23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

Russisch ei
Resultaat: 70 EUR

Gietijzeren haardplaat
Resultaat: 70 EUR

16 Leeuwenkoppen
Resultaat: 65 EUR

Collectie kunstenaars
Resultaat: 65 EUR

Bronzen vijzel
Resultaat: 60 EUR

Theedoos, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Theedoos
Resultaat: 60 EUR

Marmeren pagode
Resultaat: 60 EUR

5 Delen divers
Resultaat: 60 EUR

Dictionnaire compleet
Resultaat: 60 EUR

Boek Rembrandt
Resultaat: 60 EUR

2 Sets kaarskandelaars
Resultaat: 60 EUR

Twee sets van twee 19e eeuwse kandelaren: 2x messing met 8-kantige voet ca. 1800 en 2x roodkoper met vierkante voet in goede staat 21-28cm.

Reclameplaat
Resultaat: 60 EUR

Origineel oud kartonnen reclamebord ca. 1930 "Cycles en Motorcars Brampton Chains", lithografie op papier 41x24cm., gesigneerd Cecil Aldin ( 1870 - 1935). Rand iets beschadigd, Cond.: R-G

Barometer
Resultaat: 60 EUR

Oude barometer, mahonie fineer met intarsia, schelpen en bandintarsia. Hollands schrift en gemerkt LUFFT, 2e helft 20e eeuw. In goede staat, L. 72cm.

Spiegel met borstels
Resultaat: 60 EUR

Oude Hollandse kopergeslegen borstelkastje. Deurtje met spiegel en borstelset 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x35x10cm.

4 Mappen Jan Steen
Resultaat: 60 EUR

3 Boeken
Resultaat: 60 EUR

Diverse boeken
Resultaat: 60 EUR

Groot kavel met diverse kunst- en antiekboeken Cond.: G

2 Chinese voorwerpen
Resultaat: 60 EUR

Holy Bible
Resultaat: 55 EUR

Engelse Holy Bible 19e eeuw "by J.G. Murdoch London 1877" met messing beslag en diverse gravures. Binnenkant kaft gescheurd 10x27x35cm. Cond.: R

Vliegeniersbril
Resultaat: 55 EUR

Oude Engelse jachtvliegtuigpiloot-bril WO II, gemerkt Stadium Made iN england patent no. 1010573. In goede staat 19x8x3cm.

Dienblad, Delftsblauw
Resultaat: 55 EUR

Petroleumlamp + blaker
Resultaat: 50 EUR

Petroleumlamp, 2 vazen
Resultaat: 50 EUR

Messing petroleumlamp ca. 1900 met twee vazen in goede originele staat 26-63cm.

5 Delen messing
Resultaat: 50 EUR

2 Setjes steelpannen
Resultaat: 50 EUR

Twee sets van 6 koperen steelpannen 20e eeuw in goede originele staat ø7-ø17cm.

3 Antieke kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke koperen kaarskandelaars 19e eeuw in goede staat 19-25cm.

Koeienbel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse bronzen bewerkte koeienbel met lederen band, gedateerd 1913 en met initialen T.H.G. 60xø18cm. Cond.: G

Bontjas + muts
Resultaat: 50 EUR

Korte oude bontjas met muts in goede staat 70cm.

Bontjas
Resultaat: 50 EUR

Oude bontjas in goede staat 116cm.

Scheepswiel ca. 1920
Resultaat: 50 EUR

Oud eikenhouten stuurwiel ca. 1930 in goede originele staat ø57cm.

Match striker
Resultaat: 50 EUR

Oude massief keramieken Match-striker (luciferhouder) met Allsopp's reclame ca. 1930 5xø12cm. Cond.: G

4 Jugendstil lampjes
Resultaat: 50 EUR

Vier metalen Jugendstil stijl tafellampen met glazen kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 31xø16cm.

