24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Slee
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse kinderslede omstreeks 1900 80x52x40 Cond:G

2 Bronzen kaarskandelaars
Startprijs 160 EUR

Twee bronzen 3-lichts kaarskandelaren ca. 1870 in goede staat 32x27x25cm.

Samovaar
Startprijs 25 EUR

Oude Russische samovaar, vernikkeld en bewerkt 2e helft 20e eeuw in goede staat 38x30x30cm.

2 Bronzen vaasjes
Startprijs 135 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vaasjes met putti en vergulding ca. 1870, 3-kleurig zwart/goud/brons. In zeer goede originele staat 17xø6,5cm.

Fotolijst Louis Seize
Resultaat: 500 EUR

Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.

Tsuba
Startprijs 135 EUR

IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 met floraal decor in goede staat 6x7cm.

Tsuba
Startprijs 135 EUR

IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 in goede staat ø8cm.

Tsuba
Startprijs 135 EUR

IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 in florale vorm ø6cm. Cond.: G

Dienblad + wandkleed
Startprijs 45 EUR

Twee delen antiek Chinees: 1x gesigneerd lakwerk presenteertablet met decor van kraanvogels 30x18,5x2cm. en 1x Chinese interieurvoorstelling op rol (zijde) geschilderd en geborduurd 90x40cm. Cond.: G

Reisikoon + kruis
Startprijs 70 EUR

Russisch 19e eeuws reisikoon, triptichon, Maria met kind, en een bewerkt kruis. 9x14cm Cond Goed

2 Snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese snuffbottles: 1x bewerkt been en 1x bloedkoraal granulaat bewerkt met geisha's 20e eeuw 7-8cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers in goede staat 10-12cm. Cond.: G

Bruidsdracht
Startprijs 110 EUR

Oude hoorngesneden Indonesische bruidsdracht (gedetailleerd uitgesneden) 20e eeuw (haardracht) 80x16x16cm. Cond.: G