Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Brievenopener, walrus
Resultaat: 275 EUR

Antieke walrus ivoren mes met gravering op de schede met voorstellingen van walrussen, eskimo, zeehond en ijsbeer ca. 1900 in goede staat 30cm.

Ivoren penselenbeker
Resultaat: 275 EUR

Antieke Chinees ivoren opengewerkte penselenbeker met huisjes, figuren en planten ca. 1900 in goede staat 11x6x4,5cm.

Ivoren geisha
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Chinese/Japanse ivoren geisha met lotusbloem staand op houten sokkel in zeer goede staat 24cm.

5 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Vijf zeldzame 18e eeuwse Delftsblauwe borden met landschap- en floraal decor, gemerkt PVMV (Pieter van Marksveld). Lichte randschades (glazuur etc.) ø22,8cm. Cond.: R-G

Armband GG gevlochten
Resultaat: 270 EUR

Armband GG 585/000 gevlochten. Zeer fraaie fijn gevlochten armband, breedte 11, met bakslot en veiligheden. Lengte 18 cm ca 15.8 gr. Iets slijtage aan een kant bij de entree.

Tulpenvaas, 18e eeuw
Resultaat: 270 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse tulpen-steekvaas met drakendecor in goede staat 21xø15,5cm.

Zilveren Joodse ratel
Resultaat: 260 EUR

Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.

Schilderij, Parijs
Resultaat: 260 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met Arc de Triompf en vele figuren 24x30cm. Cond.: G

Bronzen dame in bad
Resultaat: 260 EUR

Erotische bronzen figuur op zwart marmeren sokkel, voorstellend een naakte vrouw in badkuip 21e eeuw 18x32x19cm. Cond.: G

Ivoren geisha
Resultaat: 260 EUR

Antieke ivoren geisha (China of Japan), gesigneerd en in goede staat 18cm.

Perzische schaal
Resultaat: 260 EUR

Zeldzame Perzische terracotta schaal ca. 1500, bewerkt met ivoorkleurige en trokiis glazuur (chip uit voetrand) 13xø18cm.

14 Delen capucijner serviesgoed
Resultaat: 260 EUR

Veertien delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (2 soorten): 1x 4 kop & schotels met 1 losse schotel 5xø11cm. (decor van landschappen met baai), alles onbeschadigd en 1 soort met 2 kop...

Zilveren kan
Resultaat: 250 EUR

Grote epmire zilveren kan op voet met houten greep en knop.925/000, MT: W & H, ca. 728gr. 25x22cm. Cond.: G

Armband, 4-rij bloedkoraal
Resultaat: 250 EUR

Armband van bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. Armband 4 rij bloedkoralen, ø ca 4 mm, bevestigd met fraaie GG eindstukken aan een ronde GG sluiting in de vorm van een bloem met een bloedkoraal in h...

Ring Aquamarijn briljant
Resultaat: 250 EUR

Strakke Ring GG 585/000 met aquamarijn en briljant. Strakke bandring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamrijn 6x4,1 mm met 6 kleine briljantjes aan de zijkanten in een peervorm gezet. Breed...

Corneille, litho
Resultaat: 250 EUR

Corneille '79 (nr. 46/250, litho op papier, naakte dame op bank 47x65cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote plated kandelaar 19e eeuw in barokstijl 160cm. Cond.: G

Saxofoon
Resultaat: 250 EUR

Plated saxofoon ca. 1920, gemerkt Star Kohlers + Sohne Graslitz (gegraveerd) in goede staat 76cm.

Marmeren zuil
Resultaat: 250 EUR

Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.

Marmeren zuil
Resultaat: 250 EUR

Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Hollandse 19e eeuwse Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat (barst in slingerkast) 140x42x20cm. Cond.: R-G

3-Delig bankstel
Resultaat: 250 EUR

Drie-delig Jugendstil bankstel ca. 1900 van notenhout met bandintarsia en guirlande intarsia. Stoffering van groene zijde. Geheel in goede staat 98x128x70cm. en 95x64x67cm.

Engels mahonie kabinet
Resultaat: 250 EUR

Engels mahoniehouten 19e eeuws linnenkabinet met 4 lades, 2 deuren en 4 schuiflades achter de deuren. lichte beschadigingen, verder in goede staat 200x130x57cm.

Klaptafel
Resultaat: 250 EUR

Originele 18e eeuwse Engelse eikenhouten tiltoptafel in goede originele staat met mooie patina 70xø89cm. Cond.: G

Secretaire, Willem III
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse Willem III dames secretaire ca. 1860 met origineel snijwerk, mooi binnenleven en lade. In zeer goede originele staat 115x80x46cm.

