Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. choker, 5 stenen
Resultaat: 15 EUR

Fijn choker zilver 835/000 met 5 gele stenen, ø 10 mm. Lengte 45 cm ca 6.3 gr

Zilveren armband met steen
Resultaat: 15 EUR

Gourmetarmband zilver 835/000 met carneool. Armband met bewerkt middenstuk met ovaal cabouchon geslepen carneool, 7x13 mm, bevestigd aan een gourmetarmband. ca 6.75 gr Lengte 19 cm

3x Zilv. oorclips
Resultaat: 15 EUR

Oorclips zilver 835/000. Ronde wat bolle oorclips ø 19 mm ca 11.6 gr

Zilveren ring, GG accent
Resultaat: 15 EUR

Ring Zilver 925/000 met GG accent. Strakke ring U model met aan de bovenkant 4 bollen welke kunnen bewegen en aan de zijkant een strak opzet stuk in GG. Breedte 6 mm, ø 56 ca 6.8 gr

Lot bedels
Resultaat: 15 EUR

Lot zilveren bedels, 925/000. 10 Verschillende zilveren bedels. 8-18 mm ca 15 gr

Lot bedels
Resultaat: 15 EUR

Lot zilveren bedels, 925/000. 10 Verschillende zilveren bedels. 8-18 mm ca 16 gr

Collier zilver fantasie
Resultaat: 15 EUR

Collier zilver, 925/000 met fantasieschakel. Een lang collier met 2 open en 2 dichte schakels om en om. Breedte 5 mm, lengte 70 cm, ca 22 gr

3 Flacons met zilver
Resultaat: 15 EUR

Drie flacons met zilver o.a: 1x Engels kristallen parfumflacon met zilveren kraag en 1x kristallen potje met 925/000 zilveren dopje 5-11,5cm. Cond.: G

Japans kunstwerk
Resultaat: 15 EUR

Japans kunstwerk op zijde ca. 1930 (gesigneerd), gouache op papier, geisha 35x42cm.

Dekseldoos, Art Nouveau
Resultaat: 15 EUR

Messing met kristallen dekseldoos ca. 1910 Jugendstil met hengsel. Decor van druivenranken , geheel in goede staat 13x18x12cm.

Tinnen kraankan
Resultaat: 15 EUR

Tinnen kraantjeskan 1e helft 19e eeuw in goede staat 38cm.

Tinnen kraankan
Resultaat: 15 EUR

Oude tinnen kraantjeskan met beschildering 2e helft 20e eeuw in goede staat 41cm.

Antiek wafelijzer
Resultaat: 15 EUR

Wafelijzer ca. 1910 in goede staat 71cm.

Rookset
Resultaat: 15 EUR

Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.

2 Koperen kandelaren
Resultaat: 15 EUR

Twee koperen kandelaren met glazen houders 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm.

2 Bronzen vaasjes
Resultaat: 15 EUR

Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.

2x Fotolijst
Resultaat: 15 EUR

Twee oude fotolijsten 20e eeuw: 1x brons met spiegel en cherubijnkop en 1x metaal met floraal decor 15-29cm. Cond.: G

Messing kroonluchter
Resultaat: 15 EUR

Oude Hollandse messing kroonluchter in barokstijl 1e helft 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G

Spaarpot met munten/briefgeld
Resultaat: 15 EUR

Kavel diverse munten in een blik (ca. 912gr.) Duits + Nederlands, 2 briefjes van 5 gulden en 11 penningen Koninklijk huis

Diverse munten
Resultaat: 15 EUR

Kavel munten met o.a: 1/2 cent 1822, 2,5 cent 1890, 16 munten van 10 cent zilver (1912, 1917, 2x 1918, 1x 1928, 2x 1936, 2x 1937, 3x 1938, 1x 1939 en 3x 1941).

Gama
Resultaat: 15 EUR

Gama 280 speelgoed kraan ca. 1950-1960 in bespeelde tot redelijke staat, 1 rupsband in gebroken. 34x27x12cm.

Ovale spiegel
Resultaat: 15 EUR

Facetgeslepen spiegel ca. 1900 met bewerkte omlijsting 80x50cm. Cond.: G

Oud kleed
Resultaat: 15 EUR

Oud kleed in de 18e eeuwse stijl met rozen- en rankendecor 193x92cm.

3 Delen glas
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud/antiek glas: 1x antieke opaline glazen vaas met handgeschilderd decor (minimale chip), 1x smalle moderne vaas ca. 1980 en 1x Gallé stijl lamp (kap gelijmd) 32-37cm. Cond.: M-G