Viool
Resultaat: 50 EUR

Antieke viool met strijkstok 19e eeuw 53cm. Cond.: G

Philips Planisphere
Resultaat: 50 EUR

Oude bakelieten Philips Planisphere (planetarium) met draaibare schijven ø26cm. Cond.: G

Pannenset 8x
Resultaat: 50 EUR

Acht oude/antieke koperen pannen met grepen in goede staat 12-14cm.

7 Flessen rode wijn
Resultaat: 50 EUR

Zeven flessen rode wijn, Coupole St. Clément, "Les Gros Caillous", grand cru expertise.

Bontjas
Resultaat: 50 EUR

Oude bontjas (lang model), bruinkleurig en in goede staat 111cm. Ca. maat 38

Bontjas
Resultaat: 50 EUR

Oude bontjas (kort model), zilvergrijs-kleurig in goede staat 79cm.

Collectie spoorwegen
Resultaat: 50 EUR

Houten paneel
Resultaat: 50 EUR

Neogothisch 19e eeuws houtgestoken paneel in goede staat 50x30x3cm.

Collectie Verkade
Resultaat: 50 EUR

2 Delen Matisse
Resultaat: 50 EUR

14 Boeken kunstenaars
Resultaat: 50 EUR

Chin. kompas + zonnewijzers
Resultaat: 50 EUR

Antiek dienblad
Resultaat: 45 EUR

5 Oude verrekijkers
Resultaat: 45 EUR

Vijf oude verrekijkers: 1x polar, 1x pallas, 1x De Fraisme Paris, 1x Busch Utralut en 1x Ohtake Field 7-1, 15-20cm. Cond.: G

Anatomie pop
Resultaat: 45 EUR

Edu Toys anatomie pop van kunststof 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm.

3 Koffers
Resultaat: 45 EUR

Drie decoratieve houten koffers met leder 2e helft 20e eeuw in goede staat 30-40cm.

Jugendstil kan
Resultaat: 40 EUR

Koperen Jugendstil kan ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede staat 30cm.

Boedhistische vaas
Resultaat: 40 EUR

Tibetaans sieradenkistje
Resultaat: 40 EUR

Petroleumlampje
Resultaat: 40 EUR

2 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen lampenvoet
Resultaat: 40 EUR

Beschilderde kolenbak
Resultaat: 40 EUR

Beschilderde 19e eeuwse kolenbak met bloemdecor en leeuwenpoten in goede staat 62x28x31cm.

4 Kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Vier 19e eeuwse messing/koperen kaarskandelaars (1 stel en 2 verschillende) in zeer goede staat 18,5-21cm.

2 Lijsten + spiegel
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse lijsten en spiegel (beschadigd, vergulding) 70x80cm. en 64x45cm. Cond.: M

Globe, glazen bol
Resultaat: 40 EUR

Grote oude glazen globe met verlichting, staatkundige globe VeB Herman Haack Leipzig (klein stukje papier af) 46xø30cm. Cond.: R-G

Bureaulamp, groene kap
Resultaat: 40 EUR

Oude messing bureaulamp 2e helft 20e eeuw met groenglazen kap (2 chips) 34x27x22cm. Cond.: R

Tiffany lamp
Resultaat: 40 EUR

Kleine Tiffany stijl tafellamp met glas-in-lood kap en compositie metalen voet 40xø20cm. Cond.: G

Accordeon
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse Hohner accordeon Type Student II in redelijke staat 36x33x23cm.

Meerschuim tabakspijp
Resultaat: 40 EUR

Meerschuim tabakspijp ca. 1900 in originele foudraal met voorstelling van stier (1 hoorntje mist) 11x4,5x3cm. Cond.: G

2 Gietijzeren wandconsoles
Resultaat: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse gietijzeren draagconsoles, bewerkt met paardenhoofden in goede staat 60x40x8cm.

