Duitse Karlsruhe majolica vaas ca. 1900 (onduidelijk monogram) met floraal decor, in goede staat 31,5xø17cm.
Meissen porseleinen kop en schotel 18e eeuw met bloemdecor (1750-1800). Bodemrand met minimale chip 6,5xø13cm. Cond.: R-G
Grote Chinees keramieken waterbuffel ca. 1900 met bruine glazuur. 1 Hoorn afgebroken maar wel erbij, 33x54x17cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met floraal decor en zilveren montuur 9-10cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen Herend schotel 2e helft 20e eeuw met decors van vogels en vlinders in goede staat ø33cm.
Origineel Hummel figuur in hartvormig blik "Herzlichen dank", nr. 856 (2000-2008), 13,5cm. Cond.: G
Vier oude/antieke Chinese jade bewerkte plaquettes met diverse decors in goede staat 4-5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse imari porseleinen dekselvazen met Foo honden op de deksels en floraal decor in goede staat
Twee terracotta bustes van een zigeunerpaar (nr. 312 en 313) met originele beschildering (1 chip achter bij zigeuner) 16-17cm. Cond.: R-G
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee jongentjes "Max und Moritz", nr. 123 (1991-1999) 13cm., 1x jongen en meisje "Bruderlein und Schwesterlein", nr. 449 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met bal "Zirkus...
Zes Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met bloem "Fur dich", nr. 761 (1991-1999) 9cm., 1x jongentje "Sicher sit Sicher", nr. 559 (1991-1999) 9cm., 1x jongentje "Spitzbub", nr. 553 (1991-1999) 9cm., ...
Twee delen imari porselein 19e eeuw: 1x penselenvaas met floraal decor (bakfout bodem) 16xø19,3cm. en 1x grote vaas met floraal decor 25xø14,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen capucijner trekpotje 19e eeuw met bruine glazuur en florale decors (haarscheur in deksel) 12x17xø10cm. Cond.: R
Oude Chinese Yixing terracotta theepot, mogelijk 1e helft 20e eeuw (gemerkt) 8x15xø10cm. Cond.: G
Zes Hummel figuurtjes van Goebel (1991 - 1999): 1x "Muss noch umgraben", nr. 727 (9cm.), 1x "Ich freu mich so", nr. 498 (10cm.), 1x jongen met beer "Mein Maskottchen", nr. 2074/A (9cm.), 1x jongen met...
Acht oude porseleinen Walt Disney figuren: Sneeuwwitje en de 7 dwergen. Waarschijnlijk 40-er jaren, 8-11cm. Cond.: G
Zeer grote Chinese porseleinen vaas met blauw en floraal decor, gemerkt. In goede staat 20e eeuw 125xø33cm.
Duitse Meissen porseleinen vogel (gesigneerd Weiss?) ca. 1970 in goede staat 16,5cm.
Zeven antieke Hollandse keramieken wandtegels: 2x 17e eeuws met granaatappels, 1x 18e eeuws H. Friso prins van Oranje (gelijmd), 2x met landschapsdecors ca. 1800, 1x 17e-18e eeuws met putti met boog ...
Twee oude 6-pas tegeltableau's 1e helft 20e eeuw (Delft of Makkum): 1x trekpaard en 1x zondagse koets met boerenpaar (barsten in glazuur) 39x20cm. Cond.: R
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje "Aus meinem Garten" 495/0 (1991-1999) 13cm., 1x meisje met kippen "Im Hühnerhof" 199/0 (1991-1999) 12cm., 1x jongentje met geiten "Ziegenbub" 200/0 (1991-199...
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met pop "Schluss für Heute" nr. 486 13cm., 1x meisje met eenden "Be patient" nr. 197/2/0, 11,5cm. 1x meisje met mand "Kleine Besucherin" nr. 563/0, 13cm. en ...
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met bloem "Er liebt mich" nr. 380 special edition no. 5 met jaartal 1972, 12,5cm. 1x jongentje "Postman" nr. 119 (1960 - 1963) 12,5cm., 1x jongentje zittend ...
