Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Keramieken vaas, Karlsruhe
Resultaat: 85 EUR

Duitse Karlsruhe majolica vaas ca. 1900 (onduidelijk monogram) met floraal decor, in goede staat 31,5xø17cm.

Meissen kop & schotel
Resultaat: 85 EUR

Meissen porseleinen kop en schotel 18e eeuw met bloemdecor (1750-1800). Bodemrand met minimale chip 6,5xø13cm. Cond.: R-G

Keramieken waterkoe
Resultaat: 85 EUR

Grote Chinees keramieken waterbuffel ca. 1900 met bruine glazuur. 1 Hoorn afgebroken maar wel erbij, 33x54x17cm. Cond.: R

2 Gemberpotten, zilv. dop
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met floraal decor en zilveren montuur 9-10cm. Cond.: G

Groot Herend bord
Resultaat: 80 EUR

Grote oude porseleinen Herend schotel 2e helft 20e eeuw met decors van vogels en vlinders in goede staat ø33cm.

Hummel figuur
Resultaat: 80 EUR

Origineel Hummel figuur in hartvormig blik "Herzlichen dank", nr. 856 (2000-2008), 13,5cm. Cond.: G

4 Jade plaquettes
Resultaat: 80 EUR

Vier oude/antieke Chinese jade bewerkte plaquettes met diverse decors in goede staat 4-5cm. Cond.: G

2 Imari dekselvaasjes
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen dekselvazen met Foo honden op de deksels en floraal decor in goede staat

2 Terracotta bustes
Resultaat: 80 EUR

Twee terracotta bustes van een zigeunerpaar (nr. 312 en 313) met originele beschildering (1 chip achter bij zigeuner) 16-17cm. Cond.: R-G

4x Hummel
Resultaat: 80 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee jongentjes "Max und Moritz", nr. 123 (1991-1999) 13cm., 1x jongen en meisje "Bruderlein und Schwesterlein", nr. 449 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met bal "Zirkus...

6x Hummel
Resultaat: 80 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met bloem "Fur dich", nr. 761 (1991-1999) 9cm., 1x jongentje "Sicher sit Sicher", nr. 559 (1991-1999) 9cm., 1x jongentje "Spitzbub", nr. 553 (1991-1999) 9cm., ...

2 Imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee delen imari porselein 19e eeuw: 1x penselenvaas met floraal decor (bakfout bodem) 16xø19,3cm. en 1x grote vaas met floraal decor 25xø14,5cm. Cond.: G

Capucijner theepotje
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen capucijner trekpotje 19e eeuw met bruine glazuur en florale decors (haarscheur in deksel) 12x17xø10cm. Cond.: R

Yixing trekpotje
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot, mogelijk 1e helft 20e eeuw (gemerkt) 8x15xø10cm. Cond.: G

6x Hummel
Resultaat: 75 EUR

Zes Hummel figuurtjes van Goebel (1991 - 1999): 1x "Muss noch umgraben", nr. 727 (9cm.), 1x "Ich freu mich so", nr. 498 (10cm.), 1x jongen met beer "Mein Maskottchen", nr. 2074/A (9cm.), 1x jongen met...

8 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 75 EUR

Acht oude porseleinen Walt Disney figuren: Sneeuwwitje en de 7 dwergen. Waarschijnlijk 40-er jaren, 8-11cm. Cond.: G

Porseleinen vaas
Resultaat: 75 EUR

Zeer grote Chinese porseleinen vaas met blauw en floraal decor, gemerkt. In goede staat 20e eeuw 125xø33cm.

Meissen vogel
Resultaat: 70 EUR

Duitse Meissen porseleinen vogel (gesigneerd Weiss?) ca. 1970 in goede staat 16,5cm.

7 Antieke tegels
Resultaat: 70 EUR

Zeven antieke Hollandse keramieken wandtegels: 2x 17e eeuws met granaatappels, 1x 18e eeuws H. Friso prins van Oranje (gelijmd), 2x met landschapsdecors ca. 1800, 1x 17e-18e eeuws met putti met boog ...

