Bandring GG 585/000 met briljanten. Bandring strak model met opstaande randen met 5 briljanten totaal ca 0.25 crt, Breedte ring 7 mm ca 5.3 gr ø 52
Ring GG 585/000 met briljant en robijn. Ring met een soort bladmotief met 10 markies geslepen robijnen, 2x4 mm en briljanten totaal ca 0.03 crt. De ring in een soort bladmotief. ø 56 ca 5.2 gr
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), pastel op papier, middeleeuws stilleven 51x41cm. Cond.: G
Groot 18e 19e eeuws ikoon van heilige St. Joris te paard. In originele staat (stukjes verf af) 39,5x30,5cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse etsen (roodkleurig): 1x meisje met vogel en poes, Boucher Demarteau l'aine sculp 27x17cm. en 1x figuren bij een kerkingang, The seperation de c'melard Eloise 30x35cm. Cond.: R-G
Tantalus 19e eeuw met Boulle inlegwerk ca. 1880 (iets beschadigd). Likeurset (3 karaffen kapot, glaasjes zijn goed) 27x29x32cm. Cond.: R
Eikenhouten 19e eeuws gewerenrek voor 9 geweren met opbergkist in goede staat 136x73x40cm.
Duits porseleinen pop, gemerkt Dep 8 ca. 1920 (mogelijk Kestner) met antieke kleding, slaapogen, oorbellen en geleed lichaam 53cm. Cond.: G
Imari porseleinen 19e eeuwse pronkschaal met floraal- en gouddecor. Bevat bewerkte messing ornamenten in goede staat 25x40x23cm.
Zes Hummel figuren van Goebel: 1x jongen met stok "Gross Vater Wartet", nr. 562 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje "Winterlicht", nr. 476 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje met zak "Grossmutter wartet", nr. 5...
Ring GG 585/000 met briljanten. Riviere ring met briljanten, 7x0.09 Vsi Tw, wat hoger op de ring gezet. ø 55 ca 3.1 gr
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x jongen als clown "Carnival", nr. 328 (1991-1999)14,5cm., 1x jongen met hoorn "Hört Ihr Leute, Nachwächter", nr. 15/0 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met mondharmonica "...
Collier en hanger GG 585/000 met paarse steen. Lang stevig Venetiaans collier met strakke langwerpige hanger, 16,5x 8,3x 8,8 mm, met 4 paarse vierkant cabouchon stenen. Aan de hanger zit een stevig dr...
Zilveren bestek Haags lofje, deels voorzien van gravure, bestaande uit 6 lepels en 6 vorken. Diverse jaarletters en en diverse merktekens (o.a: van kempen, Gerritsen en van Kempen), tevens 1 lepel Hol...
Collier en hanger GG 585/000 met zodiac. Soort biesmarkcollier, fijn, ø 2,0 mm, met ronde hanger "Fabiola", ø 24, met afbeelding van een schorpioen. Lengte 55 cm ca 12.75 gr
Collier GG 585/000 met camee. Gourmetcollier met GG hanger met mooie camee in een bewerkte rand. Grootte hanger 30x22 mm. Lengte collier 42 cm totaal ca 11.1 gr.
Siegfried Reich o.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 3-luik met abstracte compositie 113x29cm. Cond.: G
Gesigneerd Des Clayes, gouache op papier, portret van een kind 22x23cm. Cond.: G
Chinese bronzen wierookpot ca. 1900, bewerkt en gemerkt 9xø16cm. Cond.: G
Vier Antieke fotolijsten met geschilderde portretten, een zilveren lijst, 800/000, ovaal 34x28 een ronde lijst met getorste rand, 333/000, ø 34 mm en twee onedele ovale lijsten, 60x53 mm, geelmetaal e...
