goede staat 105,5x55x93

Kersen kastje art deco
Startprijs 200 EUR

Prachtige Art Deco kersenhoutfineer 1-deurs kastje ca. 1920. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 74x61x45cm. In uitstekende staat.

Noten wijntafel
Startprijs 175 EUR

Wortelnoten 19e eeuwse spiegelfineer wijntafel ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 64xø53cm. Cond.: U

Grunder kast
Startprijs 850 EUR

Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit vitrineopzet kast met volle zuilen en capitellen ca. 1880. Fineerschades aan de zijkanten (lijsten los maar erbij) 250x124x63cm. Cond.: R

Noten bureaustoel
Startprijs 200 EUR

Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG

Italiaanse glaskast
Resultaat: 350 EUR

Grote Italiaanse vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw, gemaakt van mahoniehout met 4 glazen deuren en 4 dichte deuren in onderstuk (lichte transportschade) 246x260x55cm. Cond.: G

Wortelnoten commode
Resultaat: 80 EUR

Gebogen wortelnoten 3-laden commode ca. 1880 op hoge gebogen poten, geschulpt blad en met origineel bronzen beslag (kleine stukjes lijst missen) 77x80x45cm. Cond.: R-G

Eiken kabinet
Resultaat: 575 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met bronzen beslag in goede originele staat 235x190x67cm.

Biedermeier kastje
Startprijs 480 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G

Mahonie porseleinkast
Startprijs 1.300 EUR

Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G

.Kabinet
Resultaat: 800 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet ca. 1780 met bronzen beslag. Behoeft restauratie (fineerschades etc.) 235x183x60cm. Cond.: R

Sidetable
Resultaat: 250 EUR

Hollandse Neo barok 19e eeuwse bolpoot sidetable met lade en opstand ca. 1880. Zwaar uitgevoerd en in goede staat 100x150x35cm.

Mahonie rolluik bureau
Startprijs 180 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws rolluik-bureau met 4 lades, rolluik, binnenleven met lades en uitschuifbaar schrijfblad. Minimale beschadigingen 128x60x108cm. Cond.: R

Rolbureau
Resultaat: 250 EUR

Engels mahoniefineer rolbureau met 6 lades, rol en opklapbaar schrijfblad ca. 1860 in zeer goede staat 109x54x104

Eiken Grunder buffet
Startprijs 1.000 EUR

Prachtige Duitse antieke eikenhouten gestoken Grunderzeit buffetkast ca. 1880 met druivenrankendecor, snecken, platte zuilen en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 230x148x77cm.

Groot dressoir
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder groot Duits DEanziger barok dressoir ca. 1880 met barok panelen, gedraaide zuilen, lades en uitschuifbare buffetplanken. In goede originele staat 102x70x250cm. Cond.: G

Chiffoniere
Startprijs 700 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G

Tafel + 2 bankjes
Startprijs 350 EUR

Grote oude eikenhouten kloostertafel met 2 bijbehorende banken 20e eeuw 78x79x201 en 198x39x50

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 650 EUR

18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag,halve zuilen en vergulde bronzen kapitellen(restauratie noodzakelijk). Cond:R 235x175x56