Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Balinees portret, vrouw met tooi
Resultaat: 475 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1950 (Bali), olieverf op linnen, Balinese vrouw met hoofdtooi 30x35cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Resultaat: 475 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot 1e helft 20e eeuw, 1 zijde met Chinees schrift, gemerkt 12x16x9cm. Cond.: G

Schilderij, branding
Resultaat: 450 EUR

Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G

Chinese dekseldoos, calebas
Resultaat: 450 EUR

Antieke Chinese dekseldoos gemaakt van een calebas, bewerkt met drakendecor. Zijkanten gemerkt met Chinese tekens. Op het deksel met decor van hanen, 8,5x8,5x5cm. Cond.: G

Piano
Resultaat: 450 EUR

Digitale Roland piano, model HP730/HP530E/HP330E. Zwart gelakt met instructieboekjes. Werkend en in goede staat 90x140x54cm.

Wierookpot met glazuur
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G

Theeservies
Resultaat: 430 EUR

Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R

Jan te Wierik, "Paringsdans"
Resultaat: 425 EUR

Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, "Paringsdans" 23x34cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw op blad
Resultaat: 425 EUR

Chinese school, olieverf op linnen, naakte vrouw op lelie-blad 120x80cm. Cond.: G

Beeld non, ivoren hoofd
Resultaat: 425 EUR

Bronzen beeld van een non ca. 1920 met ivoren hand en gezicht. Gesigneerd P. Terezcuk (Paul Tereszcuk 1895 - 1925). Is origineel een lamp met keramieken fitting en gaatje voor draad 31cm. Cond.: G

Bronzen hert
Resultaat: 425 EUR

Bronzen edelhert ca. 1920 op marmeren voet, gesigneerd Valton (Charles Valton 1851 - 1918), in goede staat 42x33x12cm.

2 Ivoren figuren
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinees ivoren figuren ca. 1910 op houten console, voorstellend een keizer en zijn vrouw 14-15cm. Cond.: G

Vaas, geel glazuur
Resultaat: 425 EUR

Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.

Schilderij, F. Mortelmans
Resultaat: 400 EUR

Frans Mortelmans? ca. 1930 (vermoedelijk Frans Mortelmans Belgische School 1865 - 1936), olieverf op linnen, stilleven 40x30cm. Cond.: G

Schilderij, Baartman
Resultaat: 400 EUR

Baartman? ca. 1940, olieverf op paneel, boerderij met bloeiende fruitbomen 35x30cm. Cond.: G

C. van Rooyen
Resultaat: 400 EUR

C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, visser
Resultaat: 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, portret visser 30x30cm. Cond.: G

Marmeren zuil
Resultaat: 400 EUR

Grote oude marmeren zuil met bronzen capitellen en sierwerk. Tweekleurig marmer (zwart en roodbruin) 1e helft 20e eeuw 100x30x30cm.

Groot pistool, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Groot 18e eeuws pistool met gegraveerde loop, haan en messing bewerkte kolf en zijplaat. Koperdraad in kolf (notenhout gesneden) 47cm. Cond.: G

Stoelklok
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse beschilderde Friese stoelklok met wekkerfunctie in goede originele staat 70x36x32cm. Cond.: G

Pendule, Vernis Martin
Resultaat: 400 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse pendule met Vernis Martin beschildering. Vuurvergulde bronzen armaturen en origineel uurwerk met halfuurslag, geheel in uitstekende staat 36cm.

Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met mechaniek, voorstellend Adams offer. De engel, het kopje van de bok en arm van Adam bewegen. Kwartierslag op dubbele bel met wekkerfunctie. Wijzerplaat verso gesigneerd....

Pendule, vrouw met vogels
Resultaat: 400 EUR

Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.

Tafel, schrijfmodel
Resultaat: 400 EUR

Notenhouten schrijftafel ca. 1870 met 3 lades en schrijfleer in goede staat 76x68x120cm.

