Chinees koperen bewerkt sierbord 20e eeuw, gegraveerd met Chinese voorstelling en druivenranken ø47cm. Cond.: G
Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880 met florale decors 70cm. Cond.: G
Drie oude messing spoorweglampen 2e helft 20e eeuw 31-38cm. Cond.: G
Kavel militaria met o.a: 2x helmen, 3x veldflessen, Vredestein Volksmasker, 3x gasmasker en schep 20e eeuw 20-32cm. Cond.: G
Twee oude miniaturen in ivoren lijst 1e helft 20e eeuw, gesigneerd 11x12cm. Cond.: G
3 oude antieke gewichtensets onder andere een messing sluitgewicht , een gewichtenblok compleet, messing, en een gewichtenblok, incompleet, messing. 6-21 cm Cond:R\G
Lot van 8 delen antiek bakeliet, 7 dekseldozen en 1 meetlint, 1e helft 20e eeuw, 8-16cm.cond:G
Grote kristallen kroonluchter midden 20e eeuw in goede staat 50xø70cm.
Tiffany stijl tafellamp in de vorm van een schildpad 2e helft 20e eeuw 11x21x14 cm. Cond:G
Twee koperen Art Deco theekannen met comfort en brander, 1x gemerkt Bing Germany ca. 1920, 30-35cm. Cond.: G
Ovale beschilderde 19e eeuwse metalen emmer met chinoiserie decor in goede originele staat 33x40x30cm.
Grote Jugendstil stijl tafellamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw met glazen kap en decor van waterlelies 61xø23cm. Cond.: G
Twee antieke tinnen dekselflacons, 18e eeuw met Indisch decor, floraal gegraveerd(gemerkt) licht bedeukt, mooie patina. 13x7 Cond:G