3x Kraankan
Resultaat: 40 EUR

Drie oude tinnen kraantjeskannen 20e eeuw, 1x beschilderd (1 kraantje mist) 35-49cm. Cond.: R-G

Apparaat voor scheermesjes
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse scheermesjes-slijper uit Duitsland, gemerkt Rotbart Mond Extra, Made in germany 5x9x7cm. Cond>: G

Collectie M. Esscher
Resultaat: 40 EUR

Collectie kunstenaars (Breitner)
Resultaat: 40 EUR

Stoof met ketel
Resultaat: 40 EUR

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Beeld, lampevoet
Resultaat: 35 EUR

Oud compositie metalen beeld 1e helft 20e eeuw getiteld "Poesie par Rancoulet" 45cm. Cond.: G

Kavel bakeliet
Resultaat: 35 EUR

Stroomverdeler
Resultaat: 35 EUR

Messing stroomverdeler "Space Marking" ca. 1920, waarschijnlijk voor scheepvaart 14xø13cm. Cond.: G

Tiffany stijl lamp
Resultaat: 35 EUR

Kavel diversen
Resultaat: 35 EUR

Tiffany stijl lamp
Resultaat: 35 EUR

Hoog frequentie apparaat
Resultaat: 35 EUR

Tiffany stijl lamp
Resultaat: 35 EUR

Houten sieradenkist
Resultaat: 30 EUR

Kavel boeken
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse Duitse antiquarische boeken 19e eeuw: 7x Napoleon Memoires, 3x Der Deutsche Fransosische Krieg, 1x Deutsche Landsmannschaft en 1x Geschichte Napoleons 18,5-25cm. Cond.: R-G

2 Ketels
Resultaat: 30 EUR

7 Delen gietijzer
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen 19e eeuws gietijzer o.a: 1x haal, 2x wafelijzer, 1x bijl, 1x treef, 2x tang en 1x lange pan 50-150cm.

Koperen kit
Resultaat: 30 EUR

Koperen kolenkit 19e eeuw met schep in goede originele staat 50x40x42cm.

2 Goudkleurige wandconsoles
Resultaat: 30 EUR

Twee grote goudkleurige wandconsoles 2e helft 20e eeuw (kunststof) 47cm. Cond.: G

Windlicht
Resultaat: 30 EUR

Groot decoratief windlicht met messing sierwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø20cm.

Antieke bureaulamp
Resultaat: 30 EUR

Oude verchroomde bureaulamp ca. 1950 (kabel nieuw), lichte oxydatie, H.: 33cm. Cond.: G

3 Seinlampen + camera
Resultaat: 30 EUR

Drie oude metalen seinlampen (Ambulancia, Daimon) en 1 box camera Coronet Rex 9-12cm. Cond.: G

Trompet
Resultaat: 30 EUR

Oude decoratieve cavalerie trompet 2e helft 20e eeuw in goede staat 28cm.

Kopergedreven tabaksdoos
Resultaat: 30 EUR

Grote oude kopergedreven Art Deco tabaksdoos ca. 1930 met decors van tabaksbladeren in zeer goede staat 11x25x15cm.

4 Religieuze voorwerpen
Resultaat: 30 EUR

Twee crucifixen, een St Gerardus beeldje en een pillendoosje met Maria en kind. Alles uit metaal.

3 Delen tin
Resultaat: 30 EUR

Mini doofpot + bunsenbrander
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperen bunzenbrander (deuk) en antiek messing mini-doofpot met stadswapen 19e eeuw 16-21cm. Cond.: R-G

Bijbel
Resultaat: 30 EUR

Collectie L. Couperus
Resultaat: 30 EUR

Collectie van 24 boeken van Louis Couperus, diverse titels o.a: Veen uitgevers Cond.: G

Collectie Jules Verne
Resultaat: 30 EUR

Collectie van 16 boeken Jules Verne, diverse titels o.a: uitgave Elseveier, uitgave Baart Cond.: G

Sierschaaltje
Resultaat: 30 EUR

Compositie metalen plantenbakje, bewerkt met 2 zittende vrouwenfiguren ca. 1870 in goede staat 15x20x14cm.