Eiken 2-deurs kast
Resultaat: 400 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok poortkast met sleede poten en origineel beslag. In zeer goede originele staat met slot, sleutels en lades 193x168x40cm. Cond.:G

Bronzen figurengroep
Resultaat: 400 EUR

Grote bronzen figurengroep op marmer gemonteerd bestaande uit 20 bronzen figuren uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 24x54x35cm. Cond.: G

Bronzen hert
Resultaat: 400 EUR

Groot bronzen hert (115cm.), totaal gegraveerd met Chinees decor en tekens 20e eeuw 115x82x45cm. Cond.: G

Fam Rose kan met zilver
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie roze schenkkan met zilveren monturen en decor van flora en goud 15x11xø8cm.

Klein Fam Rose vaasje
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Roze vaas ca. 1900 met rondom decor van spelende kinderen in tuin 16xø10cm. Cond.: G

Schoenpoets kist
Resultaat: 390 EUR

Zeldzame oude Oosterse mahoniehouten schoenpoetskist met lades, latoenkoperen beslag, diverse flessen met koperen deksel, borstels etc. (met inhoud) 40x80x24cm. Cond.: G

Perzische pot, turkoois glazuur
Resultaat: 380 EUR

Zeldzame Oosterse terracotta vaas met dierfiguren als grepen ca. 1500 met turkoois glazuur . In zeer goede originele staat 10,5x13xø10,5cm.

Horloge, Baume Mercier
Resultaat: 375 EUR

Horloge Baume Mercier, bicolour met romeinse cijfers en datumaanduiding. Quarts.

Collier met barnsteenhanger
Resultaat: 375 EUR

Collier zilver 835/000 met grote barnstenen kralen. Venetiaans collier met grote barnsteenkraal ø 27 mm en een losse kraal ø 25 mm ca 27,7 gr Lengte ca 60 cm

Schilderij, Arabische voorstelling
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Arabische voorstellingen met Arabier, paarden en kamelen op de achtergrond 28x23cm. Cond.: R-G

Jan Korthals
Resultaat: 375 EUR

Jan Korthals (Amsterdam 1916 - 1972), olieverf op linnen, berglandschap met dorp 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, portret
Resultaat: 375 EUR

Monogram W., olieverf op paneel, man met hoed, snor en sigaar 30x20cm. Cond.: G

Schilderij, Larense School
Resultaat: 360 EUR

Ter Meulen ca. 1900 (toegeschreven aan Frans Dieter ter Meulen 1843 - 1927), olieverf op linnen, spinnende vrouw in Larensch interieur 30x26cm. Cond.: G

Zilveren serviesje
Resultaat: 350 EUR

Bijzonder fraai zilveren serviesje 835/000 bestaande uit: theekan (21x13x18cm.), melkkan en suikerpot (10x7,5x9cm. en 10x11cm.). Allen mooi versierd met geschulpte bewerkingen en voorzien van houten h...

2 Strooiers, boer en boerin
Resultaat: 350 EUR

Twee zilveren strooiers in de vorm van een boer en boerin met scharnierende hoofden, 800/000, belastingteken "V" (buitenlandse werken) begin 1900, ca. 94gr. H.: 7cm. Cond.: G

Hollands zilv. dienblad, houten blad
Resultaat: 350 EUR

Hollands zilveren dienblad met houten blad, langwerpig model, ajourgezaagde rand met prachtige florale bewerking, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem ( 1920-1990), 48x30cm.

Jan te Wierik, zwarte lijst
Resultaat: 350 EUR

Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, twee fantasiefiguren 20x14cm. Cond.: G

Pit van Loo
Resultaat: 350 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), olieverf op paneel, schroef met bal 60x80cm. Cond.: G

Russisch portret met cactus
Resultaat: 350 EUR

Nabec Kopun? ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, portret van een heer 100x85cm. Cond.: G

Van Trirum
Resultaat: 350 EUR

J.W. van Trirum 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met poezen 24x18cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt met slag (verso A. van den Hofstede) 24x30cm. Cond.: R-G

Grote pors. pop, S & H
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Duitse porselein pop ca. 1920, gemerkt S en H en jodenster met daarin p.b. en 1906 nr. 13 (waarschijnlijk Schoeman en Hoffmeister). Gelede lichamen en slaapogen (1 vinger af) 77cm. Cond....