Oud Duits Fürstenberg porseleinen servies met roze rozendecor en gouddecor ca. 1930 bestaande uit: 2x dekselschaal, 1x grote schaal, 6x groot bord, 7x soepbord, 8x ontbijtbord, 2x ovale schaaltjes, 9x...
Twee Imari porseleinen koektrommels met plated hengsel en deksel ca. 1880 met florale decors 14-20cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met teksten en decor van figuren in tuin (bodem gemerkt), 2 kommen met minimale randschades 6xø12cm. Cond.: R-G
Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R
Oude Chinese Yixing terracotta theepot in pompoenvorm 20e eeuw in goede staat (gemerkt) 7x15xø10cm.
Oud 12-pas tegeltableau 1e helft 20e eeuw (Delft of Makkum) met tekst "De bouwman wacht van s'Heeren hand veel milden zegen op het land". 5 Tegels met barsten in glazuur 51x39cm. Cond.: R
Oude gesigneerde Chinese keramieken vaas met decor van figuren en cracele-glazuur 24xø11,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met decor van coulissen en eend in landschap, bevat zilveren beugel (minimale chip) ø21cm. Cond.: G
Grote Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd R. Aurili van gegoten gips (bronskleurig gekleurd). In originele staat, 2 minimale chips achter voet 56cm. Cond.: G
Twee zeer oude Hummel figuren van Goebel: 1x jongentje met ladder (waarschijnlijk nr. 12/2/0 1950-1955) 10,5cm. en 1x jongentje met accordeon (1950-1955) 9cm. Beide in goede conditie.
Elf oude Duitse keramieken bierkruiken 2e helft 20e eeuw 13-25cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws imari porselein (goudimari): 2x schelpvormige borden met bamboedecors (haarlijn en chip) 26x25x2cm. en 1x dekselvaas (beschadigd) 31xø14cm. Cond.: R
Groot deocratief porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een dame met kind, gemerkt R.B. 39x22x14cm. Cond.: G
Kavel diverse Goebel artikelen met o.a: 4x Hummel bordjes (klein), 2 amuletten, vingerhoedje, Hummel spaarpot, 6x kunststof beeldenvoeten, 2 Duitse telefoonkaart van 6 DM, 2 houten consoles, 3 houten ...
Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G
Vier delen 18e-19e eeuws imari porselein: 2x kleine dekselvazen 18e-19e eeuw (mogelijk Chinees, 1x deksel gelijmd), 1x vaas 19e eeuw Japan met floraal decor (goed) en 1x Japanse vaas 19e eeuw met flor...
Twee Chinees porseleinen familie Roze vazen met hertendecors 20e eeuw, gemerkt en in goede staat 24cm.
Oude Royal Copenhagen Deens figuur, voorstellend een meisje met boek 17cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e-19e eeuws Familie Roze bord met decors van bloesems, vogels en vlinders in goede staat ø25cm.
Vier delen Chinees porselein 18e-19e eeuw met o.a: 1 kop & schotel met garnalendecor 18e eeuw (goed), 1x grote kom, gemerkt (lichte randschade) en 1x kopje met spelende Chinese jongen met geschulpte r...
Chinees porseleinen bord ca. 1900 met decor van hanen in landschap ø26cm. Cond.: G
Japanse/Chinese 18e eeuwse dekselpot met teksten en handbeschilderd. Decor van flora en vogels (chip bodemrand) 20xø20cm. Cond.: G
Grote antieke Kantonese vaas met veelkleurig figurendecor ca. 1900 in goede staat 43xø19cm.
Drie oude porseleinen borden, ca. 1900, handgeschilderd 2 maal met goud-figuren- en hertdecor ( Limoges France) en 1 blauwe schotel met goud- en gelithografeerd decor, Wenen ( 2 chips). ø 22-24cm., Co...
