Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen divers antiek omstreeks 1900, een Kiralyi Magyar automobilclub embleem, twee antieke smeedijzeren sierhaken, een antieke houten lijst met reproductie, en een antieke messing kompas. 3,5-37c...

2 Cloissone vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee kleine cloissone vaasjes ca. 1900 met decor van flora en vlinders Cond.: G

Bronzen bel
Resultaat: 110 EUR

Oude kerk-wandbel van brons met gietijzeren houder ca. 1930, bel met opschrift "J. Grasmayr Innsbruck" 51x30x24cm.

3 Bronzen lijsten
Resultaat: 35 EUR

Drie oude bronzen fotolijsten 20e eeuw, 20-30cm. Cond.: G

Dekseldoos
Resultaat: 35 EUR

Opengewerkte dekseldoos 2e helft 20e eeuw met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G

4 Delen koperwerk
Startprijs 40 EUR

Vier delen koperwerk 19e eeuw: 1x haardinsteek met kruikverwarmer en kruik, 1x houtbak (licht bedeukt) Cond.: G

Stel koetslampen
Startprijs 30 EUR

Set originele messing koetslampen ca. 1900 in goede originele staat 45cm.

2 Reclameschilden
Resultaat: 20 EUR

Twee oude spiegel-reclameborden van glas 2e helft 20e eeuw: 1x Coca Cola 33x22cm. en 1x Gordons Gin 33x25,5cm. Cond.: G

Doos oud gereedschap
Startprijs 30 EUR

Lot 19e eeuws gereedschap van hout 16-42 cm Cond:G

Houten wandconsole
Resultaat: 25 EUR

Oude houtgestoken wandconsole, neo-gotisch, 19e-20e eeuw, goudkleurig 61 cm (sierstuk begin mist) Cond:

4x Plated ketel
Startprijs 40 EUR

Vier antieke plated bewerkte koffiekannen met gravering 13-17cm. Cond.: G

Tiffany stijl lamp
Startprijs 70 EUR

Oude camee glazen lamp, gemerkt Philipp 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 52xø26cm.

Koperen staande lamp
Startprijs 100 EUR

Grote staande messing lamp met kap, opengewerkt met floraal decor,156cm Cond:G

Merklap
Resultaat: 70 EUR

Geborduurde 19e eeuwse merklap anno 1854 met floraal decor (oudere herstellingen) 52x54cm. Cond.: R-G

Tiffany stijl tafellamp
Startprijs 40 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in de vorm van een koffiepot 21cm. Cond.: G

Tiffany stijl tafellamp
Startprijs 60 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met glas-in-lood in kap en voet met floraal decor 34xø26cm. Cond.: G

Aparte Tiffany stijl tafellamp
Startprijs 60 EUR

Aparte Tiffany stijl tafellamp in opklapbare ei-vorm (Faberge) met daarin een glas-in-lood Libelle 2e helft 20e eeuw 34xø18cm. Cond.: G

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 50 EUR

Tiffany stijl tafellamp in de vorm van een schildpad 2e helft 20e eeuw 11x21x14 cm. Cond:G

2 Egyptische figuren
Resultaat: 80 EUR

Twee grote Egyptische figuren: 1x goudkleurig op houten voet, 1x natuursteen-kleurig op houten voet. Museum-replica's 50-57cm. Cond.: G

Grote koperen kan
Startprijs 30 EUR

Grote 19e eeuwse messing melkkan met zwaluwstaart verbinding. 50x27 Cond:G

Stel koperen sierhoorns
Startprijs 30 EUR

Twee grote Art Deco roodkoperen sierhoorns ca. 1930 in goede originele staat 51x23x9cm.

Tacman, designlamp
Resultaat: 40 EUR

Kunsstof designlamp uit Italie, designer Fernando Casetta (tacman) 2e helft 20e eeuw. Cond:G 19x17x7 cm

Koperen pan en brasero
Startprijs 35 EUR

Twee delen koperwerk: 1x Daalderop messing pan en 1x messing brasero met kunstboeket rozen 20e eeuw 15-43cm. Cond.: G

4 Delen Egypte
Startprijs 100 EUR

Vier Egyptische museum-kopieën van gegoten kunststof 20e eeuw 31-42cm. Cond.: G