Bewerkte wandtafel
Resultaat: 250 EUR

Oude houtgestoken bewerkte wand-consoletafel met beschildering 2e helft 20e eeuw 97x102x27cm. Cond.: G

3 Bronzen plaquettes
Resultaat: 250 EUR

Drie oude Hollandse bronzen plaquettes Art Deco ca. 1920: 1x rond met gezicht en getiteld "Help", 1x rond met gezicht, gemonogrammeerd Chris van der Hoef en 1x rechthoekig gestyleerde handen, gemonogr...

Fam Rose schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met Familie Roze decors, gemerkt en in goede staat 17x15,5xø8cm.

Chinees trekpotje
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje afkomstig van de Nanking Cargo, gedeelte van het decor is vervaagd 15x22xø12cm. Cond.: R

Gouden choker
Resultaat: 240 EUR

Choker GG 585/000 met briljant. Zeer fijn ankercollier met in het midden een fijn staafje met daaraan een briljant, ca 0.15 crt. Het staafje is met 2 GG blaadjes met een klein diamantje bevestigd aan ...

Schilderij, stilleven met fruit
Resultaat: 240 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, 2 vazen met bloemen en fruit 68x81cm. Cond.: G

Boeien met slot
Resultaat: 240 EUR

IJzeren handboeien met sleutel 18e-19e eeuw 52cm. Cond.: R

Chesterfield bank
Resultaat: 240 EUR

Oude bruin lederen Chesterfield bank 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x190x90cm.

Kleurenlitho, vrouw, kat en vogel
Resultaat: 230 EUR

Corneille 1980 (nr. 255/300), lithografie op papier, naakte vrouw met duif en kat 54x57cm. Cond.: G

Bewerkte lamp met kap
Resultaat: 230 EUR

Bronzen 3-lichts tafel lamp met 3 putti ca. 1900 in goede staat 40xø17cm.

Pit van Loo
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), olieverf op paneel, kubus met vlieg 58x77cm. Cond.: G

Schilderij, biddende kinderen
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, biddende jongens 30x40cm. Cond.: G

F. Baayens
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerd Frans Baayens, olieverf op paneel, watermolen Haaksbergen 110x80cm. Cond.: G

5 Affiches
Resultaat: 225 EUR

Vijf oude Duitse oprolbare affiches 1e helft 20e eeuw: 1x "Land und Leben des Herren", 1x "Jerusalem", 1x kaart geschiedenis 3000 BC - 600 AC, 1x "Der eroffnung des Suez Kanal" en 1x "1500 - 1750", 10...

2 Reservistenpijpen
Resultaat: 225 EUR

Twee grote antieke Duitse porseleinen reservistenpijpen: 1x Hannov. Dragonder Regiment No 16 Luneburg 1899 - 1902 en 1x Weilburg 1868 PH. Weber Treue Diensten. 1x Pijp gaaf en 1x uiteinde pijpenkopje ...

Stoelklok
Resultaat: 225 EUR

Grote oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 73cm.

Eiken hangvitrine
Resultaat: 225 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten hangvitrine-kast met glas aan zijkanten. In goede originele staat 112x110x28cm.

Mahonie Biedermeier tafel
Resultaat: 225 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier 4-spant tafel ca. 1860 (spinnekop) in goede staat 74x77x90cm.

Beeld, zittende dame erotisch
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een erotische naakte dame 23x28x18cm. Cond.: G

Marmeren sculptuur
Resultaat: 225 EUR

Moderne marmeren sculptuur, gesigneerd Archipenko ca. 1960 (Russische School), 2x gelijmd 45cm. Cond.: R

Armband GG, bloedkoraal
Resultaat: 220 EUR

Sierlijke armband GG 585/000 met bloedkoraal.Fijne armband met 6 ovale schakels, 15x8 mm, met parelrand bezet met een ovale bloedkoraal, 6x4 mm, en daartussen 6 schakels in de vorm van een bloemetje, ...

Anton Heyboer, spetterkip
Resultaat: 220 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier, spetterkip 27x20cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 220 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, stilleven 54x65cm. Cond.: G

2 Plaquettes
Resultaat: 220 EUR

Twee antieke historische wandreliëfs met figurenvoorstellingen (rondom compositie metaal met ijzeren figurenvoorstellingen) ca. 1880 (Berliner eissen?) in goede staat 50x35cm.