Vijf antieke porseleinen kop & schotels 19e eeuw, handbeschilderd (2 schotels beschadigd en 1 oor van een kopje gelijmd) 8-11cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen schotel met floraal- en vlinderdecor in coullissen. Later voorzien van zilveren beugel 19e eeuw (chip rand) ø26,5cm. Cond.: R-G
Duitse 7-delige Rosenthal porseleinen desset-servies bestaande uit een schaal met 6 borden, Kunstabteilung Selb 20-26cm. Cond.: G
Twee delen Duits Meissen porselein 20e eeuw: 1x bonbonschaal met handgeschilderd decor van vogel met vlinders ca. 1970 4x18x14cm. en 1x bewerkte witte vaas ca. 1960 16xø12,5cm. Cond.: G
Twee delen oud Hongaars Herend porselein 20e eeuw: 1x schaal met beschilderd decor van goud en flora 3x18x18cm. en 1x bonbon dekseldoos met opengewerkt rozendecor 9x10x9cm. Cond.: G
Acht-delige Duits porseleinen fruitset: 1x fruitschaal en 7 opengewerkte borden ca. 1930, gemerkt Fraureuth met diverse fruitdecors (1 bordje met chip) 12xø21cm. en 2xø18cm. Cond.: G
Oud porseleinen Bing en Grohndahl bokje, nr. 1700 A.J. in goede staat 9x13x9cm.
Duits Rosenthel 18-delige porseleinen petit-four set (incl. vaas) ca. 1950, decor Moliere (2 bordjes beschadigd) 10-23cm.
Twee delen majolica ca. 1900: 1x verdeelschaal met bronzen voet, decor van flora, insecten en vogels (3 chipjes van glazuur) en 1x tegel in houten lijst met decor van vogels en flora (top van een pied...
Vier delen antiek Hollands keramiek: 3x schotels 30-er jaren koningshuis (plateel ø23-ø27cm.) en 1x Delftse tegel 1945 "Nederland zal herrijzen" 20x14cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G
Zeldzame 18e-19e eeuwse imari porseleinen tafelstuk (mogelijk Chinees). Gesigneerd met met decor van flora en landschap 12xø21,8cm. Cond.: G
Zes delen 19e eeuwse imari porselein: 2x geschulpte schotels (goed), 1x kleine schotel (beschadigd), 1x klein vaasje (goed), 1x pijpvaas (beschadigd), 1x octagonale vaas (min. chip), 7-19cm. Cond.: R-...
Royal Dux porseleinen figuur, voorstellend een knielende naakte dame met kat, "Designed by Cervoch" 20e eeuw 23cm. Cond.: G
Drie antieke imari porseleinen borden: 1x 18e eeuwse Chinees imari schotel met landschapsdecor (goed) en 2x 19e eeuwse Japans imari porseleinen borden met geschulpte rand 22-31cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuindecors (1x chip en 1x oude haarlijn) ø22,8cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, 15,5x15,5cm. Cond.: G
Drie diepe Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. 1x gaaf, 1x minimale chip en 1x grotere chip 22,5x22,5cm. Cond.: R-G
Zeven delen antiek imari porselein: 1x pijpvaasje en 6x fruitmesjes 15,5-16,5cm. Cond.: G
Zeven oude porseleinen theebussen 20e eeuw waarvan 4 zonder deksel: 1x cremekleurig met gouddecor en handbeschilderd met vlinders en vogel, 3x met blauw decor 11-14cm. Cond.: R-G
Oude bisquit porseleinen buste, voorstellend R. Wagner (monogram en nr 812) Cond.: G
Zes Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse bordjes (gemerkt) met florale decors en geschulpte rand ( 2x goed en 4x lichte randschade) ø11cm. Cond.: R
Vijf delen antiek Chinees porselein: 1x Kang Xi kopje met teksten en floraal decor, gesigneerd (1 chip), 1x Familie Roze geur-dekseldoos 18e eeuw, 1x kopje met decor van visser op steiger, 18e eeuw (h...
