Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch tapijt
Resultaat: 160 EUR

Groot fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal veelkleurig decor in goede staat 305x200cm.

Grote Perzische loper
Resultaat: 110 EUR

Lange oude Perzische veelkleurige loper in goede staat 460x100cm. Cond.: G

Pers, rode ondergrond
Startprijs 250 EUR

Oud bont Perzisch tapijt in de tinten blauw/rood/oranje, in goede staat 210x310cm.

Loper
Resultaat: 110 EUR

Grote oude Perzische loper in goede staat 79x300cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 70 EUR

Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met apart floraal decor 140x210cm. Cond.: G

Groot kleed
Resultaat: 110 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed met veelkleurig floraal decor in goede staat 302x250cm.

Tapijt
Resultaat: 130 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed (fijngeknoopt) van mooie kwaliteit, rood 130x180cm. Cond.: G

3 Oosterse kleedjes
Startprijs 40 EUR

Drie oude/antieke Oosterse kleedjes in lijst 104x40cm. Cond.: G

Oosters kleed
Startprijs 40 EUR

Oud Oosters gestikt kleed in lijst 72x70cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 35 EUR

Mooi oud Iranees Perzisch kleed met figurale decors in de tinten rood/zwart/blauw/geel/creme 157x125cm. Cond.: G

3 Perzische kleden
Startprijs 50 EUR

Drie oude Perzische kleden: 1x roodtinten 153x90cm., 1x bruintinten 125x220cm. en 1x loper 140x42cm. Cond.: R

Loper met zijde
Resultaat: 140 EUR

Zijden Perzische loper 2e helft 20e eeuw in goede staat (creme/baluw) 148x48cm. Cond.: G

Pers, zijde
Resultaat: 100 EUR

Mooie Oosterse zijden pers, fijngeknoopt met florale decors (blauw/creme) 100x142cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 70 EUR

Oud fijngeknoopt kleed 108x148cm. (beschadigd) Cond.: R

Antieke pers
Startprijs 80 EUR

Antiek Perzisch kleed in de tinten briquerood-blauw 162x115cm. Cond.: R-G

2 Lopers
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Oosterse/Perzische lopers: 1x rood/creme/blauw 108x60cm. en 1x grijs/blauw 118x74cm. Cond.: R-G

Chinees kleed
Resultaat: 90 EUR

Groot oud Chinees dik kleed met decor van draak en flora (vuil) 280x180cm. Cond.: R-G

Antieke gobelin
Startprijs 40 EUR

Gobelin ca. 1900, vaas met rozen 62x68cm. Cond.: G

Klein Perzisch kleed
Startprijs 25 EUR

Klein antiek Perzisch kleed (rand iets rafelig) 90x54cm. Cond.: R-G

Perzisch kleed
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart 232x132cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 160 EUR

Groot fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors in de tinten briquerood/blauw/zwart/creme 199x300cm. Cond.: G

2 Perzische kleden
Startprijs 20 EUR

Twee oude Perzische kleden: 1x rood 132x86cm. en 1x aardetinten 118x83cm. Cond.: R-G

Kleed
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch fijngeknoopt kleed (licht beschadigd) 188x127cm. Cond.: R

Oud kleed
Resultaat: 15 EUR

Oud kleed in de 18e eeuwse stijl met rozen- en rankendecor 193x92cm.