Kast
Resultaat: 350 EUR

Eikenhouten Gelderse 18e eeuwse kast met schuinen hoeken en mooi lijstwerk. Uitneembaar (kop en lade afneembaar) 200x150x50cm. Cond.: G

Engelse eethoek (10 stoelen + tafel)
Resultaat: 350 EUR

Zware Engelse mahoniehouten eethoek ca. 1920 (kwaliteitsmeubels), bestaande uit: tafel (75x103x146cm.), 2 armleunstoelen (95x60x63cm.) en 8 stoelen (95x50x60cm.). Alles in goede originele staat.

Chinese kannenset, 5-delig
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse 5-delige set bestaande uit: 3 schenkkannen, tablet en strooier. 1 Kan en het tablet zijn onbeschadigd, 2x handgreep gerestaureerd, chips deksel, chips tuit, bovenrand ge...

H. Koekkoek, bomschuiten
Resultaat: 335 EUR

Gesigneerd H.Koekkoek, olieverf op paneel, 20e eeuw, zeilboten op zee. 399x29cm., Cond.:G

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 330 EUR

Twee fraaie Hollands zilveren kandelaars in de vorm van zeilen met floraal bewerkte bovenzijde, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: W 1906, 7x7cm. Cond.: G-U

Gouden armband, 9 stenen
Resultaat: 330 EUR

Bijzondere armband GG 585/000 met diverse edelstenen. Fraaie armband met bewerkte zetranden met o.a. carneool, bloedkoraal, granaat, hematiet en camee, in diverse slijpvormen.Voorzien van bakslot, ver...

Armband GG
Resultaat: 330 EUR

Armband GG 585/000 5 rij met antieke sluiting. Armband bestaande uit 5 rijen rond venetiaanse schakel bevestigd aan sierlijke GG eindstukken aan ronde gegraveerde sluiting. Lengte 18 cm ca 21.25 gr

Engelse klaptafel
Resultaat: 330 EUR

Prachtige 18e eeuwse Engelse eikenhouten klaptafel (gateleg tafel) met twee lades en bronzen beslag in zeer goede staat 72x106x150cm.

Servies
Resultaat: 330 EUR

Groot uitgebreid Duits porseleinen eetservies, gemerkt Nicolaus Franz Hoflieferanten Frankfurst Am Main ca. 1930 bestaande uit: 51x grote borden, 21x diepe borden, 32x kleine platte borden, 3x iets kl...

Lederen bank
Resultaat: 325 EUR

Moderne bruin lederen 2-zits bank in goede staat 94x95x137cm.

Yixing trekpotje, takjes
Resultaat: 325 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot met fijn opgewerkt decor van bloesemtakken 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt Cond.: G

4x Stolpe
Resultaat: 320 EUR

Siegfried Reich a.d. Stolpe 65 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 12x8,5cm., 10x10cm., 12,5x7cm. en 9,5x9,5cm. Cond.: G

Miniatuur, portret
Resultaat: 310 EUR

Miniatuurportret 19e eeuw van een dame met landschap op de achtergrond in messing lijst, geheel geschilderd 9,5x7,5cm. Cond.: G

Zilveren koektrommel + onderschotel
Resultaat: 300 EUR

Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U

Gouden armband
Resultaat: 300 EUR

Armband GG 585/000 met robijn, saffier en smaragd. Armband met grote open gewerkte schakels met daarin om en om een robijn en saffier en daartussen een ruitvormige schakel met smaragd. Lengte 18 cm ca...

Beursje, gouden beugel
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands beursje met GG 750/000 beugel. Antiek Empire tasbeugel met fraaie lijnbewerking, 72 mm. Vermoedelijk jl S:1827. Met grote keuren.

