Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bandring GG briljant
Resultaat: 190 EUR

Bandring GG 585/000 met briljanten. Bandring strak model met opstaande randen met 5 briljanten totaal ca 0.25 crt, Breedte ring 7 mm ca 5.3 gr ø 52

Ring Briljant robijn
Resultaat: 190 EUR

Ring GG 585/000 met briljant en robijn. Ring met een soort bladmotief met 10 markies geslepen robijnen, 2x4 mm en briljanten totaal ca 0.03 crt. De ring in een soort bladmotief. ø 56 ca 5.2 gr

Pit van Loo, pastel
Resultaat: 190 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), pastel op papier, middeleeuws stilleven 51x41cm. Cond.: G

Ikoon
Resultaat: 190 EUR

Groot 18e 19e eeuws ikoon van heilige St. Joris te paard. In originele staat (stukjes verf af) 39,5x30,5cm. Cond.: R

2 Etsen, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Twee 19e eeuwse etsen (roodkleurig): 1x meisje met vogel en poes, Boucher Demarteau l'aine sculp 27x17cm. en 1x figuren bij een kerkingang, The seperation de c'melard Eloise 30x35cm. Cond.: R-G

Tantalus
Resultaat: 190 EUR

Tantalus 19e eeuw met Boulle inlegwerk ca. 1880 (iets beschadigd). Likeurset (3 karaffen kapot, glaasjes zijn goed) 27x29x32cm. Cond.: R

Antiek gewerenrek
Resultaat: 190 EUR

Eikenhouten 19e eeuws gewerenrek voor 9 geweren met opbergkist in goede staat 136x73x40cm.

Duitse porseleinen pop
Resultaat: 190 EUR

Duits porseleinen pop, gemerkt Dep 8 ca. 1920 (mogelijk Kestner) met antieke kleding, slaapogen, oorbellen en geleed lichaam 53cm. Cond.: G

Imari schaal met brons
Resultaat: 190 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse pronkschaal met floraal- en gouddecor. Bevat bewerkte messing ornamenten in goede staat 25x40x23cm.

6x Hummel
Resultaat: 190 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel: 1x jongen met stok "Gross Vater Wartet", nr. 562 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje "Winterlicht", nr. 476 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje met zak "Grossmutter wartet", nr. 5...

Riviere ring GG briljant
Resultaat: 185 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Riviere ring met briljanten, 7x0.09 Vsi Tw, wat hoger op de ring gezet. ø 55 ca 3.1 gr

4x Hummel
Resultaat: 185 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x jongen als clown "Carnival", nr. 328 (1991-1999)14,5cm., 1x jongen met hoorn "Hört Ihr Leute, Nachwächter", nr. 15/0 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met mondharmonica "...

GG collier + hanger paars
Resultaat: 180 EUR

Collier en hanger GG 585/000 met paarse steen. Lang stevig Venetiaans collier met strakke langwerpige hanger, 16,5x 8,3x 8,8 mm, met 4 paarse vierkant cabouchon stenen. Aan de hanger zit een stevig dr...

Zilv. bestek; 6 lepels, 6 vorken
Resultaat: 180 EUR

Zilveren bestek Haags lofje, deels voorzien van gravure, bestaande uit 6 lepels en 6 vorken. Diverse jaarletters en en diverse merktekens (o.a: van kempen, Gerritsen en van Kempen), tevens 1 lepel Hol...

Collier GG + zodiac
Resultaat: 180 EUR

Collier en hanger GG 585/000 met zodiac. Soort biesmarkcollier, fijn, ø 2,0 mm, met ronde hanger "Fabiola", ø 24, met afbeelding van een schorpioen. Lengte 55 cm ca 12.75 gr

Collier GG camee
Resultaat: 180 EUR

Collier GG 585/000 met camee. Gourmetcollier met GG hanger met mooie camee in een bewerkte rand. Grootte hanger 30x22 mm. Lengte collier 42 cm totaal ca 11.1 gr.

Stolpe 3 in 1
Resultaat: 180 EUR

Siegfried Reich o.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 3-luik met abstracte compositie 113x29cm. Cond.: G

Gertrude des Clayes
Resultaat: 180 EUR

Gesigneerd Des Clayes, gouache op papier, portret van een kind 22x23cm. Cond.: G

Chinees bronzen pot
Resultaat: 180 EUR

Chinese bronzen wierookpot ca. 1900, bewerkt en gemerkt 9xø16cm. Cond.: G

4 Fotolijsten
Resultaat: 180 EUR

Vier Antieke fotolijsten met geschilderde portretten, een zilveren lijst, 800/000, ovaal 34x28 een ronde lijst met getorste rand, 333/000, ø 34 mm en twee onedele ovale lijsten, 60x53 mm, geelmetaal e...

Aanstekers Dupont
Resultaat: 180 EUR

Tafelaansteker S.T.Dupont verguld. Cylindervormige model met strakke fraaie lijnbewerking. 4,3x10,8 cm Als nieuw in originele verpakking. Typenummer 1H5AY45 Cond U

2 Sets met 24 zilv. munten
Resultaat: 180 EUR

Twee boxsets met in totaal 24 zilveren munten (925/000 - 999/000) met o.a: 4 replica's van 1 gulden (1694, 1680, 1680 en 1786), herdenkingsmunten Europa 20 Dollar en diverse andere zilveren munten. To...

Jugendstil buffetkast
Resultaat: 180 EUR

Duitse eikenhouten Jugendstil 2-delige kast ca. 1900 met zweepslag-decor snijwerk. Geen beschadigingen, origineel beslag, sleutel en sloten. In zeer goede originele staat 195x117x56cm.

