Herenhorloge Titus GG 750/000. Titus chronograaf herenhorloge, non magnetic, met metalen achterplaat en fixoflex band. Het horloge heeft wat deuken in de kast. Met zwarte wijzerplaat. ø 37,5 mm. Heeft...
Fraaie hanger GG 585/000 met grote citrien. Grote GG hanger met peervormige geslepen citrien. 50x21 mm. ca 12.7 gr
Engels zilveren zakhorloge, met spillegang, uurwerk gesigneerd J.Williamson, London 2555. ø 48 mm Voorzien van dubbele kast, met goudkleurige wijzers. Het glas en de wijzerplaat zijn wat bekrast.
Armband bloedkoraal met GG sluiting. 4 Rijige armband met bloedkoralen, tonvormig ø 2-4mm bevestigd aan een fraaie GG 585/000 sluiting ovaal geschulpte rand met een ovale bloedkoraal in het midden. Vo...
Chris van de Windt, Leidse school (1877-1953 Leiden) boerderij met boer, aquarel op papier. 28x22cm Cond:G
Wagemans omstreeks 1900, toegeschreven aan P.J.A Wagemans, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, 20x30cm Cond:G
Drie houtsnedes van Salvador Dali uit 1976, geschept Japans papier met watermerk. daarbij een boek over Salvador Dali. Catalogue of the unique collection of more then one thousand original engravings,...
Tekening op papier 18e eeuw, voorstelling van putti (studie) 17x17cm. Cond.: G
Antieke microscoop in opbergkist van messing en metaal, gesigneerd J. Geere, 13 J.E. Arcade London Bridge met accessoires 42x16x13cm. Cond.: G
Zeldzame antieke Frans porseleinen nar-pop met melodie die ontstaat door het draaien van de pop aan benen steel. Gemerkt Limoges J.B. France. Vaste ogen en dichte mond, geheel in goede originele staat...
Lehmann L.G.B. 2051 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Hollandse eikenhouten Friese staartklok met originele spiegel en uurwerk met wekkerfunctie. In goede originele staat 146x36x26cm.
Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering, omstreeks 1840 Cond:G
Chinees ivoren figuur 19e eeuw, voorstellend een man met baard op houten bankje met voorwerp in zijn hand. 11cm Cond:G
Oud Meissen porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een putti met jurk en hoed in goede staat 9cm.
Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G
Groot kavel van 2 soorten 19e eeuwse Hollandse wandtegels: 39 blauwe vaastegels (snkele beschadigd) en 45 mangaankleurige vaastegels (enkele beschadigd) 13x13cm. Cond.: R_G
Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G
Oorstekers WG 585/000 briljant. Royale solitair oorknoppen, wat opstaand, met fraaie bewerking en in het midden een briljant geslepen diamant, totaal ca 0.12 crt. ø 8.5 mm ca 1.75 gr
Bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. Een collier van bloedkoralen, geregen op metalen draad met ogen aan elkaar gemaakt, bevestigd aan een GG gefacetteerde sluiting. ø bloedkoraal 5.5 mm, Leng...
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, heilige vrouwelijke figuur 49,5x60cm. Beschadiging en achtergrond bijgeschilderd, cond.: R
Schouwstuk 19e eeuw met fruitvoorstelling ca. 1830, beschadigingen (verf af) 100x150cm. Cond.: M
Anton Markus 1870-1955, heidegezicht, olieverf op linnen.55x46cm Cond:G