Ring WG briljant
Resultaat: 300 EUR

Ring WG 750/000 met briljanten. Strakke elegante slagring met aan de bovenzijde twee bolletjes met briljant pave gezet. totaal ca 0.28ct TW/loepzuiver, ø 56, ca 4.8gr.

Zilveren koektrommel
Resultaat: 300 EUR

Zeer fraaie zilveren ovale koektrommel, Hollands strak model met scharnier, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: H 1917, ca. 361gr., 16x11x7,5cm. Cond.: G-U

Armband GG munt
Resultaat: 300 EUR

Armband GG 585/000 met GG munt. Gourmetarmband met in een gladde muntrand een munt van fl 5,- van Wilhelmina 1912. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ca 20.25 gr lengte 19 cm

Morin, landschap
Resultaat: 300 EUR

A. Morin ca. 1900, olieverf op linnen, herder met koeien bij drenkplaats in de avond 65x50cm. Cond.: G

Pendant, kippen in schuur
Resultaat: 300 EUR

Twee werken van W. lammers ca. 1900 (Wilhelm Albertus Lammers 1857 - 1913), olieverf op paneel, kippen in de stal 22x16cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 300 EUR

Kyrillisch gesigneerd (Russische School), olieverf op paneel, (verso: Anatoli Ivanovich Kovin Avond 1968), impressionistisch dorpsgezicht 50x33cm. Cond.: G

2 Cassolettes
Resultaat: 300 EUR

Twee grote oude marmeren met bronzen cassolettes ca. 1930, 53cm. Cond.: G

Lepelrek
Resultaat: 300 EUR

Hollands 18e-19e eeuws lepelrek, origineel beschilderd met 12 gelijke gemerkte tinnen lepels in goede staat 50x28x7cm.

Friese staartklok
Resultaat: 300 EUR

Hollandse Friese staartklok ca. 1800 met maanstand, wekker, kwartierslag en lange kast in originele staat 140x36x23cm. Cond.: G

Empire chiffoniere
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 19e eeuwse empire zuilen chiffoniere met origineel messing beslag en messing capitellen, lichte fineerschgades 140x107x50cm. Cond.: R-G

Eethoek, kersen
Resultaat: 300 EUR

Grote klassieke kersenhouten eethoek met prachtige tafel voorzien van inlegwerk bandintarsia op het blad en lades aan beide zijden. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 200x100x80cm. Daarbij 4 kersenhou...

3 Design eetkamerstoelen
Resultaat: 300 EUR

Drie oude Deense designstoelen van Braziliaans teakhout ca. 1960 (nr. 225) (ongemerkt). Ontwerp Henning Kjaernulf voor de meubelfabriek van Bruno Hansen 76x49x54cm.

Chinese naaitafel
Resultaat: 300 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse naaitafel met prachtig geschilderde chinoiserie decors rondom de naaitafel en ook binnenin. Zwarte lak met gouddecors, geheel in goede originele staat 76x65x44cm.

Eiken schouw
Resultaat: 300 EUR

Hollandse eikenhouten gestoken schouw met Hollands wapen, volle zuilen, capitellen en leeuwenkoppen ca. 1910 in goede staat, tevens een vuurbok en haardset 145x150x46cm.

Wortelnoten naaitafel
Resultaat: 300 EUR

Prachtige pallisander/wortel fineer met pallisander naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe). Recentelijk vakkundig gerestaureerd, mooi binnenwerk 75x55x44cm. Cond.: G

Bronzen beeld, 2 kwartels
Resultaat: 300 EUR

Bronzen beeld, voorstellend twee kwartels, gesigneerd E. Lienard (waarschijnlijK Emile Lienard 1842 - ), 16x28x14cm. Cond.: G

KPM porselein
Resultaat: 300 EUR

Duitse KPM porseleinen zoutvat met dubbele houders ca. 1900 met geschilderde decors van putti en flora 13x14x9cm. Cond.: G

Fam Rose, pijpvaas
Resultaat: 300 EUR

Oude 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze pijpvaas met afgebeeld 3 hoogwaardigheidsbekleders in de natuur (gesigneerd) 24xø12cm.