2x Tegeltableau
Resultaat: 70 EUR

Twee oude 6-pas tegeltableau's 1e helft 20e eeuw (Delft of Makkum): 1x trekpaard en 1x zondagse koets met boerenpaar (barsten in glazuur) 39x20cm. Cond.: R

4x Hummel
Resultaat: 70 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje "Aus meinem Garten" 495/0 (1991-1999) 13cm., 1x meisje met kippen "Im Hühnerhof" 199/0 (1991-1999) 12cm., 1x jongentje met geiten "Ziegenbub" 200/0 (1991-199...

4x Hummel
Resultaat: 70 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met pop "Schluss für Heute" nr. 486 13cm., 1x meisje met eenden "Be patient" nr. 197/2/0, 11,5cm. 1x meisje met mand "Kleine Besucherin" nr. 563/0, 13cm. en ...

4x Hummel
Resultaat: 70 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met bloem "Er liebt mich" nr. 380 special edition no. 5 met jaartal 1972, 12,5cm. 1x jongentje "Postman" nr. 119 (1960 - 1963) 12,5cm., 1x jongentje zittend ...

Furstenberg servies
Resultaat: 70 EUR

Oud Duits Fürstenberg porseleinen servies met roze rozendecor en gouddecor ca. 1930 bestaande uit: 2x dekselschaal, 1x grote schaal, 6x groot bord, 7x soepbord, 8x ontbijtbord, 2x ovale schaaltjes, 9x...

2 Imari koektrommels
Resultaat: 70 EUR

Twee Imari porseleinen koektrommels met plated hengsel en deksel ca. 1880 met florale decors 14-20cm. Cond.: G

4 Chinese kommen
Resultaat: 70 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met teksten en decor van figuren in tuin (bodem gemerkt), 2 kommen met minimale randschades 6xø12cm. Cond.: R-G

4 Borden, Qulong
Resultaat: 70 EUR

Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R

Yixing trekpotje
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot in pompoenvorm 20e eeuw in goede staat (gemerkt) 7x15xø10cm.

Tegeltableau
Resultaat: 65 EUR

Oud 12-pas tegeltableau 1e helft 20e eeuw (Delft of Makkum) met tekst "De bouwman wacht van s'Heeren hand veel milden zegen op het land". 5 Tegels met barsten in glazuur 51x39cm. Cond.: R

Vaas
Resultaat: 65 EUR

Oude gesigneerde Chinese keramieken vaas met decor van figuren en cracele-glazuur 24xø11,5cm. Cond.: G

Kraakschotel, zilv. beugel
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met decor van coulissen en eend in landschap, bevat zilveren beugel (minimale chip) ø21cm. Cond.: G

Jugendstil buste
Resultaat: 60 EUR

Grote Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd R. Aurili van gegoten gips (bronskleurig gekleurd). In originele staat, 2 minimale chips achter voet 56cm. Cond.: G

2x Oude Hummel
Resultaat: 60 EUR

Twee zeer oude Hummel figuren van Goebel: 1x jongentje met ladder (waarschijnlijk nr. 12/2/0 1950-1955) 10,5cm. en 1x jongentje met accordeon (1950-1955) 9cm. Beide in goede conditie.

11 Bierkruiken
Resultaat: 60 EUR

Elf oude Duitse keramieken bierkruiken 2e helft 20e eeuw 13-25cm. Cond.: G

2x Imari schelp + dekseldoos
Resultaat: 60 EUR

Drie delen 19e eeuws imari porselein (goudimari): 2x schelpvormige borden met bamboedecors (haarlijn en chip) 26x25x2cm. en 1x dekselvaas (beschadigd) 31xø14cm. Cond.: R

Porseleinen figuur
Resultaat: 60 EUR

Groot deocratief porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een dame met kind, gemerkt R.B. 39x22x14cm. Cond.: G

Diverse Hummel artikelen
Resultaat: 60 EUR

Kavel diverse Goebel artikelen met o.a: 4x Hummel bordjes (klein), 2 amuletten, vingerhoedje, Hummel spaarpot, 6x kunststof beeldenvoeten, 2 Duitse telefoonkaart van 6 DM, 2 houten consoles, 3 houten ...

