Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken dekenkist
Resultaat: 75 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse dekenkist Duitsland met antiek "schnappschloss" en sleutel (deksel van latere datum). In goede gerestaureerde staat 71x123x61cm. Cond.: G

Barok klapcommode
Resultaat: 140 EUR

Wortelnoten 19e eeuwse barok commode met klapbuffet, 2 lades en opklapbaar blad met 2 schappen. Origineel beslag en klauwpoten 80x76x45cm. Cond.: R-G

Dienblad tafel
Startprijs 180 EUR

Prachtige bijzettafel ca. 1900 met twee afneembare Chinese lakwerk tablets, prachtig gesneden met takstructuur. Tablets ingelegd met diverse houtsoorten. Beschilderd met vogels en bloesemtakken 85x70x...

Chinese hocker
Resultaat: 120 EUR

Chinese handgestoken hocker met marmeren blad ca. 1900 (scheur). Rijk gestoken en geheel staand op klauwpoten 46x39x39cm. Cond.: G

Plantentafel
Resultaat: 130 EUR

Plantentafel 1e helft 20e eeuw van notenhout met bronzen beslag en onyx blad in goede staat 80x30x30cm.

Zuil
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten met leder bekleden Jugendstil piedestal ca. 1900 met rondom florale decor in goede staat 76x28x28cm.

Secretaire
Resultaat: 35 EUR

Oude secretaire van mahoniehout (stijlmeubel) met lades, vakverdeling en schrijfklep in zeer goede staat 90x90x35cm.

Kersen klaptafel
Resultaat: 180 EUR

Mahoniehouten met kersen 19e eeuwse klaptafel met lades, 2 klapbladen en uitschuifbare spiegel. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 80x42x84cm.

Engelse secretaire
Startprijs 100 EUR

Engelse eikenhouten secretaire ca. 1930 in zeer goede staat 104x75x42cm.

Engelse kist
Startprijs 150 EUR

Engelse eikenhouten kist (zonder slot) 17e-18e eeuw in goede staat 67x102x40cm.

Mahonie commode
Startprijs 180 EUR

Duitse Grunderzeit mahoniefineer 3-laden commode ca. 1880 in zeer goede staat 80x98x54cm.

Pianokruk
Startprijs 100 EUR

Duitse notenhouten pianokruk ca. 1880 Grunderzeit met goede velours stoffering en in zeer goede staat 60xø32cm.

Naaitafeltje
Startprijs 180 EUR

Prachtige antieke notenhouten Jugendstil naaitafel in zeer goede staat. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 80x50x42cm.

Voetenbankje kersen
Startprijs 120 EUR

Nieuwe Duitse kersenhouten Biedermeier stijl voetenbank met Biedermeier stoffering in goede staat 36x61x34cm.

Noten zuil, brons beslag
Startprijs 180 EUR

Prachtige wortelnoten met bronzen zuil in Dresdner barok stijl eind 20e eeuw (piedestal) in zeer goede staat 30x31cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 35 EUR

Eikenhouten spiegel ca. 1900 met zwarte zuilen, messing capitellen en facetgeslepen glas (stukken lijstwerk af) 170x86cm. Cond.: R

Pianostoel
Startprijs 140 EUR

Prachtige exclusieve pianostoel, zwarte lak gepolitoerd met lyra in de rugleuning. in hoogte verstelbaar en in zeer goede staat 94x50x40cm.

2 Mechelse stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee eikenhouten gesneden Mechelse stoelen ca. 1880 met druivenranken-motief en velours stoffering 110x40x42cm. Cond.: G

Frans buffetje
Resultaat: 180 EUR

Frans Art Nouveau eikenhouten handgestoken buffetkast met spiegel en geslepen glas ca. 1900 in zeer goede staat met marmeren blad

Boekenkastje, A'damse school
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten Art Deco boekenkast met 3 schappen ca. 1930 in goede originele staat 130x128x29cm.

Mahonie kabinet
Startprijs 2.500 EUR

Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet van mahoniefineer op eiken. Origineel bronzen beslag en 5 lades onder. In zeer goede originele staat 240x170x60cm.

Kersen hoekkast
Startprijs 1.400 EUR

Antieke kersenhouten hoekkast ca. 1800 met schuine hoeken, glasopstand, lade en 2 deuren. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 221x140x75cm.

3-Deurs Grunderkast
Startprijs 1.250 EUR

Prachtige Duitse uitneembare wortelnoten 3-deurs linnenkast ca. 1880 (Grunderzeit) met snecken, volle zuilen, spiegel, schappen en lades. In zeer goede staat 225x64x225cm.

Eiken Grunder buffet
Startprijs 1.000 EUR

Prachtige Duitse antieke eikenhouten gestoken Grunderzeit buffetkast ca. 1880 met druivenrankendecor, snecken, platte zuilen en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 230x148x77cm.