Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

P.P. Schiedges
Resultaat: 500 EUR

Petrus Paulus Schiedges (1860 - 1922), olieverf op linnen, riviergezicht met windmolens 65x50cm. Cond.: G

Fotolijst Louis Seize
Resultaat: 500 EUR

Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.

Grunderzeit secretaire
Resultaat: 500 EUR

Duitse wortelnoten Grunderzeit schrijfsecretaire ca. 1880 met mooi ingelegd binnenleven met lades (lichte beschadigingen) 172x103x55cm. Cond.: G

114
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat 338x82x74

Antiek Perzisch kleed
Resultaat: 500 EUR

Antiek fijngeknoopt Perzisch tapijt (beschadigd) 190x132 Cond:M

Slapende Chinees
Resultaat: 500 EUR

Chinees ivoren slapende Chinees 18e-19e eeuw, gesigneerd en van prachtige kwaliteit 13x9x7,5cm. Cond.: G

Ivoor
Resultaat: 500 EUR

Antiek Chinees ivoren object, opengewerkt met diverse ballen op hoge zuil, 19e eeuw met drakendecors 24cm. Cond.: G

Armband Jade
Resultaat: 475 EUR

Rinkelband van Jade. Jade armband in bruine beige tinten voorzien van florale in- en opliggende gravure met o.a. een vogel, doorlopend aan de binnenzijde van de armband. Breedte 14,5mm en dikte 7,0 mm...

Turkoois collier, 4-rij
Resultaat: 475 EUR

Collier van Turkoois met GG 585/000 antiek slot. Collier 4 rij van gefacetteerde turkooiskralen, ø 7.5 mm, bevestigd met 8 GG gladde bollen aan een fraaie 19 e eeuwse streeksluiting, ø 28 mm. Lengte 4...

Barok waaier
Resultaat: 475 EUR

Barokwaaier met ivoor en aquareltechnieken, 18e eeuws, met drie handgeschilderde bijbelse voorstellingen, en figuren in het ivoor gesneden. (geheel opgeborgen in vitrine, kleine vochtvlek in waaier) i...

Engels zakhorloge
Resultaat: 460 EUR

Engels zakhorloge, zilver, groot model, ø 55 mm, met glas voor uurwerk bevestigd aan een zeer fraaie chatelaine met 2 stempels en een sleutel. lengte 22 cm ca 52.3 gr

Ring GG briljant saffier
Resultaat: 450 EUR

Ring RG 585/000 met saffier en diamant. Bredere ring met in het midden een rij met 8 saffieren, ø 2.7 mm wat hoger op de ring gezet. Aan weerskanten van de saffieren zit een rij met 10 diamanten, cape...

Ovaal portretschaaltje
Resultaat: 450 EUR

Ovaal zilveren (800/000) portretschaaltje met oren. Zeer sierlijk bewerkt met meerdere medaillons, guirlandes en strikken in barokstijl. In het midden een afbeelding van een adelijk paar omlijst met g...

Beschilderd empire tablet
Resultaat: 450 EUR

Groot vroeg 19e eeuws empire tablet met grepen en prachtig geschilderde landschapsvoorstelling met figuren en schapen. Mooie kwaliteit: beschadiging rechtsboven in de lucht, verder in goede originele ...

Frans fonteinsetje
Resultaat: 450 EUR

Frans Fayence fonteinset met wasbak, kraan, zeepbakje en 2 handdoek-houders. Gemerkt Rouen a La main 60x38x30cm. Cond.: G

Gothische kast met beeld
Resultaat: 450 EUR

Neogotische eikenhouten hangkast 19e eeuws met eikenhouten figuur Maria en kindje Jezus(stukje snijwerk mist) 128x85x23 Cond:G

2 Tinnen vazen
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.

Bloedkoraal collier
Resultaat: 400 EUR

Fraai bloedkoralen collier. Bestaande uit tonvormige bloedkoralen, ø 8.5 mm. Geknoopt lengte 46 cm ca 45 gr Zonder sluiting.

3-Delige set zilver
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere drie delige zilveren, 835/000 set bestaande uit een mosterdpotje en een peper- en zoutbakje. Louis XVI stijl, versierd met guirlandes en bloemen. Bakjes staan op klauwpootjes en zijn voorzi...

Aquarel, v.d. Nat
Resultaat: 400 EUR

Willem Hendrik van de Nat ( 1864 - 1929 Leiden), aquarel op papier, landschap met geit bij knotwilgen (vochtvlekken rechtsboven), 48x30cm. Cond.: R-G

Eiken tweedeurs kast
Resultaat: 400 EUR

Uitneembare 18e eeuwse Duitse Barokkast omstreeks 1780 met lades en casette panelen in originele staat. 187x70x170 Cond:G

Zilveren opdienlepel
Resultaat: 390 EUR

Fraaie zilveren grote opdienlepel, zogenoemde brijlepel, Haags lofje, 39 cm ca 171 gr. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken (1814-1893) Cond G

Zakhorloge GG patek Phillippe
Resultaat: 390 EUR

Zakhorloge GG 750/000 Patek Philippe en co, Geneve. Dames model 32 mm met venster en romeinse cijfers in de deksel. Een wijzer afgebroke en de veer zit vast. Zwitserland 72196

Defecte pendule
Resultaat: 390 EUR

Defecte Weense pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (diverse gelijmde breuken) 46cm. Cond.: M