Twee 19e eeuwse imari porseleinen vazen: 1x tuitvaas met floraal geel decor (chip tuit) en 1x octagonale vaas met floraal decor (oude haarlijn) 19-24cm. Cond.: R
Zeldzame vierkante Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met solitaire boom aan het water met lotusbloem. Verso met bloementak decor (2 chips) 22,8x22,6cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Duitse steengoed kruik gedateerd 1852, Letters AzK. Haarscheur en bodemrand beschadigd 37xø20cm. Cond.: R
Uitgebreid Chinees porseleinen restservies ca. 1930 (gemerkt) bestaande uit: koffiekan, theekan, schaal, suikerpot, melkkan, citroenpers, borden, schotels en kopjes (diverse haarscheuren). Minimale ch...
Twee Duitse Goebel wandplaquettes 2e helft 20e eeuw (M.J. Hummel): 1x jongen op hek 12,7x13cm. en 1x postkoets 17x11cm. Cond.: G
Vier delen oud porselein/keramiek: 1x antieke KPM schaal op hoge voet ca. 1900, 1x antieke KPM bonbonschaal ca. 1900 met gouddecor, 1x Hutschenreuther Bavaria vaas ca. 1930 met gouddecor en 1x grote a...
Grote oude Duitse KPM porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw in goede staat 29xø15cm.
Twee delen oud Italiaans Fayence polychrome: 1x flacon P.P. Certosini Di. Firenze ca. 1900 (of ouder?) en 1x schenkkannetje ca. 1900 (of ouder?) 6-16cm. Cond.: G
Drie antieke tegeltableau's 18e-19e eeuw met floraal decor (beschadigingen) 26x26cm., 26,5x26,5cm. en 39x26cm. Cond.: R
Porseleinen dekseldoos met messing monturen ca. 1900, binnenin met bloemendecor. Vermoedelijk Frankrijk of China 6,5xø9cm. Cond.: G
Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles ca. 1900-1930: 1x halfnaakte geisha en 1x boedha, 7,5-9cm. Cond.: G
Groot 17e-18e eeuws Chinees porseleinen bord met floraal decor (randschades) ø35cm. Cond.: M
Twee oude Duitse keramieken kruiken ca. 1930: 1x baardman schenkkan en 1x schenkkan met wijnrankendecor en hanenkop (tuit gelijmd) 22-35cm. Cond.: R-G
Grote oude Italiaanse Fayence keramieken handgeschilderde vaas in Renaissance stijl, gemerkt M.T.C. (1 kopje aangelijmd) 46xø20cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Duitse steengoed kannen met blauwe decors: 1x dubbele oorkan en 1x schenkkan (1 chip) 20-24cm. Cond.: R-G
Drie delen 18e eeuws Duits Wallendorf porselein, gemerkt "W" met handgeschilderd bloemendecor o.a: theepot (2 chips), schaal (goed) en suikerpot (goed) 11,5-18,5cm. Cond.: R-G
Twee delen antiek imari porselein: 1x schaal met lotusbloem decor ca. 1900 (gemerkt) 8xø19,5cm. en 1x schaaltje met decor van flora en landschap ca. 1800, 4x19x11cm. Cond.: G
Twee oude Japanse of Chinese porseleinen snuffbottles in de vorm van een geisha 20e eeuw 7-9cm. Cond.: G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor: 1x schotel met chip en 1x schotel met haarlijn ø22,5cm. Cond.: R
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse 8-kantige schotels met landschapsdecor Queng Long, 1x minimale chip en 1x haarscheur 22,5x22,2cm. Cond.: R
Zes Japanse satsuma porseleinen kop en schotels met figurendecors ca. 1930 5-ø13cm. Cond.: G
Kavel van 15 delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed (beschadigd en onbeschadigd) bestaande uit: 11 kopjes, 2 schotels (2 sets kop & schotels) 6-8cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen trekpot ca. 1910 met florale decors 12,5x17xø11cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse imari porseleinen theepot met decor van flora en goud (haarscheur, en tuit gerestaureerd ) 16x21x13cm. Cond.: R