Choker WG smargad briljant
Resultaat: 290 EUR

Choker WG, 585/000, met Smaragd en Briljant. Choker met in het midden een fantasiestukje met daarin 4 Smaragden, markiesgeslepen, totaal ca 0,48 crt, in een soort kruis gezet met 2 kleine briljanten....

Zilveren suikercoupe
Resultaat: 280 EUR

Zilveren (925/000) suikercoupe Empirestijl met staande knerren, twee gekrulde draagoren, versierde bovenrand en staand op vierkante voet met 4 ronde kogelpootjes, MT: A. de Haas Sneek anno 1905, ca. 3...

Hanger WG citrien briljant
Resultaat: 280 EUR

Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...

Auto + vrachtwagen
Resultaat: 280 EUR

Twee delen oud Duits blikken speelgoed: 1x grote Arnold oplegger met container Express DAF ca. 1950 (bespeeld en 1x Tippco Caddilac met opwindmechanisme (ongetest en bespeeld) 19-54cm. Cond.: R-G

Tulpenvaas, 18e eeuw
Resultaat: 280 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse tulpen-steekvaas met drakendecor in goede staat 22xø15cm.

Wapenring GG
Resultaat: 275 EUR

Twee ringen GG 585/000. Een wapenring met blauwlagensteen, 8,5x10,5 mm, voorzien van wapen met afdruk, ø 57, en een trouwring breedte 4,4 mm. ø 62 Totaal ca 8.00 gr

Choker, goud op zilver
Resultaat: 275 EUR

Orientaalse choker, goud met zilver met emaille en parels. Uniek collier met 11 schakels, 24 en 17 mm, met groen en wit emaille verfraaid en versierd met kleine parels en groene steentje. Bevestigd aa...

Schilderij, Dupry
Resultaat: 275 EUR

Desprez 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren en vee 55x46cm. Cond.: G

Jacob Cats, alle werken
Resultaat: 275 EUR

Jacob Cats: "Alle de wercken", Amsterdam, Schipper, 1655. Alle 19 in de titelpagina genoemde titels zijn aanwezig. Ogenschijnlijk compleet. Titelvignet, titelblad en schutbladen gerestaureerd. Verluch...

Convoluut boek
Resultaat: 275 EUR

Convoluut met drie verschillende uitgaven, namelijk: A) Veldtogt van den generaal Brune in de Bataafsche Republiek in het jaar 1799. - beschreven door een officiert van zijn etat-major uit het Fransch...

Pendule met console
Resultaat: 275 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met console. Zonder uurwerk maar verder in goede staat (vergulding goed). Console heeft schade. Hoogte (zonder console): 45cm. Cond.: R

Kussenkast met kolommen
Resultaat: 275 EUR

Grote Hollandse eikenhouten met noten fineer kussenkast 2e helft 20e eeuw (uitneembaar). Stijlmeubel in Renaissance stijl. Zwarte halve zuilen met capitellen, geheel in zeer goede staat 190x65x180cm.

Vlinderbank
Resultaat: 275 EUR

Mahoniehouten antieke Louis Philip vlinderbank met snijwerk en nieuwe rode stoffering in goede originele staat 120x86x160cm.

Biedermeier kast
Resultaat: 275 EUR

Hollandse Biedermeier 19e eeuwse 2-deurs kast van mahoniehout met lades en schappen (uitneembaar), lichte beschadigingen 200x123x46cm. Cond.: G

Bronzen pelikaan
Resultaat: 275 EUR

Bronzen Art Deco stijl pelikaan 21e eeuw met zwart marmeren sokkel, gesigneerd Francois Pompon 49cm. Cond.: G

Bronzen set vogeltjes
Resultaat: 275 EUR

Stel bronzen duiven 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Francois Pompon 25cm. Cond.: G