Zeldzame Art Deco tafellamp omstreeks 1920, gemaakt van zwart marmer, compositiemetaal en glas. voorstellend gemsen op rotspartij. 35x42x12 Cond:G
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met gebloemde glazen kap Jugendstil. 60x45 Cond:G
Thedooor Goebel - Graphischen Künste der Gegenwwart; ein Führer durch das Buchgewerbe. - (geïllustreerd). - Stuttgart, Felix Krais, 1895. Overzicht over allerlei gangbare druktechnieken zoals houtgrav...
Frans marmeren klokje met balans-uurwerk (zonder slinger) ca. 1880. Stille pendule origineel zonder slagwerk in goede staat 17x11x6cm.
Wortelnoten 2-laden commode met intarsia 2e helft 20e eeuw in goede staat, geheel staand op hoge klauwpoten 67x107x49cm.
Grote tweedelige Art Deco figuur op marmeren voet ca. 1930, voorstellend een stern op rots bij branding. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal 50x50x18cm. Cond.: G
Oud/antiek Chinees bronzen paard, gesigneerd op voet in goede staat 21x19x9cm.
Gedetailleerd uitgewerkte bronzen roofvogel op stronk 21e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Isidore Bonheur 33cm. Cond.: G
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfliggende naakte dame 16x23x14cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met florale decors, gesigneerd. (Binnenrand voet heeft chip), H.: 41,8cm. Cond.: G
Ring WG 585/000, met briljanten. Ring, volledig gematteerd, met in het midden een markies geslepen diamant, boven en onder bezet met 2 kleine briljanten. Totaal 5- 0.13 crt SI/P. ø 56, ca 3.2 gr Nieuw
Vroeg 19e eeuwse zilveren, 833/000, tasbeugel versierd met putti's en voorzien van ketting en kralentas met bloemen, JL: S 1902, 15x22cm.
Grote oude Friese stoelklok met maanstand, wekker en dagaanduiding. 2e helft 20e eeuw. 80cm Cond:G
Groot 19e eeuws mahoniehout fineer op eiken trumeau met lade. Consoles met klauwpoten (origineel zonder spiegel). In goede originele staat 97x108x49cm.
Twee antieke Chinees porseleinen Quan Yin, blanc de chine 18e-19e eeuw (1x gelijmd en 1x oude haarlijn) 20-21cm. Cond.: R
Sierlijk zakhorloge GG met florale bewerkte kast, uurwerk gemerkt Vacheron & Constantin, echappe a cylindre. nr 4871. ø 31 mm. met sleutel, De wijzerplaat is wat beschadigd.
Antieke nachtwachter met lantaarn (voor kaars) ca. 1880, Historisme naar oud voorbeeld van compositie metaal. 1 Veer en 1 stukje glas mist, verder in goede staat 47cm.
Grote 18e eeuwse Duitse bijbel met diverse barok gravures en originele band (slijtage aan band). Wie solche von Herrn Doctor Martin Luther Seek etc., "Sammt eine vorrede von Herrn Johann Michael Dilhe...
Jugendstil anischtkaarten-album vol met ansichtkaarten ca. 1900 uit o.a: Twente, Ootmarsum, Duitsland, Engeland. Interessant origineel album 38x23x5cm. Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies ongetest, Cond.: G
Oude rococo stijl notenhout fineer kaptafel (138x80x50cm.) ca. 1930 met spiegel en lades, inclusief antieke Louis Philippe stoel (98x42x4cm.) Cond.: G
Grote eikenhouten Neo-Rococo spiegel ca. 1870 met beschildering 200x102cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten vitrinekast met houtintarsia, 2 deurs met zijkanten van glas, staande op hoge poten, originele staat. 173x90x31 Cond:G
Zeer fraaie streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche met afbeelding van een mandje versierd met knopjes. In zeer goede staat, compleet met kwartsjes. 3x4,5 cm ca 4.5 gr