Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend Napoleon. In goede staat (staat iets scheef) 22cm.
Bronzen uil op marmeren voet 2e helft 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd (voet zit iets los) 34cm. Cond.: G
Leuk antiek miniatuur bronsje op marmeren voet, gesigneerd P.J. mene (Pierre-Jules Mene 1810-1879), voorstellend een paard bij een hek. 7x9x4cm.
Origineel Romeins bronzen figuur (ca. 200 na Christus), voorstellend een jonge leeuw. In goede originele staat 5x6x4,5cm.
Bronzen paard op marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Milo in goede staat 26x27x13cm.