W. Rip ca. 1900 (vermoedelijk Willem Rip), olieverf op paneel, Hollands polderlandschap met molen 13x18cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 60x80cm. Cond.: G
Jan Korthals (Amsterdam 1916 - 1972), olieverf op linnen, berglandschap met dorp 50x60cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
G. Vijgh 19e eeuw (Hollandse School), olieverf op linnen, riviergezicht met eenden, fuik en visser 79x56cm. Cond.: G
Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets, "Dalmatia, Croatia, Sclavonia, Bosnia, Servia, Istria et Reip Matthaei Seutteri edita Vindelicor" 59x50cm. Cond.: G
Hollandse 17e eeuwse landkaart van Blaeuw, Frisia Amstelodani Guiljelm. Blaeuw excudit, verkleurd en vlekken 48x38cm. Cond.: R
Landkaart 17e eeuw, ets op papier, Frederio de Wit 1671 Carta Nova accurate del passagio et strada.... 57x47cm. Cond.: G
Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, Mediterraanse haven 30x40cm. Cond.: G
Hollandse landkaart 17e-18e eeuw, Comitatus Bentheim et Steinfurt, Ioanne Westenberg m. doct. et math, ets op papier, landkaart met vergulding 47x34,5cm. Cond.: R
Louis '26 of Lovis '26, olieverf op paneel, stilleven met strijkijzers, kruik en schaal op tafel (verso Franse tekst) 44x54cm. Cond.: G
Hal Wichers ( Ned. Indië 1893 - 1968 Nijmegen), olieverf op paneel, rotsachtige kust 30x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, 2 vazen met bloemen en fruit 68x81cm. Cond.: G
Verso getiteld 19e eeuw "The Borrciate" (study for a painting in the imitation of the Industrie of all New York 1853, olieverf op schilderskarton, treurende vrouw met boek 28,5x23cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1996 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 37x47cm. Cond.: G
C. Wolter ca. 1940, olieverf op linnen, landschap met paardenwagen en boer 30x40cm. Cond.: G
Josse Impens (1846 - 1905 Belgische School), olieverf op linnen, man bij fornuis 35x28cm. Cond.: G
K. (Karel) de Bondt 1947 ( 1888 - 1973 België), olieverf op paneel, knielende vrouw met schaap en lam 35x40cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G
C. Zycholl 1946, aquarel op papier, vaas met bloesemtakken 33x44cm. Cond.: G
Hollandse School 19e eeuw (naar P.G. vertin), olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren 30x22cm. Cond.: G
Henry Fredriksson (Zweedse School), olieverf op linnen, vos in winters landschap 55x39cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, stadsgezicht met vele figuren 46x60cm. Cond.: G
Negen oude erotische sepia tekeningen met monogram S.M. 1906 of S.E., sepia op papier, diverse humoristische erotische werken (gedetailleerd) 19x26cm. Cond.: G