Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen wierookpotje
Resultaat: 100 EUR

Chinese bronzen 18e-19e eeuwse wierookbrander met signatuur, geheel staand op drie pootjes 9xø10cm. Cond.: G

Olielampje + potje
Startprijs 75 EUR

Twee delen oud/antiek: 1x bronzen vijzel 18e-19e eeuw met geribde rand en 1x bronzen olielamp met Hindoestaanse afbeelding van een godin met twee olifanten geflankeerd (restvergulding) 13x10x8cm. en 9...

Bronzen hanglamp
Startprijs 75 EUR

Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.

Lamp, edelhert
Resultaat: 110 EUR

Tafellamp ca. 1920 met een bulderend damhert van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd met glas-in-lood kap 51cm. Cond.: G

Man bij lantaarn
Resultaat: 100 EUR

Antieke tafellamp omstreeks 1920, voorstellend een man bij een lantaarn, gemaakt van brons gepatineerd compositiemetaal. 43cm Cond:G

Art Deco wandlamp
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Jugendstil glazen wandlamp +\- 1910 in goede staat.35x16x10 met plated frame.Cond:G

2 Eierkastjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke eier-bewaarkastjes van hout en keramiek in goede staat 36-40cm. Cond.: G

2x Lampje, man/vrouw
Resultaat: 100 EUR

Twee messing tafellampen, voorstellend een man en vrouw zittend op een hek bij een lantaarn, op marmeren voet. 20e eeuw, 33cm. Cond:G

2 Consoles, putti
Resultaat: 125 EUR

Twee oude handgestoken wandconsoles met Putti 20e eeuw. 40x39x19 Cond:G

5 Italiaanse lampen
Startprijs 150 EUR

Vijf oude messing met glazen lampen 2e helft 20e eeuw in goede staat: 1x plafondlamp, 2x plafoniere en 2x wandlamp

Messing stoof
Resultaat: 100 EUR

Messing stoof 18e -19e eeuw, opengewerkt en gegraveerd rondom met florale decors 17x19x18,5cm. Cond.: G

Kandelaar
Startprijs 250 EUR

Spaanse bronzen kandelaar, 17e\18e eeuws (1 pootje ooit gerestaureerd) 19cm Cond:G

3 Barok sloten
Startprijs 80 EUR

Drie sloten: 1x vroeg 18e eeuws Duits ijzeren deurslot met sleutel (stukje metaal-sierwerk weg) met vergrendeling 37x18x7cm. en 2x 19e eeuwse deursloten Cond.: G

4 Antieke sloten
Startprijs 100 EUR

Vier 19e eeuwse hangsloten (1x messing) waarvan 3 met sleutel 10-13cm. Cond.: G

Microscoop
Resultaat: 160 EUR

Antieke microscoop in opbergkist van messing en metaal, gesigneerd J. Geere, 13 J.E. Arcade London Bridge met accessoires 42x16x13cm. Cond.: G

Misbeker
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse mis-dekselbeker, plated en verguld in goede originele staat 30xø14,5cm.

Grote messing kroonluchter
Startprijs 100 EUR

Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw 73xø110cm. Cond.: G

Antieke lijst
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse gestuukte lijst met decor van ranken en flora (ooit gerestaureerd), lichte beschadiging 137x104cm. Cond.: G

3-Delige lijst
Startprijs 150 EUR

Triptichon lijst 19e eeuw met minimale beschadiging 156x228 Cond.: R-G

2-Delige scheerset
Startprijs 110 EUR

Tweedelige antieke scheerset in origineel kistje "T.R. Cadman + Sons Sheffield England" met heft van imitatie-ivoor 18x7x2,5cm. Cond.: G

Hoorn grammafoon
Startprijs 70 EUR

Decoratieve mahoniehouten trechtergrammofoon met messing, 2e helft 20e eeuw,Cond:G

Pistool, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Pistool 18e eeuw van notenhout met gegraveerd messing sierwerk (haan mist en stukje hout vernieuwd) 32cm.Cond.: R

Huis relikwie
Resultaat: 190 EUR

Huisrelikwie 19e eeuw met vruchtenhouten lijst met handwerk: Maria, goudstiksels en gekleurde stenen 26x22x4cm. Cond.: G

Antiek kist
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse zoutkist met kerfsnede tulpendecor in goede originele staat 49x24x20cm.