6 Porseleinen honden
Resultaat: 60 EUR

Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G

4 Imari vazen
Resultaat: 60 EUR

Vier delen 18e-19e eeuws imari porselein: 2x kleine dekselvazen 18e-19e eeuw (mogelijk Chinees, 1x deksel gelijmd), 1x vaas 19e eeuw Japan met floraal decor (goed) en 1x Japanse vaas 19e eeuw met flor...

2 Fam Rose vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen familie Roze vazen met hertendecors 20e eeuw, gemerkt en in goede staat 24cm.

Porseleinen beeldje, Kopenhagen
Resultaat: 60 EUR

Oude Royal Copenhagen Deens figuur, voorstellend een meisje met boek 17cm. Cond.: G

3 Delen Kantonees
Resultaat: 60 EUR

Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R

Fam Rose bord
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuws Familie Roze bord met decors van bloesems, vogels en vlinders in goede staat ø25cm.

4 Chinese kopjes
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Chinees porselein 18e-19e eeuw met o.a: 1 kop & schotel met garnalendecor 18e eeuw (goed), 1x grote kom, gemerkt (lichte randschade) en 1x kopje met spelende Chinese jongen met geschulpte r...

Kantonees haantjesbord
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen bord ca. 1900 met decor van hanen in landschap ø26cm. Cond.: G

Japanse dekselpot + deksel
Resultaat: 60 EUR

Japanse/Chinese 18e eeuwse dekselpot met teksten en handbeschilderd. Decor van flora en vogels (chip bodemrand) 20xø20cm. Cond.: G

Kantonese vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Kantonese vaas met veelkleurig figurendecor ca. 1900 in goede staat 43xø19cm.

3 Porseleinen borden
Resultaat: 55 EUR

Drie oude porseleinen borden, ca. 1900, handgeschilderd 2 maal met goud-figuren- en hertdecor ( Limoges France) en 1 blauwe schotel met goud- en gelithografeerd decor, Wenen ( 2 chips). ø 22-24cm., Co...

5 Kop & schotels
Resultaat: 55 EUR

Vijf antieke porseleinen kop & schotels 19e eeuw, handbeschilderd (2 schotels beschadigd en 1 oor van een kopje gelijmd) 8-11cm. Cond.: R-G

Kang Xi schotel
Resultaat: 51 EUR

Chinees porseleinen schotel met floraal- en vlinderdecor in coullissen. Later voorzien van zilveren beugel 19e eeuw (chip rand) ø26,5cm. Cond.: R-G

Rosenthal set, 7-delig
Resultaat: 50 EUR

Duitse 7-delige Rosenthal porseleinen desset-servies bestaande uit een schaal met 6 borden, Kunstabteilung Selb 20-26cm. Cond.: G

2 Delen Meissen
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein 20e eeuw: 1x bonbonschaal met handgeschilderd decor van vogel met vlinders ca. 1970 4x18x14cm. en 1x bewerkte witte vaas ca. 1960 16xø12,5cm. Cond.: G

2 Delen Herend porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen oud Hongaars Herend porselein 20e eeuw: 1x schaal met beschilderd decor van goud en flora 3x18x18cm. en 1x bonbon dekseldoos met opengewerkt rozendecor 9x10x9cm. Cond.: G

8-Delige fruitset
Resultaat: 50 EUR

Acht-delige Duits porseleinen fruitset: 1x fruitschaal en 7 opengewerkte borden ca. 1930, gemerkt Fraureuth met diverse fruitdecors (1 bordje met chip) 12xø21cm. en 2xø18cm. Cond.: G

B&G geit
Resultaat: 50 EUR

Oud porseleinen Bing en Grohndahl bokje, nr. 1700 A.J. in goede staat 9x13x9cm.

Rosenthal gebaksset
Resultaat: 50 EUR

Duits Rosenthel 18-delige porseleinen petit-four set (incl. vaas) ca. 1950, decor Moliere (2 bordjes beschadigd) 10-23cm.

