Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire secretaire
Resultaat: 500 EUR

Grote Hollandse mahoniehouten empire cilinder secretaire met koperen bandintarsia, uitschuifbaar schrijfblad en diverse lades (compleet). In ongerestaureerde staat (fineerschades) 127x130x57cm. Cond.:...

Eethoek, kersen
Resultaat: 300 EUR

Grote klassieke kersenhouten eethoek met prachtige tafel voorzien van inlegwerk bandintarsia op het blad en lades aan beide zijden. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 200x100x80cm. Daarbij 4 kersenhou...

3 Design eetkamerstoelen
Resultaat: 300 EUR

Drie oude Deense designstoelen van Braziliaans teakhout ca. 1960 (nr. 225) (ongemerkt). Ontwerp Henning Kjaernulf voor de meubelfabriek van Bruno Hansen 76x49x54cm.

Empire tafel, mahoniehout
Resultaat: 90 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire tafel op 3-spant poot met snijwerk in zeer goede staat 68xø100cm.

5 Antieke stoelen
Resultaat: 180 EUR

Vijf vroeg 19e eeuwse empire (Regency) stoelen van mahoniefineer met bandintarsia en velours stoffering 93x54x46cm. Cond.: G

Biedermeier tafel
Startprijs 100 EUR

Prachtige Duitse ovale biedermeier mahoniefineer tafel ca. 1840 met 4-spant poot in goede originele staat 67x95x135cm.

Empire bankje
Resultaat: 550 EUR

Origineel 19e eeuwse empire canapé van mahoniehout met bronzen vergulde klauwpoten en goede vernieuwde stoffering in Biedermeier stijl 90x160x66cm.

Notenhouten kabinet
Startprijs 2.000 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands kruisvoet kabinet, pallisanderhout fineer op eiken. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en schellack gepolitoerd in uitstekende staat 196x170x57cm.

Kussenkast met kolommen
Resultaat: 275 EUR

Grote Hollandse eikenhouten met noten fineer kussenkast 2e helft 20e eeuw (uitneembaar). Stijlmeubel in Renaissance stijl. Zwarte halve zuilen met capitellen, geheel in zeer goede staat 190x65x180cm.

Eiken hangvitrine
Resultaat: 225 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten hangvitrine-kast met glas aan zijkanten. In goede originele staat 112x110x28cm.

Wortelnoten commode
Resultaat: 160 EUR

Wortelnoten fineer op eiken 18e eeuwse 2-laden commode op hogegebogeb poten en met origineel bronzen beslag (lichte fineerschade). In originele staat 76x45x80cm.

Eiken kabinet
Resultaat: 600 EUR

Hollands 18e eeuws eikenhouten kabinet in Louis Quinze stijl ca. 1760. In goede staat, geen scheuren of kromme deuren 250x190x65cm.

Kabinet Louis Seize
Startprijs 1.800 EUR

Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.

Grunder kast
Startprijs 200 EUR

Zware Duitse notenhout fineer Grunderzeit kast ca. 1880 met lades en wortelnoten panelen, geheel in goede originele staat 230x120x60cm.

Biedermeier Penantkast
Startprijs 150 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten Biedermeier penantkast met snijwerk in goede originele staat (lichte fineerschade) 100x98x43cm.

Barok commode
Startprijs 1.800 EUR

Duitse 18e eeuwse notenhouten met wortelnoten fineer diep gebogen 2-laden commode met 2 handgrepen aan de zijkanten, bronzen beslag, sloten en sleutels in zeer goede staat met vurenhouten corpus 81x76...

Drents eiken kabinet
Startprijs 1.500 EUR

Drents eikenhouten 19e eeuws kabinet in zeer goede staat met origineel beslag, sloten etc. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 245x200x53cm.

Kast met deurtjes en laden
Startprijs 140 EUR

Eikenhouten pander dressoir ca. 1910 Art Nouveau met 2 lades, etage en 2 deuren. Geheel staand op sledepoten en in goede staat 122x141x50cm.

4 Stoelen
Startprijs 150 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G

Tafel, uittrekbaar
Startprijs 250 EUR

Notenhouten uittrek-tafel ca. 1870 (met tussenblad) in goede staat 77x100x100cm.

Muntenkast
Resultaat: 200 EUR

Grote oude munten-opbergkast gemaakt van tropisch hout met 130 schuiflades en 3 deuren in zeer goede staat 130x50x176cm.

Ladenkastje als bureau
Startprijs 740 EUR

Franse ladenkast ca. 1900, te openen en dan als secretaire met bronzen beslag, marqueterie en bandintarsia. Marmeren blad is ooit gerepareerd en lichte fineerschade 125x65x36cm. Cond.: G

Vlinderbank
Resultaat: 275 EUR

Mahoniehouten antieke Louis Philip vlinderbank met snijwerk en nieuwe rode stoffering in goede originele staat 120x86x160cm.

Chinese naaitafel
Resultaat: 300 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse naaitafel met prachtig geschilderde chinoiserie decors rondom de naaitafel en ook binnenin. Zwarte lak met gouddecors, geheel in goede originele staat 76x65x44cm.