Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bakeliet
Resultaat: 25 EUR

Twee delen oud bakeliet ca. 1930: 1x toneelkijker en 1x houder met zeemleer 13-16cm. Cond.: G

Weegschaal
Startprijs 35 EUR

Mahoniehouten met messing weegschaal 19e eeuws, gemerkt Beckers and Sons Rotterdam, met gewichten 28x33x14cm Cond:G

3 Toneelkijkers
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke toneelkijkers (1x met emaille en figurenvoorstelling) (alledrie licht bedeukt) 6-10cm. Cond.: R

6 Delen Egypte
Startprijs 80 EUR

Zes delen Egyptische museum-kopieën 20e eeuw van diverse materialen (kunststof, messing, hout etc.) 13-22cm. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 50 EUR

Hanglamp ca. 1920 met koperen monturen in goede staat 23xø23,5cm.

Div. delen Egypte
Startprijs 80 EUR

Kavel met 19 diverse souveniers Egypte o.a: brons, ivoor, kunststof en metaal 6-23cm. Cond.: G

Koperen pan en ketel
Startprijs 20 EUR

Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G

Gestoken doosje
Startprijs 30 EUR

Antiek handgestoken mahoniehouten doosje, tekst op de deksel:Gants, omstreeks 1900.Cond:G 26x8x9 cm

5-Delig roodkoperen stel
Startprijs 60 EUR

5- delig koperen koffieset omstreeks 1900 met florale dekselknoppen en hoornen handgrepen.(lichte bedeuking) 9-30 cm Cond: R\G

8 Diverse figuren
Startprijs 80 EUR

Acht oude diverse figuren 20e eeuw o.a: metaal, hout, terracotta etc. (Incl. ebbenhouten olifant met ivoren tanden) 14-26cm. Cond.: G

3 Delen divers
Resultaat: 35 EUR

Drie delen divers 19e eeuw: 1x tinnen pap-warmhouder, 1x koperen weegschaal met gewchten 11-42cm. en 1x kopergeslagen bloempot van mooie kwaliteit met figurendecor

Staande lamp
Startprijs 90 EUR

Grote Italiaanse handgestoken staande lamp met kap en klauwpoten. 2e helft 20e eeuw 170 cm Cond:G

2 Ketels + onderstel
Resultaat: 30 EUR

Vier maal koperwerk 19e eeuw 1x comfort met waterketel, 1x comfort met appelketel (bedeukt) 36x45 Cond:R\G

Plafoniere
Startprijs 50 EUR

Antieke plaffoniere van geslepen glas en messing, 1e helft 20e eeuw.Cond:G 29x34 cm

Ovale emmer
Resultaat: 45 EUR

Ovale beschilderde 19e eeuwse metalen emmer met chinoiserie decor in goede originele staat 33x40x30cm.

Hanglamp met kap
Startprijs 30 EUR

Antieke messing schippertjes hanglamp omstreeks 1900 met opaline glazen reservoir, en glazen kap. (bevestiging zit los) Cond:R\G 66x31cm

Thermostaat
Resultaat: 40 EUR

Antieke Amerikaanse wandklok van blik met thermostaat, gemerkt Honeywell Minneapolis 8 day Jewel ca. 1920 in goede staat 29x8x8cm.

Kruithoorn + spuit
Resultaat: 30 EUR

Oude Amerikaanse messing kruithoorn, naar oud voorbeeld en een messing pompverstuiver, 20e eeuw 21cm Cond:G

Ketel op standaard
Startprijs 60 EUR

Antieke plated ketel op comfort omstreeks 1900 in originele staat.Cond:G 38cm

3-Delig servies
Resultaat: 40 EUR

Drie delig retro stijl thee servies, 2e helft 20e eeuw met chroom. gemerkt B.D. in rechthoek. Cond:G 7-30cm

2 Koperen kranen
Resultaat: 50 EUR

Twee bronzen kranen 19e eeuw in goede staat 18-24cm.

Massage apparaat
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits massage apparaat omstreeks 1900, PEWETRACTOR D.R.P met accesoires. 10x26x21 cm Cond:G

Schemerlamp
Startprijs 40 EUR

Antieke bureaulamp omstreeks 1920 Artdeco met stelknop van bakeliet (compositie metaal) 31x36x22 Cond:G

Antiek slot
Resultaat: 190 EUR

Groot ijzeren slot ca. 1780 Louis Seize met verdekte sleutelgastplaat en originele sleutel 16,5x3,5x8,5cm. Cond.: G