2 Delen majolica
Resultaat: 50 EUR

Twee delen majolica ca. 1900: 1x verdeelschaal met bronzen voet, decor van flora, insecten en vogels (3 chipjes van glazuur) en 1x tegel in houten lijst met decor van vogels en flora (top van een pied...

3 Borden + tegel
Resultaat: 50 EUR

Vier delen antiek Hollands keramiek: 3x schotels 30-er jaren koningshuis (plateel ø23-ø27cm.) en 1x Delftse tegel 1945 "Nederland zal herrijzen" 20x14cm. Cond.: G

2 Empire vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M

2 Kopjes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G

Imari plateau
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse imari porseleinen tafelstuk (mogelijk Chinees). Gesigneerd met met decor van flora en landschap 12xø21,8cm. Cond.: G

6 Delen imari
Resultaat: 50 EUR

Zes delen 19e eeuwse imari porselein: 2x geschulpte schotels (goed), 1x kleine schotel (beschadigd), 1x klein vaasje (goed), 1x pijpvaas (beschadigd), 1x octagonale vaas (min. chip), 7-19cm. Cond.: R-...

Knielende vrouw, Royal Dux
Resultaat: 50 EUR

Royal Dux porseleinen figuur, voorstellend een knielende naakte dame met kat, "Designed by Cervoch" 20e eeuw 23cm. Cond.: G

3 Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke imari porseleinen borden: 1x 18e eeuwse Chinees imari schotel met landschapsdecor (goed) en 2x 19e eeuwse Japans imari porseleinen borden met geschulpte rand 22-31cm. Cond.: G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuindecors (1x chip en 1x oude haarlijn) ø22,8cm. Cond.: R

3 Schotels, 8-kantig
Resultaat: 50 EUR

Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, 15,5x15,5cm. Cond.: G

3 Schotels, Queng Long
Resultaat: 50 EUR

Drie diepe Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. 1x gaaf, 1x minimale chip en 1x grotere chip 22,5x22,5cm. Cond.: R-G

6 Mesjes + pijpvaasje
Resultaat: 50 EUR

Zeven delen antiek imari porselein: 1x pijpvaasje en 6x fruitmesjes 15,5-16,5cm. Cond.: G

7 Porseleinen theebussen
Resultaat: 50 EUR

Zeven oude porseleinen theebussen 20e eeuw waarvan 4 zonder deksel: 1x cremekleurig met gouddecor en handbeschilderd met vlinders en vogel, 3x met blauw decor 11-14cm. Cond.: R-G

Bisquit buste
Resultaat: 50 EUR

Oude bisquit porseleinen buste, voorstellend R. Wagner (monogram en nr 812) Cond.: G

6 Chinese bordjes
Resultaat: 50 EUR

Zes Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse bordjes (gemerkt) met florale decors en geschulpte rand ( 2x goed en 4x lichte randschade) ø11cm. Cond.: R

4 japanse kopjes + schaaltje
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein: 1x Kang Xi kopje met teksten en floraal decor, gesigneerd (1 chip), 1x Familie Roze geur-dekseldoos 18e eeuw, 1x kopje met decor van visser op steiger, 18e eeuw (h...

2 Imari vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen vazen: 1x tuitvaas met floraal geel decor (chip tuit) en 1x octagonale vaas met floraal decor (oude haarlijn) 19-24cm. Cond.: R

Schotel China
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame vierkante Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met solitaire boom aan het water met lotusbloem. Verso met bloementak decor (2 chips) 22,8x22,6cm. Cond.: R

Kruik
Resultaat: 45 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse steengoed kruik gedateerd 1852, Letters AzK. Haarscheur en bodemrand beschadigd 37xø20cm. Cond.: R

Chinees koffieservies
Resultaat: 45 EUR

Uitgebreid Chinees porseleinen restservies ca. 1930 (gemerkt) bestaande uit: koffiekan, theekan, schaal, suikerpot, melkkan, citroenpers, borden, schotels en kopjes (diverse haarscheuren). Minimale ch...