6 Bronzen figuren
Resultaat: 220 EUR

Zes bronzen figuren uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum: 3x vrouwelijk naakt, 1x damesportret en 1x twee figuren 8-15cm. Cond.: G

2 Russische glazen
Resultaat: 220 EUR

Twee grote antieke Russische kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 23,5cm.

Collier GG granaat + armband
Resultaat: 210 EUR

Collier en armband met granaat en GG 585/000 sluitingen. Armband met 4 rij granaat-achtige kralen, ø 4.2 mm, met mooie ronde GG sluiting met geschulpte rand en gravure, voorzien van veiligheid en een ...

Set met 24 zilv. munten
Resultaat: 210 EUR

Boxset met 24 zilveren (999/000) munten van $20 uit de serie "Europa Herdenkingsmunten". Totaalgewicht munten ca. 480gr., allen in zeer goede staat.

Kast
Resultaat: 210 EUR

Antieke eikenhouten Duitse grunderzeit kast ( met 2 schappen) met 2 lades. In goede staat. 210 x 165 x 66cm.

Zilveren juskom op voet
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse Boheemse gelobde sauskom met 2 oren en 2 schenktuiten, gemonteerd op onderschotel 19e eeuw, 2e gehalte (13 Lot), MT: onbekend, ca. 384gr., 21x1413cm. Cond.: G

Ring GG briljant saffier
Resultaat: 200 EUR

Ring GG 585/000 met saffier en briljanten. Ring met vlakke bovenzijde met daarin in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 4.1x6 mm en aan weerszijden 4 briljanten, totaal ca 0.28 crt. Breedte ri...

2 Bierpullen
Resultaat: 200 EUR

Stel geslepen bierpullen met vlakverdeling tussen koordrand en geslepen ster op de bodem met oorgreep en zilveren (835/000) klepdeksel met duimgreep en dubbele parelrand. Op het deksel een spiegelgrav...

Broche antiek GG
Resultaat: 200 EUR

Broche GG 585/000. Antieke broche, ø 31 mm, bloemvorm met een bewerking van zeeuwse knopjes. Een grotere in het midden, veel bewerking eromheen en 8 kleinere knopjes op de uiteinden van de blaadjes. c...

Rijring GG
Resultaat: 200 EUR

Rijring GG 585/000 met 6 briljanten. Strakke rijring, merk Desiree met 6 briljanten van een goede kwaliteit, 6x0.07 vsi/tw. ca 3.2 gr ø 54

Pastel, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd? 19e eeuw, pastel op papier, portret van een jonge vrouw in zondagse kledij 60x40cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 200 EUR

Henry van Os Delhez (1880 - 1976), olieverf op linnen, stilleven met porselein, fruit en koperen ketel 40x60cm. Cond.: G

Hulshoff Pol
Resultaat: 200 EUR

A.G. Hulshoff Pol (Hengelo 1883 - 1957 Hilversum), olieverf op linnen, Limburgse boerderij 76x102cm. Cond.: G

Schilderij, van Ulfen
Resultaat: 200 EUR

D. van Ulfen 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, meisje in keuken 25x20cm. Cond.: G

Schilderij Loots, boten
Resultaat: 200 EUR

Johan Loots ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 60x80cm. Cond.: G

Landkaart Overijssel
Resultaat: 200 EUR

Antieke landkaarten van Overijssel van Frederik de Wit 17e-18e eeuw, ingekleurde ets op papier, "Transisalania provincia vulgo Over-Yssel Auctore N. ten Have Emedata A.F. de Wit" 54x47cm. Cond.: G

Liggend naakt
Resultaat: 200 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt 41x61cm. Cond.: G

J.H. Brolsma, winterlandschap
Resultaat: 200 EUR

J.H. Brolsma ca. 1910, olieverf op paneel, ijsgezicht met molen en figuren 18x27cm. Cond.: G

Frans Baayens
Resultaat: 200 EUR

Frans Baayens, olieverf op linnen, de dinkel bij Lutterzand 60x80cm. Cond.: G

M. Willemse, koeien
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd M. Willemse ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G

Bronzen kloklamp
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen 5-lichts klok-lamp opengewerkt met wapenvoorstellingen ca. 1880 (Historisme), 1 sierschroef mist 66xø60cm. Cond.: G

Messing hanglamp
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke messing Jugendstil 6-lichts hanglamp ca. 1920 in zeer goede staat met 6 glazen kapjes 102xø70cm.

Albasten klokkenstel
Resultaat: 200 EUR

Albasten klokkenstel 19e eeuw met kaarskandelaren in goede staat ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag 40x28x13cm. en 45x18x17cm.

