Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4 Zilv. Chinese munten 2700
4 Zilv. Chinese munten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Penningen/Munten Chinees 2701
2 Penningen/Munten Chinees

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
7 Gouden 10 gulden munten 2702
7 Gouden 10 gulden munten

Resultaat:

1.060 EUR

Verkocht
2 Sets met gouden munten 2703
2 Sets met gouden munten

Resultaat:

1.075 EUR

8 Zilv. munten van 2 stuiver 2704
8 Zilv. munten van 2 stuiver
Startprijs 100 EUR
20 Penningen etc. 2705
20 Penningen etc.
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Goudbaar 100 gram 2706
Goudbaar 100 gram

Resultaat:

2.525 EUR

6 Zilv. munten, België 2707
6 Zilv. munten, België
Startprijs 80 EUR
10 Zilv. munten, België 2708
10 Zilv. munten, België
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2 Sets met 24 zilv. munten 2709
2 Sets met 24 zilv. munten

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Diverse munten 2710
Diverse munten

Resultaat:

40 EUR

Kavel diversen 2711
Kavel diversen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Diverse  munten 2712
Diverse munten

Resultaat:

50 EUR

20 Penningen in cassette 2713
20 Penningen in cassette
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Set met 12 zilv. munten 2714
Set met 12 zilv. munten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Set met 24 zilv. munten 2715
Set met 24 zilv. munten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Set met 24 zilv. munten 2716
Set met 24 zilv. munten

Resultaat:

210 EUR

18 Diverse biljetten 2717
18 Diverse biljetten
Startprijs 60 EUR
5 Biljetten NL 2718
5 Biljetten NL
Startprijs 40 EUR
Diverse munten 2719
Diverse munten
Startprijs 25 EUR
Verkocht
6 Gouden munten en 1 kopie 2720
6 Gouden munten en 1 kopie

Resultaat:

600 EUR

42 Bankbiljetten 2721
42 Bankbiljetten
Startprijs 40 EUR
12 Chinese munten 2722
12 Chinese munten
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gouden 10G 2723
Gouden 10G

Resultaat:

150 EUR