Tafelaansteker S.T.Dupont verguld. Cylindervormige model met strakke fraaie lijnbewerking. 4,3x10,8 cm Als nieuw in originele verpakking. Typenummer 1H5AY45 Cond U
Twee boxsets met in totaal 24 zilveren munten (925/000 - 999/000) met o.a: 4 replica's van 1 gulden (1694, 1680, 1680 en 1786), herdenkingsmunten Europa 20 Dollar en diverse andere zilveren munten. To...
Duitse eikenhouten Jugendstil 2-delige kast ca. 1900 met zweepslag-decor snijwerk. Geen beschadigingen, origineel beslag, sleutel en sloten. In zeer goede originele staat 195x117x56cm.
Vijf vroeg 19e eeuwse empire (Regency) stoelen van mahoniefineer met bandintarsia en velours stoffering 93x54x46cm. Cond.: G
Mahoniehouten met kersen 19e eeuwse klaptafel met lades, 2 klapbladen en uitschuifbare spiegel. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 80x42x84cm.
Frans Art Nouveau eikenhouten handgestoken buffetkast met spiegel en geslepen glas ca. 1900 in zeer goede staat met marmeren blad
Oude Oosterse terracotta boedha, vermoedelijk ca. 1910 in goede staat 32x18x16cm.
Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een erotische naakte dame 23x28x18cm. Cond.: G
Antieke bewerkte ivoren figuur (met vogelbek) 32cm. Cond.: G
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee dansende meisjes "Sommertanz", nr. 353/0 (1991-1999) 13,5cm., 1x meisje zittend op houten bank "Für Mutti", nr. 758 (1991-1999) 11,5cm., 1x jongen met eekhoorn ...
Broche/ Hanger GG 585/000 met munt. Hanger broche met bewerkte rand met een munt hungar- austria. ø broche ø 36 mm. ca 9.8 gr
Antieke zilveren strooier met afneembare dop d.m.v. bajonetsluiting, 835/000, ca. 227gr., 20xø7cm. Cond.: G
Collier van amethist met GG bollejtes en sluiting. Een collier van gefacetteerde amethistkralen, 6.2 mm, met 15 GG bewerkte bolletjes bevestigd aan een GG glimmende bolsluiting, ø 8 mm. Lerngte 41 cm
Constantijn Huygens - Korenbloeme. - tweede druk. - Eerste deel en Tweede deel ( in één band) - 't Amstelredam, Johannes van Ravesteyn, 1672. Compleet en in goede staat met een fraaie, lichtelijk gere...
Antieke Duitse notenhouten met wortelnoten fineer Louis Philippe bijzettafel, recentelijk vakkunding gerestaureerd en gepolitoerd 68xø49cm. In zeer goede staat
Antieke Duitse notenhouten met wortelnoten fineer Louis Philippe bijzettafel, recentelijk vakkunding gerestaureerd en gepolitoerd 66x51cm. In zeer goede staat
Biesmarkcollier 333/000 en een ring GG 585/000. Een mooi stevig collier met biesmarkschakel, 44 cm, ca 16.1 gr en een een ring met aan de bovenzijde een bewerking met RG/WG en GG. ø 55 ca 3.3 gr
Bijbel met zwart fluweel, zilveren randen en versieringen (835/000), midden 18e eeuw (kleinkeur) 13x8x3cm. Tevens een pijpje voorstellend een man op paard, 835/000, MT: Wed. Hendrik Zieldorff Schoonho...
