Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen beeld, paard met man 5120
Bronzen beeld, paard met man

Resultaat:

200 EUR

Bronzen beeldje, haan 5121
Bronzen beeldje, haan
Startprijs 150 EUR
Beeldje, smid 5122
Beeldje, smid
Startprijs 50 EUR
Art Deco beeldje 5123
Art Deco beeldje
Startprijs 50 EUR
Samac beeld, wereldbol 5124
Samac beeld, wereldbol
Startprijs 200 EUR
Beeldje, jonglerende vrouw 5125
Beeldje, jonglerende vrouw
Startprijs 60 EUR
Bronzen beeld 5126
Bronzen beeld
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, naar Botero 5127
Bronzen figuur, naar Botero

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen golfspeler 5128
Bronzen golfspeler

Resultaat:

50 EUR

Bronzen liggende dame 5129
Bronzen liggende dame
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Brons, Marianne Kievits 5130
Brons, Marianne Kievits

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Houten beeld, Indonesië 5131
Houten beeld, Indonesië

Resultaat:

60 EUR

Mariabeeld, 17e eeuw 5132
Mariabeeld, 17e eeuw
Startprijs 190 EUR
Houten beer 5133
Houten beer
Startprijs 180 EUR
Bronzen figuur, M. Stolk 5135
Bronzen figuur, M. Stolk
Startprijs 200 EUR
Bronzen figuur, India 5136
Bronzen figuur, India
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Beeld, zittende dame erotisch 5137
Beeld, zittende dame erotisch

Resultaat:

180 EUR