Engels mahoniehouten 19e eeuwse theekast staand op hoge Queen Anne poten, bovenblad ook glas en in goede originele staat 70x32x50cm.
Notenhouten Louis Quinze stijl ladenkastje 2e helft 20e eeuw (2 lades en 1 deurtje), lichte krassen 89x40x40cm. Cond.: G
Duitse antieke notenhouten laat Biedermeier Chaise Longue met handgestoken voorkant en toelopende rugleuning ca. 1850 in goede staat 100x68x160cm.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse Willem III dames secretaire ca. 1860 met origineel snijwerk, mooi binnenleven en lade. In zeer goede originele staat 115x80x46cm.
Italiaanse houtgesneden bijzettafel met geschulpt blad en florale intarsia 2e helft 20e eeuw 71xø47cm. Cond.: G
Prachtige Duitse notenhouten fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 in zeer goede staat met origineel beslag en sloten 135x97x44cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G
Moderne ladenkast 2e helft 20e eeuw in goede staat 111x53x47cm.
Decoratieve klassieke spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen en in goede staat 66x92cm.
Prachtige notenhouten met wortelnoten servieswagen in uitstekende staat met aan beide zijden 3 deurtjes 20e eeuw 92x98x50cm. Cond.: G
Twee stijlvolle klassieke armleunstoelen 2e helft 20e eeuw met zijde stoffering in goede staat, 101x82x75cm. en 99x68x67cm.