Aziatisch hardhouten vruchtbaarheidshanger met zilveren nagels aan zilveren montuur, filigrain bewerkt, waaraan zilveren jasseronarmbandje, L.: 15cm. Cond.: G
Antieke ring GG 585/000 met paarse steen. Mooie bewerkte ring met bewerkte band. In het midden zit een ovaal gefacetteerde paarse steen, 19x15 mm.6.9 gr ø 56
Collier met Barnsteen. Collier met ronde verlopende Barnsteenkralen, ø 10-15 mm. Lengte 65 cm totaal ca 73 gr
Collectie met 9 delen betreffend Stork Hengelo (8 boeken en 1x gedenktegels 1950 porseleyne Fles Delft ) o.a: 80 jaar Stork, Machinefabriek Stork, Stork 120 jaar etc. Cond.: G
Twee Costa Boda kristalglazen vazen ca. 1980 met fuserende kleuren 28-35cm. Cond.: G
Oud bronzen jongens hoofd met hoed op marmeren voet ca. 1930-1950 ongesigneerd 37x20x20cm. Cond.: G
Mooie ring GG 585/000 met blauw opaal. Royale klassieke ring met brede bewerkte bollopende zetting met in het midden een langwerpige blauw opaal, 11x14 mm. ca 4.7 gr ø 55. Als nieuw
Engelse zeskantige zilveren strooier met afneembare dop, 925/000, MT: onleesbaar, ca. 127gr., 20xø7cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met tijgeroog. Ring met ovale tijgeroog, 15x12 mm, gezet in een gladde zetting met een getorste rand. ca 6.1 gr , ø 55
Fevre ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met vele figuren 36x26cm. Cond.: G
Oude Pieter Scheen lexicon, Beeldende Kunstenaars 1750-1950 in goede staat, 25x19cm.
Franse bronzen pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 46cm.
Friese staartklok 19e eeuw met bruidskrans en eiken kast in goede originele staat 140cm.
Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag en hamer op bel 37x17x15cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer op eiken 18e eeuwse 2-laden commode op hogegebogeb poten en met origineel bronzen beslag (lichte fineerschade). In originele staat 76x45x80cm.
Tweekleurige moderne lederen stoel (ongemerkt), mooi design in goede staat 90x85x90cm.
Groot fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal veelkleurig decor in goede staat 305x200cm.
Groot fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors in de tinten briquerood/blauw/zwart/creme 199x300cm. Cond.: G
Oud Chinees bronzen beeld, voorstellende ratten op munten, zilver en goudbaren 20e eeuw (gemerkt) 9x6x6cm. Cond.: G contant uitbetalen
Loden vrouwelijk naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum in goede staat 38cm.
Hummel figurengroep, getiteld "Am Scheideweg", genummerd 331 en gemerkt Goebel (1991-1999). 17cm., in goede conditie met originele doos.
Hummel figurengroep, geiteld "Dreckspatz, wasch dich", genummerd 4121 en gemerkt 1991-1999. 15,5cm. en in goede staat met originele doos.
Kavel van 11 Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met gieter (729), 1x meisje met bloem (793), 1x meisje met mand (479), 1x jongen met snoep (435/3/0), 1x meisje met bloem (257/3/0), 1x meisje met st...
Twee grote 18e eeuwse Delftse borden met chinoiserie decors (randschades) ø35-ø36cm. Cond.: R
Stel zilveren kandelaars met strakke voet en balluster met dubbele filetrand, 925/000, 21xø10cm. Cond.: G
Hollandse parfumfles met gouden kraag en scharnierende dop, deels ajourbewerkt, 585/000, L.: 11cm. Cond.: G
Penmesje 18e eeuw met zilveren heft voorzien van diverse voorstellingen en kopse kant met bloem. Origineel stalen lemmet met onbekend meesterteken en heel bijzonder teken met ingelegde gouden afbeeld...
Bijzondere 5-delige tafelset met blauwglazen flacons, voorzien van plated monturen. Het geheel is geplaatst in een plated opengewerkte houder op 3 pootjes, ca. 1900, 29xø15cm.
Italiaanse zilveren schotel met fraai bewerkte rand met bladmotief, 800/000 Genova, ca. 411gr. ø32cm. Gemerkt 220 AL, Cond.: G(iets gedeukt)
Armband GG 585/000 met blauw opaal. Schakelarmband met verschillende ogen en bollen met in het midden een ronde blauw opaal, ø 6 mm. De armband is voorzien van een veiligheid en heeft een onedel sloto...