2 Goebel plaquettes
Resultaat: 45 EUR

Twee Duitse Goebel wandplaquettes 2e helft 20e eeuw (M.J. Hummel): 1x jongen op hek 12,7x13cm. en 1x postkoets 17x11cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 45 EUR

Vier delen oud porselein/keramiek: 1x antieke KPM schaal op hoge voet ca. 1900, 1x antieke KPM bonbonschaal ca. 1900 met gouddecor, 1x Hutschenreuther Bavaria vaas ca. 1930 met gouddecor en 1x grote a...

KPM vaas
Resultaat: 45 EUR

Grote oude Duitse KPM porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw in goede staat 29xø15cm.

2 Delen keramiek
Resultaat: 40 EUR

Twee delen oud Italiaans Fayence polychrome: 1x flacon P.P. Certosini Di. Firenze ca. 1900 (of ouder?) en 1x schenkkannetje ca. 1900 (of ouder?) 6-16cm. Cond.: G

14 Tegels
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke tegeltableau's 18e-19e eeuw met floraal decor (beschadigingen) 26x26cm., 26,5x26,5cm. en 39x26cm. Cond.: R

Dekseldoos
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen dekseldoos met messing monturen ca. 1900, binnenin met bloemendecor. Vermoedelijk Frankrijk of China 6,5xø9cm. Cond.: G

2 Chinese snuffbottles
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles ca. 1900-1930: 1x halfnaakte geisha en 1x boedha, 7,5-9cm. Cond.: G

Chin. porseleinen schotel
Resultaat: 40 EUR

Groot 17e-18e eeuws Chinees porseleinen bord met floraal decor (randschades) ø35cm. Cond.: M

2 Kruiken
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Duitse keramieken kruiken ca. 1930: 1x baardman schenkkan en 1x schenkkan met wijnrankendecor en hanenkop (tuit gelijmd) 22-35cm. Cond.: R-G

Oude vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Italiaanse Fayence keramieken handgeschilderde vaas in Renaissance stijl, gemerkt M.T.C. (1 kopje aangelijmd) 46xø20cm. Cond.: R-G

2 Duitse kruiken
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse steengoed kannen met blauwe decors: 1x dubbele oorkan en 1x schenkkan (1 chip) 20-24cm. Cond.: R-G

3 Delen porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie delen 18e eeuws Duits Wallendorf porselein, gemerkt "W" met handgeschilderd bloemendecor o.a: theepot (2 chips), schaal (goed) en suikerpot (goed) 11,5-18,5cm. Cond.: R-G

2 Delen imari
Resultaat: 40 EUR

Twee delen antiek imari porselein: 1x schaal met lotusbloem decor ca. 1900 (gemerkt) 8xø19,5cm. en 1x schaaltje met decor van flora en landschap ca. 1800, 4x19x11cm. Cond.: G

2 Snuffbottles, figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse of Chinese porseleinen snuffbottles in de vorm van een geisha 20e eeuw 7-9cm. Cond.: G

2 Chin. borden, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor: 1x schotel met chip en 1x schotel met haarlijn ø22,5cm. Cond.: R

2 Schotels, Queng Long
Resultaat: 40 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse 8-kantige schotels met landschapsdecor Queng Long, 1x minimale chip en 1x haarscheur 22,5x22,2cm. Cond.: R

6 Satsuma kop&schotels
Resultaat: 40 EUR

Zes Japanse satsuma porseleinen kop en schotels met figurendecors ca. 1930 5-ø13cm. Cond.: G

15 Delen porselein
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 15 delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed (beschadigd en onbeschadigd) bestaande uit: 11 kopjes, 2 schotels (2 sets kop & schotels) 6-8cm. Cond.: R-G

Chinees trekpotje
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen trekpot ca. 1910 met florale decors 12,5x17xø11cm. Cond.: G

Imari theepot
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse imari porseleinen theepot met decor van flora en goud (haarscheur, en tuit gerestaureerd ) 16x21x13cm. Cond.: R