Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Vitrinekast
Resultaat: 135 EUR

Hollandse 19e eeuwse uitneembare vurenhouten vitrinekast met oplopende deuren (landelijk model), 3 lades onder en bronzen beslag. In originele oude bierverf 230x145x50cm. Cond.: G

Eiken boekenkast
Resultaat: 130 EUR

Oude eikenhouten boekenkast met geslepen glas 2e helft 20e eeuw met panelen aan de zijkanten 183x108x39cm. Cond.: G

Beschilderde kist, vogels
Resultaat: 130 EUR

Originele beschilderde Zuid Duitse kist anno 1837 met floraal en vogeldecor in goede originele staat met slot 125x58x59

Halve maantafel
Resultaat: 130 EUR

Pallisander fineer halve-maantafel ca. 1900 met bandintarsia in zeer goede staat 70x85x45cm.

Lederen kuipstoel
Resultaat: 130 EUR

Lederen kuipstoel met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw (leder heeft lichte halen) 84x65x65cm. Cond.: G

Wandtafel
Resultaat: 130 EUR

19e eeuwse mahoniehouten trumeau met marmeren blad en lade, 86x77x50 cm Cond:G

Mahonie dienblad-tafel
Resultaat: 130 EUR

Eikenhouten dienbladtafel 19e eeuws met afneembaar dienblad en kruisspantpoot. 85x83x57 Cond:G

Mahonie spiegel
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten(fineer) halspiegel met gesneden kroon in originele staat. 180cm Cond:G

1-Deurs vitrine
Resultaat: 125 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit 1-deurs vitrinekast ca. 1880 met schappen in goede staat 119x38x72cm.

1-Deurs kast
Resultaat: 125 EUR

Duitse notenhout fineer 1-deurs Louis Philippe kast ca. 1870 in goede staat (verbleekt), geschikt voor vitrine Cond.: R-G 191,5x103x43

Eiken theekastje
Resultaat: 120 EUR

Antiek eikenhouten Theekastje met rondom facetgeslepen glas en parelrans, omstreeks 1910 met afneembaar presenteerblad in goede originele staat. 78x82x47 Cond:G

Bankstel
Resultaat: 120 EUR

Moderne cognac-kleurig 3-delig lederen bankstel in zeer goede staat 94x167x94cm.

Biedermeier Penantkast
Resultaat: 120 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten Biedermeier penantkast met snijwerk in goede originele staat (lichte fineerschade) 100x98x43cm.

Lederen 3-zits bank
Resultaat: 110 EUR

Grote zwart lederen 3-zits bank van mooie kwaliteit (lichte beschadiging) 220x100x90cm. Cond.: G

2 Stoeltjes, Lousi Seize stijl
Resultaat: 110 EUR

Twee bronskleurige Louis Seize stijl stoelen met lyra en stoffering ca. 1880 in goede staat 90x40x40cm.

Eethoek empire stijl
Resultaat: 110 EUR

Klassieke empire stijl eethoek 2e helft 20e eeuw met wortelnoten eettafel en 4 bijpassende stoelen. 77x110x110cm. en 96x56x48cm. Cond.: G

Hoekkast
Resultaat: 110 EUR

Teakhouten hoekvitrinekast, 2e helft 20e eeuw met 2 lades.Cond:G 182x70x50cm

Mahonie schildersezel
Resultaat: 110 EUR

Antieke mahoniehouten schildersezel omstreeks 1900 met makers stempel J.&W. Voking makers. 157cm Cond:G

Biedermeier bureau
Resultaat: 110 EUR

Hollands mahoniehouten Biedermeier schrijfbureau met opstand en sierlijst ca. 1870. bevat uitschuifbaar schrijfblad, 2 lades en 2 deuren. Lichte beschadigingen, verder in goede staat 115x133x67cm.

Wortelnoten tafeltje
Resultaat: 100 EUR

Noten met wortelnoten 19e eeuwse hangoor-bijzettafl met 3 lades en 1 deurtje op koperen wieltjes 73x51x70cm. Cond.: G

Eiken commode
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten fineer commode 2e helft 20e eeuw in barockstijl met 6 laden en bronzen beslag. Cond:R\G 90x67x33

Hollandse barokcommode
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten Hollandse Louis Quinze stijl barokcommode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x92x50cm.

Oosterse plated tafel
Resultaat: 100 EUR

Oude Oosterse (plated?) tafel ca. 1930 - 1950 met decor van mestkevers en slangen in goede originele staat 64xø52cm.

Mahonie speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel ca. 1870 met groen velours in goede staat 75x83x83cm.