Fraai Hollands zilveren presenteerblad (ovaal model) met geschulpte rand en floraal ajourgezaagd met in het midden een houten blad (cracele), 835/000, MT: onvindbaar, JL: M 1947, 41x29cm. Cond.: G
Veertien zilveren vorken, Haags Lofje 835/000: Cassette met 12 gebaksvorkjes, MT: Geert Herwig Veendam 1874 - 1895 en 2x vleesvorken, MT: Schoonhovense zilverfabriek Fa. H. Hooykaas, JL: E 1939, B: 19...
Barnstenen collier, verlopend. Een verlopend geknoopt collier met ovale barnsteenkralen, 13-19 mm, doorzichtig met insluitsels. Lengte 42 cm ca 59 gr
Dubbelsnoer met bloedkoraal. Snoeren bestaande uit bloedkoralen in tonnetjesvorm, ø ca 3/4,5mm met een goede kleur. Lengte totaal 155 cm. ca 63.1 gr
Gert Stegeman ( 1858 Aalten - 1940 Arnhem), olieverf op linnen, Doorwerth veldwachtershuisje 1933, 51x61cm. Cond.: G
H. Bogman junior ( 1890 Den Haag - ), olieverf op paneel, gezicht op kerk 23,5x13,5cm. Cond.: G
Cor Noltee (1903 - 1967 Deventer), olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuur 19,5x20cm. Cond.: G
W. Rip ca. 1900 (vermoedelijk Willem Rip), olieverf op paneel, Hollands polderlandschap met molen 13x18cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Verso getiteld 19e eeuw "The Borrciate" (study for a painting in the imitation of the Industrie of all New York 1853, olieverf op schilderskarton, treurende vrouw met boek 28,5x23cm. Cond.: G
Henry Fredriksson (Zweedse School), olieverf op linnen, vos in winters landschap 55x39cm. Cond.: G
Klaas Bernink 1983 (Glanerbrug 1913 - 1996), nr 90/156, litho op papier, boerderij in de sneeuw 60x40cm. Cond.: G
Onduidelijk monogram, olieverf op linnen, romantisch Hollands ijspret met vele figuren 40x50cm. Cond.: G
Enrico Bay nr. 20/50 (1924 - 2003), lithografie op textiel, vrouwelijk naakt met legeronderscheiding 45x60cm. Cond.: G
4x Pablo Picasso, reproductie op papier, rasterhoogdruk van linoleumsnede: 1x Avant La Pique, 1x Farol, 1x Pique en 1x Banderilles 23x17cm. Cond.: G
Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op paneel, nachtwaker 18x13cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen 4-lichts kaarskandelaar met engel, diverse bloemen en marmer 63cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten kolenkit met zware bronzen monturen in zeer goede staat 31x54x41cm.
Gouden tientje 1932 Wilhelmina 4e type, ca. 6,72gr. (6,03gr. goud) Cond.: ZFR
Frans porseleinen pop ca. 1900, gemerkt S.F.B.J. 60 Paris met geleed lichaam, antieke kleding, hoed en slaapogen 48cm. Cond.: G
Franse witmarmeren pendule ca. 1870 in Louis Seize stijl (2e periode). Marmer in goede staat (minimale chip), vergulding smerig, deurtje uurwerk mist en 1 deel van ornamenten is gebroken maar wel erbi...
Grote antieke eikenhouten archiefkast met 2 jalouziedeuren en schappen ca. 1900, 213x40x126cm. Cond.: G
Zes moderne gestofferde stoelen in goede staat 21e eeuw 100x40x60cm. Cond.: G
Prachtige bronzen figuur uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd J.S. (mooie patina) 6x19x11cm. Cond.: G
Oude bronzen figuur, voorstellend een vrouwelijk naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd Yosdima Dessem 12x19x10cm. Cond.: G
Zware antieke ivoren bewerkte schildpad-stempel (zegelstempel) ca. 1900 6,5x6x7cm. Cond.: G