Muntenkast
Resultaat: 200 EUR

Grote oude munten-opbergkast gemaakt van tropisch hout met 130 schuiflades en 3 deuren in zeer goede staat 130x50x176cm.

Secretaire
Resultaat: 200 EUR

Duitse essenhouten (of ulmenhouten) fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870 met mahoniehouten binnenleven. Krimpnaad in deurtje, verder in goede staat 176x105x56cm.

Bibliotheek-trap
Resultaat: 200 EUR

Oude mahoniehouten bibliotheek wenteltrap 2e helft 20e eeuw 120x46x60cm. Cond.: G

Poppen commode
Resultaat: 200 EUR

Kleine Duitse Louis Philippe kinder-commode ca. 1870 van notenhout fineer op vurenhout in zeer goede staat 31x39x19cm.

Retro eethoek
Resultaat: 200 EUR

Oude Deense eethoek (M.M. Moreddi) met uittrektafel (76xø120cm. en 76x120x150cm. uitgetrokken) en 4 stoelen (80x50x50cm.) van tropisch hout ca. 1960 in goede originele staat.

1-Deurs kast, Oostenrijk
Resultaat: 200 EUR

Oostenrijkse 1-deurs kast ca. 1870, notenfineer op vuren. In goede originele staat met twee toogpanelen (wortelnoten) 197x98x48cm. Cond.: G

Engels opzetkastje
Resultaat: 200 EUR

Engelse mahoniehouten vitrine opzetkastje ca. 1900 met messing Jugendstil beslag in goede staat 205x103x42cm.

Rolluik bureau
Resultaat: 200 EUR

Engels eikenhouten rolbureau ca. 1910 met diverse lades (jncl. sleutel), S-model, 120x67x100cm. Cond.: G

Bronzen paar (Adam/Eva)
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een naakte man die een vrouw draagt 23cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Napoleon
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend Napoleon. In goede staat (staat iets scheef) 22cm.

Bronzen naakt
Resultaat: 200 EUR

Liggend bronzen erotisch naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, monogram J.S. in goede staat 13x20x14cm.

Bronzen beeldje, leeuw
Resultaat: 200 EUR

Origineel Romeins bronzen figuur (ca. 200 na Christus), voorstellend een jonge leeuw. In goede originele staat 5x6x4,5cm.

Marmeren/Albast figuur
Resultaat: 200 EUR

Albasten figuur ca. 1900 van danseres op zuil in goede staat (1 chip) 31,5cm.

Bronzen beeld, paard met man
Resultaat: 200 EUR

Bronzen steigerend paard met negeroïde man ca. 1870 staand op marmeren sokkel en getiteld "Afrika" (marmer met chips) 10x19x9cm. Cond.: G

2 Delfts bonte koeien
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Hollandse Delfts bonte keramieken koeien met polychroom floraal decor (gerestaureerd) 9x14,5x5cm. en 9x14x6cm. Cond.: R

Imari bloempot
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met decor van flora en strik 23xø29cm. Cond.: G

2 Imari kraagvazen
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen kraagvazen (1 set) met Japans tuindecor in goede staat 36,5xø15cm.

2 Delftse borden
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delfts blauwe borden: 1x met decor van vaas en bloemen (lichte randschade) ø36cm. en 1x met chinoiserie decor van flora en tuin (gemerkt met klauw, lichte randschade) ø35cm. Cond...

14 Delen capucijner serviesgoed
Resultaat: 200 EUR

Veertein delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (vaasdecor): 6x complete sets, 2 losse kopjes (2 kopje met chips) 5,5x11,5cm. Cond.: G

Kraak schotel
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met sprinkhaandecor in landschap en coulissen. Minimale rand-glazuurschade ø22,5cm. Cond.: G

Ivoren corpus christie
Resultaat: 195 EUR

Ivoren corpus Christie 17e-18e eeuw in goede staat 20x20x2cm.

3 Delen zilver
Resultaat: 190 EUR

Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. ...

Horloge GG Livano
Resultaat: 190 EUR

Horloge GG 585/000 met milanese band. Elegant fijn dames horloge, ø 18 mm, met verlopende milanees gevlochten band, mechanisch, in goede staat. Merk Livano ca 16.4 gr Lengte 16 cm

Ooorhangers GG geel topaas
Resultaat: 190 EUR

Oorhangers GG 585/000 met goudtopaas en briljant. Oorstekers met een staafje waaraan een Goudtopaas zit met navette slijpsel, ø 14x7,3 mm. In het midden van de oorsteker zit een briljant 0.02ct. Lengt...