Eikenhouten dienbladtafel 19e eeuws met afneembaar dienblad en kruisspantpoot. 85x83x57 Cond:G
Prachtige grote wo0rtelnoten Art Deco kast ca. 1930 met deuren en glazen schuifdeuren (2-delig). In zeer goede originele staat 185x240x60cm.
Zeer grote mahoniehouten spiegel ca. 1930 met facetgeslepen spiegel in goede staat 113x180cm.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe kapspiegel omstreeks 1870 met twee lades. 99x83x27 Cond:G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten Biedermeier penantkast met snijwerk in goede originele staat (lichte fineerschade) 100x98x43cm.
Antieke eikenhouten piedestal met gedraaide zuil ca. 1930, Neo Barok Duitsland 114x26x20cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse zuid Duitse zitbank van grenenhout met rugleuning in het midden. 89x175x65 CondG
Zware antieke Duitse eikenhouten historisme buffetkast ca. 1880 met kussenpanelen en zware hoekige consoles met snekken. Geheel in goede originele staat, alleen blad heeft fineerschade 226x155x70cm. C...
Duitse wortelnoten vertico, Grunderzeit ca. 1880 (lichte schades) 140x95x46cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten vitrinekast met houtintarsia, 2 deurs met zijkanten van glas, staande op hoge poten, originele staat. 173x90x31 Cond:G
Petit Point stoel ca. 1800, Louis Seize houtgepind. Bevat goede stoffering met rozendecor (beschildering lichte beschadigingen) 92x60x60cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten fineer (inbouw) hoekkast met schuine hoeken. 1 Stuk koplijst mist en lichte fineerschade 200x120x65cm. Cond.: G
Hollands mahoniehouten Biedermeier schrijfbureau met opstand en sierlijst ca. 1870. bevat uitschuifbaar schrijfblad, 2 lades en 2 deuren. Lichte beschadigingen, verder in goede staat 115x133x67cm.
Neogotische 19e eeuwse eikenhouten vitrinekast. 74x40x28 Cond:G
Prachtige exclusieve pianostoel, zwarte lak gepolitoerd met lyra in de rugleuning. in hoogte verstelbaar en in zeer goede staat 94x50x40cm.
Antieke DUitse notenhouten fineer Grunderzeit linnenkast ca. 1880. Uitneembaar en met snekken op de lijseen (lichte schades) 64x55x221cm. Cond.: R-G
Antiek Duits Biedermeier kinderbed van kersenhout(fineer) omstreeks 1830 in originele staat(lichte schades) 90x70x120 Cond:R\G
Eikenhouten 18e eeuwse hangvitrine met lade voor borden in goede staat 65x72x17cm.
Prachtige Duitse ovale biedermeier mahoniefineer tafel ca. 1840 met 4-spant poot in goede originele staat 67x95x135cm.
Zuid Duitse 18e eeuwse Barok tafel, m,et grote lade en vruchtenhouten blad(poten ingekort tot salontafel) 52x95x120 Cond:R
Moderne verchroomde sidetable met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw 79x95x46cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuwse wangentafel met lade en lyravormige poten. lichte schades blad 77x55x110cm. Cond.: R-G