Twee kleine cloissone vaasjes ca. 1900 met decor van flora en vlinders Cond.: G
Opengewerkte dekseldoos 2e helft 20e eeuw met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G
Vier delen koperwerk 19e eeuw: 1x haardinsteek met kruikverwarmer en kruik, 1x houtbak (licht bedeukt) Cond.: G
Set originele messing koetslampen ca. 1900 in goede originele staat 45cm.
Twee oude spiegel-reclameborden van glas 2e helft 20e eeuw: 1x Coca Cola 33x22cm. en 1x Gordons Gin 33x25,5cm. Cond.: G
Oude houtgestoken wandconsole, neo-gotisch, 19e-20e eeuw, goudkleurig 61 cm (sierstuk begin mist) Cond:
Vier antieke plated bewerkte koffiekannen met gravering 13-17cm. Cond.: G
Oude camee glazen lamp, gemerkt Philipp 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 52xø26cm.
Grote staande messing lamp met kap, opengewerkt met floraal decor,156cm Cond:G
Geborduurde 19e eeuwse merklap anno 1854 met floraal decor (oudere herstellingen) 52x54cm. Cond.: R-G
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in de vorm van een koffiepot 21cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met glas-in-lood in kap en voet met floraal decor 34xø26cm. Cond.: G
Aparte Tiffany stijl tafellamp in opklapbare ei-vorm (Faberge) met daarin een glas-in-lood Libelle 2e helft 20e eeuw 34xø18cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp in de vorm van een schildpad 2e helft 20e eeuw 11x21x14 cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse messing melkkan met zwaluwstaart verbinding. 50x27 Cond:G
Twee grote Art Deco roodkoperen sierhoorns ca. 1930 in goede originele staat 51x23x9cm.
Kunsstof designlamp uit Italie, designer Fernando Casetta (tacman) 2e helft 20e eeuw. Cond:G 19x17x7 cm
Twee delen koperwerk: 1x Daalderop messing pan en 1x messing brasero met kunstboeket rozen 20e eeuw 15-43cm. Cond.: G
Vier Egyptische museum-kopieën van gegoten kunststof 20e eeuw 31-42cm. Cond.: G