Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Turkoois collier
Resultaat: 220 EUR

Uniek gevlochten collier van turkooiskralen, ø 4.5 mm, voorzien van GG 585/000 olijfvormige sluiting. Een collier gevlochten met meerdere rijen turkooiskralen en voorzien van een hanger met 7 bollen v...

Scheermessen set
Resultaat: 220 EUR

Antieke 8-delige scheermessen-set bestaande uit cassette en 7 scheermessen met ivoor-imitatie. Gemerkt The Ritz TH. Smith, made in Germany met opschrift Monday - Sunday, in goede staat 4x11x8cm.

Meissen putti met schep
Resultaat: 220 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met schep en zeis 2e helft 20e eeuw (bovenste gedeelte steel mist) 9cm. Cond.: R

26 Delen Chinees
Resultaat: 220 EUR

Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G

Tasbeugel, borduurtas
Resultaat: 210 EUR

Zilveren tasbeugel, 835/000 met voorstelling van wolven en zittende vrouwfiguren, omrand met floraal decor. Voorzien van jasseronketting. Met zwart geborduurde tas. 18x6 cm Vermoedelijk: Frans 2e helf...

2 Bronzen hazewindhonden
Resultaat: 210 EUR

Twee grote decoratieve bronzen hazewindhonden 20e eeuw 82cm. Cond.: G

Lladro figuur
Resultaat: 210 EUR

Zeer groot bisquit porseleinen Lladro figuur, voorstellend twee Balinese dansers (gemonogrammeerd) 54cm. Cond.: G

Ring GG Opaal
Resultaat: 200 EUR

Ring GG, 585/000, met Opaal. Brede ring met in het midden een ovale blauw Opaal, matrixcabouchon, 12x10mm. aan de zijkanten van de steen zit een bewerking met lijntjes. ø 55, ca 8.2 gr.

Ring GG parel. Fraaie ring
Resultaat: 200 EUR

Ring GG 585/000 met parel. Fraaie ring met grote rozet van parels en gouden bollen, ø 6 mm. Grootte kop 17 mm. ø 52 ca. 5.8 gr.

Oorstekers GG briljant
Resultaat: 200 EUR

Oorstekers GG 585/000 met briljant. Sierlijke entourage oorknoppen met in totaal 18 briljanten, ca 0.5 crt W-SIP, ø 7.5 mm ca 2.5 gr

Zakhorloge, snek
Resultaat: 200 EUR

Zakhorloge met snek in losse extra behuizing, ø 47 x27 mm. Voorzien van Romeinse cijfers voor uuraanduiding en Arabische minuten aanduiding.

Schilderij, paarden met militairen
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Hongaarse of Roemense school), olieverf op linnen, groep jagers met paarden en jachthonden 35x50cm. Cond.: G

N. Endlich, schaapsherder
Resultaat: 200 EUR

H.Endlich, pseudoniem Jan Knikker senior, landschap met herder en schapen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, T. v. Asten
Resultaat: 200 EUR

T.van Asten (20e eeuw) Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel. Cond:G 30x18

Schilderij, T. v. Asten
Resultaat: 200 EUR

T.van Asten (20e eeuw) oude Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel, 31x18.5cm Cond:G

Kassa
Resultaat: 200 EUR

Antieke kassa met kas register, gemerkt National Londen, met bewerkte messing versierde kast omstreeks 1900 (reclame schild bovenop mist) lade gemaakt van hout en wit marmer. Cond:G 44x36x39 cm

Schip
Resultaat: 200 EUR

Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.

Marmeren zuilenpendule
Resultaat: 200 EUR

Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1870 met messing en cassolettes. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en emaille wijzerplaat 42cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.

Klok console
Resultaat: 200 EUR

Klok wandconsole 18e eeuw met brons beslagen in originele staat 28x40x19cm.

Vitrine, Willem III
Resultaat: 200 EUR

Prachtige antieke notenhouten Willem III vitrinekast met glas in zijkanten ca. 1860. Bevat lade en schappen in zeer goede staat 192x120x46cm.

5 Kersen stoelen
Resultaat: 200 EUR

Vijf massief kersenhouten landelijke stoelen 20e eeuw in goede staat 97x59x60

Gebrandschilderd glas
Resultaat: 200 EUR

Gebrandschilderd glas-in-lood venster 19e eeuw met als voorstelling een biddende vrouw 34x28cm. Cond.: G

2 Schenkkommetjes
Resultaat: 200 EUR

2 prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sauskommen met florale decors(bakfoutje, bevestiging grip) 14x15,5x9cm Cond:G

6 Kop & Schotels
Resultaat: 195 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met floraal decor (2 kopjes met haarscheur, 1 kopje met chip) 7xø13cm. Cond.: R-G