Petrus Paulus Schiedges (1860 - 1922), olieverf op linnen, riviergezicht met windmolens 65x50cm. Cond.: G
Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.
Duitse wortelnoten Grunderzeit schrijfsecretaire ca. 1880 met mooi ingelegd binnenleven met lades (lichte beschadigingen) 172x103x55cm. Cond.: G
Antiek fijngeknoopt Perzisch tapijt (beschadigd) 190x132 Cond:M
Chinees ivoren slapende Chinees 18e-19e eeuw, gesigneerd en van prachtige kwaliteit 13x9x7,5cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren object, opengewerkt met diverse ballen op hoge zuil, 19e eeuw met drakendecors 24cm. Cond.: G
Rinkelband van Jade. Jade armband in bruine beige tinten voorzien van florale in- en opliggende gravure met o.a. een vogel, doorlopend aan de binnenzijde van de armband. Breedte 14,5mm en dikte 7,0 mm...
Collier van Turkoois met GG 585/000 antiek slot. Collier 4 rij van gefacetteerde turkooiskralen, ø 7.5 mm, bevestigd met 8 GG gladde bollen aan een fraaie 19 e eeuwse streeksluiting, ø 28 mm. Lengte 4...
Barokwaaier met ivoor en aquareltechnieken, 18e eeuws, met drie handgeschilderde bijbelse voorstellingen, en figuren in het ivoor gesneden. (geheel opgeborgen in vitrine, kleine vochtvlek in waaier) i...
Engels zakhorloge, zilver, groot model, ø 55 mm, met glas voor uurwerk bevestigd aan een zeer fraaie chatelaine met 2 stempels en een sleutel. lengte 22 cm ca 52.3 gr
Ring RG 585/000 met saffier en diamant. Bredere ring met in het midden een rij met 8 saffieren, ø 2.7 mm wat hoger op de ring gezet. Aan weerskanten van de saffieren zit een rij met 10 diamanten, cape...
Ovaal zilveren (800/000) portretschaaltje met oren. Zeer sierlijk bewerkt met meerdere medaillons, guirlandes en strikken in barokstijl. In het midden een afbeelding van een adelijk paar omlijst met g...
Groot vroeg 19e eeuws empire tablet met grepen en prachtig geschilderde landschapsvoorstelling met figuren en schapen. Mooie kwaliteit: beschadiging rechtsboven in de lucht, verder in goede originele ...
Frans Fayence fonteinset met wasbak, kraan, zeepbakje en 2 handdoek-houders. Gemerkt Rouen a La main 60x38x30cm. Cond.: G
Neogotische eikenhouten hangkast 19e eeuws met eikenhouten figuur Maria en kindje Jezus(stukje snijwerk mist) 128x85x23 Cond:G
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.
Fraai bloedkoralen collier. Bestaande uit tonvormige bloedkoralen, ø 8.5 mm. Geknoopt lengte 46 cm ca 45 gr Zonder sluiting.
Bijzondere drie delige zilveren, 835/000 set bestaande uit een mosterdpotje en een peper- en zoutbakje. Louis XVI stijl, versierd met guirlandes en bloemen. Bakjes staan op klauwpootjes en zijn voorzi...
Willem Hendrik van de Nat ( 1864 - 1929 Leiden), aquarel op papier, landschap met geit bij knotwilgen (vochtvlekken rechtsboven), 48x30cm. Cond.: R-G
Uitneembare 18e eeuwse Duitse Barokkast omstreeks 1780 met lades en casette panelen in originele staat. 187x70x170 Cond:G
Fraaie zilveren grote opdienlepel, zogenoemde brijlepel, Haags lofje, 39 cm ca 171 gr. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken (1814-1893) Cond G
Zakhorloge GG 750/000 Patek Philippe en co, Geneve. Dames model 32 mm met venster en romeinse cijfers in de deksel. Een wijzer afgebroke en de veer zit vast. Zwitserland 72196
Defecte Weense pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (diverse gelijmde breuken) 46cm. Cond.: M