Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij,
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, havengezicht Amsterdam bij de St. Nicolaas kerk, olieverf op linnen (restauratie lucht) 40x60cm. Cond:R\G

Draaibank, horlogemaker
Resultaat: 250 EUR

Originele 19e eeuwse draaibank voor horlogemakers, gemerkt G.B. 1312 met originele beschildering 20x30x9,5cm.

Tafelklok, kalender
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke wortelnoten tafelklok omstreeks 1900, met dagindeling, maanstand en bronzen armaturen,Junghans uurwerk in goede staat(functies niet getest) 39x28x13 cm Cond:G

Boulle console
Resultaat: 250 EUR

Boulle met schildpad pendule-wandconsole 18e eeuw met brons beslagen (oudere restauraties) 41x20x36cm. Cond.: R-G

Tafelklok
Resultaat: 250 EUR

Prachtige grote tafelklok ca. 1900 met maanstand , halfuurslag, messing wijzerplaat met rocailles en gravering. Geëboniseerde kast. Geheel in goede staat 41x24x17cm.

Sidetable
Resultaat: 250 EUR

Hollandse Neo barok 19e eeuwse bolpoot sidetable met lade en opstand ca. 1880. Zwaar uitgevoerd en in goede staat 100x150x35cm.

Rolbureau
Resultaat: 250 EUR

Engels mahoniefineer rolbureau met 6 lades, rol en opklapbaar schrijfblad ca. 1860 in zeer goede staat 109x54x104

Spinnepoot tafel
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten spinnekop-tafel ca. 1860 in goede staat 76x140x110cm. Cond.: G

Landschap
Resultaat: 240 EUR

Ongesigneerd ca. 1930 (mogelijk Assendelft), olieverf op paneel, landschap in de trant van Vincent van Gogh 95x80cm. Cond.: G

3 Delen Boheems glas
Resultaat: 240 EUR

Drie delen Boheems glas 1e helft 20e eeuw: 1x glas met messing dekseldoos, 1x robijnrode vaas met wilddecors en 1x witte vaas met bloemendecor 8-14cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Resultaat: 240 EUR

Antieke Chinese ivoren okimono (gesigneerd), voorstellend een zittende oude man met stok en 2 kikkers (19e eeuw) 7x8x5cm. Cond.: G

4 Delen ivoor en been
Resultaat: 240 EUR

Vier delen antiek ivoor en been China ca. 1900: 1x sigaretten mondstuk, bewerkt met gegraveerd panterdecor (van ivoor), 1x visitekaartenhouder van ivoor, bewerkt met figurendecor, 1x uil van ivoor en ...

Schilderij, Indonesische vrouw
Resultaat: 235 EUR

Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, Indonesische vrouw 50x60cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 230 EUR

Twee beelden van Bruno Fach ca. 1910 (Oostenrijk 1906 - 1978), twee bronzen naakte meisjes op marmeren sokkel (1x sokkel beschadigd achterkant) 30-31cm. Cond.: R-G

Twee chatelaines
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke chatelaines, zilver 835/000. Lange chatelaine met 2 stempels en sleutel bevestigd aan een grote hanger versierd met parelranden. Lengte 39 cm. De korte chatelaine is voorzien van een bijz...

Turkoois armband, 3-rij
Resultaat: 225 EUR

Armband turkoois met GG 585/000 sluiting. Armband met 3 rijen turkooiskralen, ø 6.5 mm, bevestigd aan een GG 19e eeuwse antieke ronde sluiting met gravurebewerking, ø 19 mm. Lengte 19 cm

Barnsteencollier
Resultaat: 225 EUR

Uniek Y-collier van barnsteen. Collier bestaande uit ronde kralen, ø 17 mm met tuitvormig barnstenen stukje met een metalen hanger. Lengte 50 cm, ca 100 gr

Yngatin, 2 schilderijen
Resultaat: 225 EUR

Twee werken van de Russische school 20e eeuw, gesigneerd, twee havengezichten, olieverf op paneel 22x14cm Cond;G

Pit van Loo
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991), olieverf op paneel, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G

Pit van Loo
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991), olieverf op paneel, abstracte compositie met raam 60x80cm. Cond.: G

Werkbank
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke werkbank 2-delig met bankschroef, in goede originele staat. Cond:G 238x64x85

Wortelnoten spiegel
Resultaat: 225 EUR

Duitse wortelnoten Biedermeier halspiegel omstreeks 1840. 134cm Cond:G

Zilveren visschep
Resultaat: 220 EUR

Fraaie antieke visschep, zilver 835/000, gegraveerd, ajourgezaagd met getrembleerde bewerking en houten handvat. MT BGI, waarschijnlijk Bernardus Gillis jl 1821 's Hertogenbosch 41 cm

Zilv. fluit met bellen
Resultaat: 220 EUR

Unieke Engelse zilveren (925/000) Empire rammelaar met fluit. Zilver verguld, rammelaar met 8 bellen, fluit en een staafje bloedkoraal (afgebroken), MT: John Riley London, JL: R 1812, 11x5cm., ca. 56g...