Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Warhol, Monroe
Resultaat: 280 EUR

Marylin Monroe, in de stijl van Andy Warhol' publisched by Sunday B.Morning' reproductie op papier. 90x90 cm. Cond:G

Bulova dameshorloge
Resultaat: 275 EUR

Dameshorloge Bulova Super Seville date just. Double dameshorloge, automaat, werkend, met vergrotend datumvenster in het glas en voorzien van steentjes op de wijzerplaat. het horloge heeft een metalen ...

Wilkinson
Resultaat: 275 EUR

Wilkinson, 2e helft 20e eeuw abstracte compositie, acryl op linnen. 100x100 Cond: G

Emile Marze
Resultaat: 275 EUR

Emile Marzé 1962 ( Franse School 1930 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x82cm. Cond.: G

Schilderij, G. Krol
Resultaat: 275 EUR

Gerard.C.Krol (1882-1959 Enschede) stenderkast,olieverf op linnen, 40x50cm Cond:G

Grafiek, Venetia
Resultaat: 275 EUR

Antieke 19e eeuwse gravure door Bertelli (waarschijnlijk Luca Bertelli), Effige Naturali de li Serenissimi principi di Venetia Di Vostra sig. humilisimo Feruo pictro Bertelli 51x39cm. Cond.: R-G

Friese staartklok, mechaniek
Resultaat: 275 EUR

Friese staartklok ca. 1800 met mechaniek en Timpaankap, halfuurslag en origineel uurwerk (achterglasschilderingen zijn weggepoetst) 146cm. Cond.: R

Kloostertafel
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote oude beukenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat (smal) 65x78x335

2 Barok stoelen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote bruinlederen barokstijl stoelen 2e helft 20e eeuw. Houtgestoken met florale decors in zeer goede staat 84x80x80cm.

Beschilderde kast
Resultaat: 275 EUR

Handbeschilderde Hongaarse boeren kast, naar oud voorbeeld met schuine hoeken, florale decors en Jesus en Maria.(gemaakt van oud hout) Cond:G 109x169x43

Mahonie dressoir
Resultaat: 275 EUR

Groot antiek Engels mahoniehouten dressoir met snijwerk en bronzen beslag ca. 1900. Gebogen lades midden en lichte schade 98x200x77cm. Cond.: G

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 275 EUR

Wortelnoten Barokstijl vitrine opzet kast, 2e helft 20e eeuw, stijmeubel in zeer goede staat. 220x140x40 Cond:G

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 275 EUR

Hollandse 18e eeuwse barok secretaire in Louis Quinze stijl. Wortelnoten fineer op eiken met origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met diverse lades en kelder. Lichte fineerschades, verder in go...

Eiken keukenkast
Resultaat: 275 EUR

Eikenhouten landelijke keukenkast 20e eeuw met lades en deuren en uitstekende panelen. Cond:G 224x202x46

Canapé
Resultaat: 275 EUR

Engelse mahoniehouten Canape met velours stoffering, Cond:G 200x66x90

3x Fam Rose bord
Resultaat: 275 EUR

Drie Antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met florale emaille decors, 18e en 19e eeuw.Cond:G

Ring saffier briljant
Resultaat: 260 EUR

Fijne entouragering wit 416/000 met saffier en diamant. Fraaie strakke entourage ring met in het midden een ovaal geslepen blauw saffier, ca 0.50 crt met een rand met 12 briljant geslepen diamanten. I...

Dratmann, 3 schilderijen
Resultaat: 260 EUR

Drie werken van Christoffer Drathmann (Duitse school 1856-1932) olieverf op linnen, Insel Borkum, Rugen? en Duinplaats. 50x29, 50x35 en 51x31cm Cond:G

Duitse barok spinde
Resultaat: 260 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok spinde, staande op sleevoeten, nieuw slot (aanpassingen) Cond:G 120x171x46,5

2 Glazen kandelaren
Resultaat: 260 EUR

Twee oude glazen 4-lichts kaarskandelaars met kristallen pegels 20e eeuw 50cm. Cond.: G

Ring entourage GG hoog
Resultaat: 250 EUR

Bewerkte ring GG 585/000 met briljant. Hoog opstaande entourage ring met ruwe bewerking en 7 briljanten, middensteen ca 0,22 crt en zijstenen ca 0,03 crt per stuk. ca 4.0 gr ø 55

Schilderij, Pudlich
Resultaat: 250 EUR

Robert Pudlich (Duitse School 1905 -1962), olieverf op paneel, stilleven met kastanjes en tabakspijp 34x22cm. Cond.: G

Ikoon godsmoeder XIX Jh
Resultaat: 250 EUR

Russisch ikoon "Maria van 7 smarten" , 19,5x17x3cm.

Frans Baayens, Los Huis
Resultaat: 250 EUR

Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, Twentse boerderij met kapschuur en hooiwagen 60x80cm. Cond.: G