Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Design eetkamerstoelen
Resultaat: 300 EUR

Drie oude Deense designstoelen van Braziliaans teakhout ca. 1960 (nr. 225) (ongemerkt). Ontwerp Henning Kjaernulf voor de meubelfabriek van Bruno Hansen 76x49x54cm.

Chinese naaitafel
Resultaat: 300 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse naaitafel met prachtig geschilderde chinoiserie decors rondom de naaitafel en ook binnenin. Zwarte lak met gouddecors, geheel in goede originele staat 76x65x44cm.

Eiken schouw
Resultaat: 300 EUR

Hollandse eikenhouten gestoken schouw met Hollands wapen, volle zuilen, capitellen en leeuwenkoppen ca. 1910 in goede staat, tevens een vuurbok en haardset 145x150x46cm.

Wortelnoten naaitafel
Resultaat: 300 EUR

Prachtige pallisander/wortel fineer met pallisander naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe). Recentelijk vakkundig gerestaureerd, mooi binnenwerk 75x55x44cm. Cond.: G

Kussenkast met kolommen
Resultaat: 275 EUR

Grote Hollandse eikenhouten met noten fineer kussenkast 2e helft 20e eeuw (uitneembaar). Stijlmeubel in Renaissance stijl. Zwarte halve zuilen met capitellen, geheel in zeer goede staat 190x65x180cm.

Vlinderbank
Resultaat: 275 EUR

Mahoniehouten antieke Louis Philip vlinderbank met snijwerk en nieuwe rode stoffering in goede originele staat 120x86x160cm.

Biedermeier kast
Resultaat: 275 EUR

Hollandse Biedermeier 19e eeuwse 2-deurs kast van mahoniehout met lades en schappen (uitneembaar), lichte beschadigingen 200x123x46cm. Cond.: G

3-Delig bankstel
Resultaat: 250 EUR

Drie-delig Jugendstil bankstel ca. 1900 van notenhout met bandintarsia en guirlande intarsia. Stoffering van groene zijde. Geheel in goede staat 98x128x70cm. en 95x64x67cm.

Engels mahonie kabinet
Resultaat: 250 EUR

Engels mahoniehouten 19e eeuws linnenkabinet met 4 lades, 2 deuren en 4 schuiflades achter de deuren. lichte beschadigingen, verder in goede staat 200x130x57cm.

Klaptafel
Resultaat: 250 EUR

Originele 18e eeuwse Engelse eikenhouten tiltoptafel in goede originele staat met mooie patina 70xø89cm. Cond.: G

Secretaire, Willem III
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse Willem III dames secretaire ca. 1860 met origineel snijwerk, mooi binnenleven en lade. In zeer goede originele staat 115x80x46cm.

Bewerkte wandtafel
Resultaat: 250 EUR

Oude houtgestoken bewerkte wand-consoletafel met beschildering 2e helft 20e eeuw 97x102x27cm. Cond.: G

Chesterfield bank
Resultaat: 240 EUR

Oude bruin lederen Chesterfield bank 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x190x90cm.

Eiken hangvitrine
Resultaat: 225 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten hangvitrine-kast met glas aan zijkanten. In goede originele staat 112x110x28cm.

Mahonie Biedermeier tafel
Resultaat: 225 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier 4-spant tafel ca. 1860 (spinnekop) in goede staat 74x77x90cm.

Kast
Resultaat: 210 EUR

Antieke eikenhouten Duitse grunderzeit kast ( met 2 schappen) met 2 lades. In goede staat. 210 x 165 x 66cm.

Muntenkast
Resultaat: 200 EUR

Grote oude munten-opbergkast gemaakt van tropisch hout met 130 schuiflades en 3 deuren in zeer goede staat 130x50x176cm.

Secretaire
Resultaat: 200 EUR

Duitse essenhouten (of ulmenhouten) fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870 met mahoniehouten binnenleven. Krimpnaad in deurtje, verder in goede staat 176x105x56cm.

Bibliotheek-trap
Resultaat: 200 EUR

Oude mahoniehouten bibliotheek wenteltrap 2e helft 20e eeuw 120x46x60cm. Cond.: G

Poppen commode
Resultaat: 200 EUR

Kleine Duitse Louis Philippe kinder-commode ca. 1870 van notenhout fineer op vurenhout in zeer goede staat 31x39x19cm.

Retro eethoek
Resultaat: 200 EUR

Oude Deense eethoek (M.M. Moreddi) met uittrektafel (76xø120cm. en 76x120x150cm. uitgetrokken) en 4 stoelen (80x50x50cm.) van tropisch hout ca. 1960 in goede originele staat.

1-Deurs kast, Oostenrijk
Resultaat: 200 EUR

Oostenrijkse 1-deurs kast ca. 1870, notenfineer op vuren. In goede originele staat met twee toogpanelen (wortelnoten) 197x98x48cm. Cond.: G

Engels opzetkastje
Resultaat: 200 EUR

Engelse mahoniehouten vitrine opzetkastje ca. 1900 met messing Jugendstil beslag in goede staat 205x103x42cm.

Rolluik bureau
Resultaat: 200 EUR

Engels eikenhouten rolbureau ca. 1910 met diverse lades (jncl. sleutel), S-model, 120x67x100cm. Cond.: G