Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken hangspinde
Resultaat: 65 EUR

Duitse eikenhouten met grenen inbouwspinde met deurtjes en lade 19e eeuw. 75x25x52 Cond:G

Spiegel met putti
Startprijs 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G

Wortelnoten tv-meubel
Resultaat: 35 EUR

Wortelnoten stereomeubel 2e helft 20e eeuw in barokstijl (2 opklapbare delen) in zeer goede staat 55x110x103cm.

Kleine spinde met ster
Resultaat: 150 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten Duitse spinde met sterintarsia. 42x19x41 Cond:G

Antieke geslepen spiegel
Startprijs 40 EUR

Antieke geslepen spiegel ca. 1920 met floraal geslepen decors en geschulpte randen (lichte oxidatie) 82x66cm. Cond.: G

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Empire stijl tafeltje met lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x52x32cm.

Wortelnoten spiegel
Resultaat: 225 EUR

Duitse wortelnoten Biedermeier halspiegel omstreeks 1840. 134cm Cond:G

Tafeltje, 18e eeuw
Startprijs 25 EUR

Hollands eikenhouten 18e-19e eeuwse vlastafel (zonder kam) 75x70x46cm. Cond.: G

Wand vitrine
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten wandvitrine ca. 1880 in goede staat 70x78x21cm.

Mahonie spiegel
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten(fineer) halspiegel met gesneden kroon in originele staat. 180cm Cond:G

Stoeltje
Resultaat: 25 EUR

Oude armleunstoel ca. 1930 met petit-point bekleding 93x60x60cm. Cond.: G

12 Stoelen
Resultaat: 300 EUR

Twaalf 19e eewse mahoniehouten stoelen met vlechtwerk, omstreeks 1870. 90x40x47 Cond: R\G

2 Antieke stoelen
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Franse eikenhouten stoelen met vlechtwerk en gestoffeerde zwarte zittingen ca. 1890, 100x40x46cm. Cond.: G

Gothische kast met beeld
Resultaat: 450 EUR

Neogotische eikenhouten hangkast 19e eeuws met eikenhouten figuur Maria en kindje Jezus(stukje snijwerk mist) 128x85x23 Cond:G

Pianokruk
Resultaat: 40 EUR

Zwarte pianokruk ca. 1900 in goede staat 58xø48cm.

Kersen stoel
Startprijs 50 EUR

Duitse vroege Biedermeier kersenhouten stoel omstreeks 1830. 84x46x46 Cond:G

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G

Commode
Resultaat: 575 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollandse mahoniehouten Empire 4 laden commode, recentelijk proffessioneel gerestaureerd in uitstekende staat. 97x97x50 Cond.:G

Sieradenvitrine
Resultaat: 150 EUR

Engelse mahoniehouten 19e eeuwse sierradenverkoop vitrine, in goede originele staat. 33x55x39 Cond:G

Kersenhouten hoekkast
Startprijs 400 EUR

Grote 19e eeuwse kersenhouten hoekkast, laat Biedermeier, met lade, twee delig en twee deuren onder met grenenhouten panelen, omstreeks 1850. 210x100x160 Cond:G

2 Witte regalen
Startprijs 270 EUR

Twee 18e eeuwse kerkelijke wandkastjes in originele kleuren. Gemaakt van hout, bewerkt met kronen en rozetten (overschilderingen) 52x60x25cm. Cond.: G

Ovale tafel, Empire
Startprijs 150 EUR

Antieke empire stijl tafel 2e helft 19e eeuw met vergulde bronzen leeuwenpoten, ovaalvormig ca. 1870 in goede staat 73x78x110cm.