Chr. Koelemeyer, olieverf op paneel, landschap met korenschoven en huis aan bosrand 13x18cm. Cond.: G
Karterst? (Duitse School), olieverf op linnen, jongens met een ballon in een bergdorp 43x31cm. Cond.: G
W. Kaufer (Duitse School), olieverf op paneel, landschap met rivier 26x30cm. Cond.: G
J. van Veen, olieverf op linnen, vrouw bij lantaarn 30x40cm. Cond.: G
De Boer, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboot 50x60cm. Cond.: G
Fr. Irmarr (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsgezicht Rixdorf 25x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1930, aquarel op papier, straatje met hekwerk (2 scheurtjes) 35x48cm. Cond.: M
Antieke miniatuur ca. 1860 met vergulde houten omlijsting en olieverf damesportret 15xø13,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Franse modeprenten in wortelnoten lijst , modes de Paris 13x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), aquarel op papier, boeg van een schip 32x42cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1958, gemengde techniek op papier, vissen onder water 56x44cm. Cond.: G
Japans kunstwerk op zijde ca. 1930 (gesigneerd), gouache op papier, geisha 35x42cm.