Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote stoel
Geen vanafprijs

Grote bruinlederen stoel 2e helft 20e eeuw 96x93x90cm. Cond.: R

Jaap van Kregten
Startprijs 50 EUR

Jaap van Kregten ( 1878 - 1967 Enschede), olieverf op linnen, landschap met klooster 50x70cm. Cond.: G

Grunder kast
Startprijs 100 EUR

Zware Duitse notenhout fineer Grunderzeit kast ca. 1880 met lades en wortelnoten panelen, geheel in goede originele staat 230x120x60cm.

Divers plate
Startprijs 10 EUR

Kavel divers oud/antiek plated, messing en tin o.a: lepels, vaasje, vorkjes etc. 4,5-15cm. Cond.: R-G

Diverse religieuze hangers
Resultaat: 25 EUR

Lot met diverse plaatjes, beeldjes en kruizen, religieus. Diverse soorten metaal.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 15 EUR

Lot met diverse onedele sieraden bestaande uit diverse broches, citizen horloge, manchetknopen, hangers en colliers.

Citizen horloge
Resultaat: 10 EUR

Horloge merk Citizen, elegance, staal met goudkleurige accenten. Lengte verstelbaar in de band.

Kavel diverse munten
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse munten voor de uitzoeker.

3 Bankbiljetten NL
Resultaat: 10 EUR

Drie Nederlandse bankbiljetten (25G, 5G en 2,5G) Cond.: ZFR

5 Bankbiljetten
Startprijs 10 EUR

Kavel met 5 bankbiljetten Duitsland en Oostenrijk Cond.: FR-ZFR

22 Diverse munten
Resultaat: 10 EUR

Kavel met 22 Nederlandse munten vanaf 1897 tot 1980, Cond.: ZFR-FR

Delfts kaststel
Resultaat: 10 EUR

Drie-delig oud Delfts polychroom kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-33cm.

2 Vaasjes satsuma
Resultaat: 10 EUR

Twee oude Satsuma vazen ca. 1930 met decor van flora en goud (2 oren gelijmd bij 1 vaas) 35xø17cm. Cond.: R-G

3 Wandborden
Startprijs 10 EUR

Drie oude Italiaanse Fayence wandborden met floraal decor 2e helft 20e eeuw (1 schotel gelijmd) ø22cm. Cond.: R-G

Hanger en oorhangers zilver
Resultaat: 16 EUR

Hanger en oorhangers, Zilver, 925/000 met Zirkonia. Hanger in de vorm van een open hartje met in het midden een wit steentje aan een gourmetcollier, lengte 41 cm en een paar oorhangers langwerpig met ...

2 Zilveren klontjestangen
Resultaat: 20 EUR

Twee zilveren opengewerkte suikerklontjes-tangen, 835/000, ca. 56gr. 13cm. en 10cm. Cond.: G

5 Lepels + suikertang
Resultaat: 25 EUR

Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...

15 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...

2 Zilv. cakevorken
Startprijs 15 EUR

Twee zilveren cakevorken 800/000: 1x cakevork voorzien van fraai gravure met lauwerkrans, MT: P. van Heumen Schoonhoven, jaarletter Q: 1926 (18cm.) en 1x vork met fruitbewerking (scheurtje in de steel...

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 15 EUR

Zes kleine zilveren lepeltjes met getrembleerde steel, 835/000 (kleinkeur), MT: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen Schoonhoven 1870-1910, ca. 22gr. L.: 9,5cm.

5 Delen divers zilver
Startprijs 15 EUR

Vijf delen divers zilver: 1x broodmes met bewerkte heft, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: V 1930, 1x vleesvork Haags lofje, kleinkeur, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, 1x gebaksvorkje...

Plated schaal
Resultaat: 15 EUR

Grote Engelse plated hengselschaal ca. 1900 opengewerkt met decor van guirlandes (iets vervormd) 25x29x24cm. Cond.: R-G

Lot double
Resultaat: 15 EUR

Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.

Manchetknopen + Batch
Resultaat: 15 EUR

Lot met politiesieraden bestaande uit manchetknopen, een staafspeld en een batch van een congres in Monaco in 1960, maker Drago Paris