Uniek gevlochten collier van turkooiskralen, ø 4.5 mm, voorzien van GG 585/000 olijfvormige sluiting. Een collier gevlochten met meerdere rijen turkooiskralen en voorzien van een hanger met 7 bollen v...
Antieke 8-delige scheermessen-set bestaande uit cassette en 7 scheermessen met ivoor-imitatie. Gemerkt The Ritz TH. Smith, made in Germany met opschrift Monday - Sunday, in goede staat 4x11x8cm.
Oude Meissen porseleinen putti met schep en zeis 2e helft 20e eeuw (bovenste gedeelte steel mist) 9cm. Cond.: R
Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G
Zilveren tasbeugel, 835/000 met voorstelling van wolven en zittende vrouwfiguren, omrand met floraal decor. Voorzien van jasseronketting. Met zwart geborduurde tas. 18x6 cm Vermoedelijk: Frans 2e helf...
Twee grote decoratieve bronzen hazewindhonden 20e eeuw 82cm. Cond.: G
Zeer groot bisquit porseleinen Lladro figuur, voorstellend twee Balinese dansers (gemonogrammeerd) 54cm. Cond.: G
Ring GG, 585/000, met Opaal. Brede ring met in het midden een ovale blauw Opaal, matrixcabouchon, 12x10mm. aan de zijkanten van de steen zit een bewerking met lijntjes. ø 55, ca 8.2 gr.
Ring GG 585/000 met parel. Fraaie ring met grote rozet van parels en gouden bollen, ø 6 mm. Grootte kop 17 mm. ø 52 ca. 5.8 gr.
Oorstekers GG 585/000 met briljant. Sierlijke entourage oorknoppen met in totaal 18 briljanten, ca 0.5 crt W-SIP, ø 7.5 mm ca 2.5 gr
Zakhorloge met snek in losse extra behuizing, ø 47 x27 mm. Voorzien van Romeinse cijfers voor uuraanduiding en Arabische minuten aanduiding.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Hongaarse of Roemense school), olieverf op linnen, groep jagers met paarden en jachthonden 35x50cm. Cond.: G
H.Endlich, pseudoniem Jan Knikker senior, landschap met herder en schapen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
T.van Asten (20e eeuw) Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel. Cond:G 30x18
T.van Asten (20e eeuw) oude Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel, 31x18.5cm Cond:G
Antieke kassa met kas register, gemerkt National Londen, met bewerkte messing versierde kast omstreeks 1900 (reclame schild bovenop mist) lade gemaakt van hout en wit marmer. Cond:G 44x36x39 cm
Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.
Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1870 met messing en cassolettes. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en emaille wijzerplaat 42cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.
Klok wandconsole 18e eeuw met brons beslagen in originele staat 28x40x19cm.
Prachtige antieke notenhouten Willem III vitrinekast met glas in zijkanten ca. 1860. Bevat lade en schappen in zeer goede staat 192x120x46cm.
Vijf massief kersenhouten landelijke stoelen 20e eeuw in goede staat 97x59x60
Gebrandschilderd glas-in-lood venster 19e eeuw met als voorstelling een biddende vrouw 34x28cm. Cond.: G
2 prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sauskommen met florale decors(bakfoutje, bevestiging grip) 14x15,5x9cm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met floraal decor (2 kopjes met haarscheur, 1 kopje met chip) 7xø13cm. Cond.: R-G