Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Armband met lapis
Startprijs 2.750 EUR

Prachtige armband GG 750/000 met lapis lazulli. Schakelarmband met 8 vierkante schakels voorzien van bewerking met ovaal cabouchon geslepen lapis lazulli, ø 11x8,5 mm, in fraai bewerkte rand. De armba...

Set GG met panter
Startprijs 2.900 EUR

Unieke set GG 750/000 met panter bestaande uit een choker, armband en ring. Een choker met in het midden een liggende panter, 55x14 mm, met emaille en diamant. Bevestigd aan een allegro collier, bree...

Staande klok
Startprijs 2.900 EUR

Zeldzame 18e eeuwse staande klok gemaakt door Dijkstra Sneek met centrale secondenwijzer, datum, dagaanduiding, maanstand, wekker en kwartierslag op dubbele bel. Mahoniehouten kast met intarsia en geg...

Streek oorhangers
Startprijs 3.000 EUR

Bijzondere kapitale GG 750/000streekoorhangers. Oorhaken met florale bewerking met daaraan een grote ruitvormige hanger voorzien van florale versieringen en een eikel aan de onderzijde. Totale lengte ...

Kabinet
Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze kabinet met openslaande knieen en lades en bronzen beslag. Kabinet is geheel gerestaureerd.240x185x60 Cond:G

Italiaanse kist
Startprijs 4.250 EUR

Zeer zeldzame Italiaanse gestoken 16e-17e eeuwse Renaissance kist (Cascone) met beelden, ranken, veldslag, medaillons en 3 sloten (slot middenvoor is vervangen door een ander antiek slot). Prachtige p...

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 30.000 EUR

Julius Jakoby '37 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren bij een boom in een dorp (verso Scherben verkäufer Julius Jakoby + museumetiket) 69x74cm. Cond.: G

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 24.000 EUR

Julius Jakoby '37 -1928 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, barkeeper met glas en sodafles (verso Julius Jakoby, der Gastwirt 1938), 90x81cm. Cond.: G

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 22.000 EUR

Julius Jakoby '37 -1928 (Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren aan een strand (verso Julius Jakob, badende aan Hernadufer + museumetiket) 74,5x70cm. Cond.: G

Polyfoon met onderkast
Startprijs 5.000 EUR

Duitse notenhouten 19e eeuwse Polyphon muziekkast met onderkast ca. 1880 met muntinworp-functie. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in uitstekende staat met werkend mechanisme en diverse platen ...

2 Schilderijen
Startprijs 7.000 EUR

Tweeluik Michael van den Besselaar ( 1954 - ), olieverf op linnen, "Action men" diverse tentoonstellingen o.a. Pulchri Studion 2004, USA, etc. 120x150cm. Cond.: G

Marmeren buste, Calvi Milano
Startprijs 15.000 EUR

Grote antieke zeldzame marmeren buste van de bekende Italiaanse beeldhouwer Pietro Calvi Milano (1833 - 1884), voorstellend een Italiaanse vrouw in kledendracht, zeer gedetailleerd uitgevoerd. Lichte ...