5 Antieke stoelen
Resultaat: 180 EUR

Vijf vroeg 19e eeuwse empire (Regency) stoelen van mahoniefineer met bandintarsia en velours stoffering 93x54x46cm. Cond.: G

Kersen klaptafel
Resultaat: 180 EUR

Mahoniehouten met kersen 19e eeuwse klaptafel met lades, 2 klapbladen en uitschuifbare spiegel. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 80x42x84cm.

Frans buffetje
Resultaat: 180 EUR

Frans Art Nouveau eikenhouten handgestoken buffetkast met spiegel en geslepen glas ca. 1900 in zeer goede staat met marmeren blad

Boedha, compositie
Resultaat: 180 EUR

Oude Oosterse terracotta boedha, vermoedelijk ca. 1910 in goede staat 32x18x16cm.

Beeld, zittende dame erotisch
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een erotische naakte dame 23x28x18cm. Cond.: G

Vogelbek met schubben
Resultaat: 180 EUR

Antieke bewerkte ivoren figuur (met vogelbek) 32cm. Cond.: G

4x Hummel
Resultaat: 180 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee dansende meisjes "Sommertanz", nr. 353/0 (1991-1999) 13,5cm., 1x meisje zittend op houten bank "Für Mutti", nr. 758 (1991-1999) 11,5cm., 1x jongen met eekhoorn ...

Gouden muntbroche
Resultaat: 175 EUR

Broche/ Hanger GG 585/000 met munt. Hanger broche met bewerkte rand met een munt hungar- austria. ø broche ø 36 mm. ca 9.8 gr

Zilveren strooier
Resultaat: 175 EUR

Antieke zilveren strooier met afneembare dop d.m.v. bajonetsluiting, 835/000, ca. 227gr., 20xø7cm. Cond.: G

Collier amethist GG
Resultaat: 175 EUR

Collier van amethist met GG bollejtes en sluiting. Een collier van gefacetteerde amethistkralen, 6.2 mm, met 15 GG bewerkte bolletjes bevestigd aan een GG glimmende bolsluiting, ø 8 mm. Lerngte 41 cm

Constantijn Huygens
Resultaat: 175 EUR

Constantijn Huygens - Korenbloeme. - tweede druk. - Eerste deel en Tweede deel ( in één band) - 't Amstelredam, Johannes van Ravesteyn, 1672. Compleet en in goede staat met een fraaie, lichtelijk gere...

Bijzet-tafel
Resultaat: 175 EUR

Antieke Duitse notenhouten met wortelnoten fineer Louis Philippe bijzettafel, recentelijk vakkunding gerestaureerd en gepolitoerd 68xø49cm. In zeer goede staat

Bijzet-tafel
Resultaat: 175 EUR

Antieke Duitse notenhouten met wortelnoten fineer Louis Philippe bijzettafel, recentelijk vakkunding gerestaureerd en gepolitoerd 66x51cm. In zeer goede staat

Gouden collier + ring
Resultaat: 170 EUR

Biesmarkcollier 333/000 en een ring GG 585/000. Een mooi stevig collier met biesmarkschakel, 44 cm, ca 16.1 gr en een een ring met aan de bovenzijde een bewerking met RG/WG en GG. ø 55 ca 3.3 gr

Bijbel + pijpje
Resultaat: 170 EUR

Bijbel met zwart fluweel, zilveren randen en versieringen (835/000), midden 18e eeuw (kleinkeur) 13x8x3cm. Tevens een pijpje voorstellend een man op paard, 835/000, MT: Wed. Hendrik Zieldorff Schoonho...

Handje met zilver
Resultaat: 170 EUR

Aziatisch hardhouten vruchtbaarheidshanger met zilveren nagels aan zilveren montuur, filigrain bewerkt, waaraan zilveren jasseronarmbandje, L.: 15cm. Cond.: G

Ring GG paars
Resultaat: 170 EUR

Antieke ring GG 585/000 met paarse steen. Mooie bewerkte ring met bewerkte band. In het midden zit een ovaal gefacetteerde paarse steen, 19x15 mm.6.9 gr ø 56

Collier met Barnsteen
Resultaat: 170 EUR

Collier met Barnsteen. Collier met ronde verlopende Barnsteenkralen, ø 10-15 mm. Lengte 65 cm totaal ca 73 gr

Collectie Stork
Resultaat: 170 EUR

Collectie met 9 delen betreffend Stork Hengelo (8 boeken en 1x gedenktegels 1950 porseleyne Fles Delft ) o.a: 80 jaar Stork, Machinefabriek Stork, Stork 120 jaar etc. Cond.: G

2 Kristallen vazen
Resultaat: 170 EUR

Twee Costa Boda kristalglazen vazen ca. 1980 met fuserende kleuren 28-35cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 162 EUR

Oud bronzen jongens hoofd met hoed op marmeren voet ca. 1930-1950 ongesigneerd 37x20x20cm. Cond.: G

Ring GG blauw opaal
Resultaat: 160 EUR

Mooie ring GG 585/000 met blauw opaal. Royale klassieke ring met brede bewerkte bollopende zetting met in het midden een langwerpige blauw opaal, 11x14 mm. ca 4.7 gr ø 55. Als nieuw

Zilveren strooier
Resultaat: 160 EUR

Engelse zeskantige zilveren strooier met afneembare dop, 925/000, MT: onleesbaar, ca. 127gr., 20xø7cm. Cond.: G

Ring GG tijgeroog
Resultaat: 160 EUR

Ring GG 585/000 met tijgeroog. Ring met ovale tijgeroog, 15x12 mm, gezet in een gladde zetting met een getorste rand. ca 6.1 gr , ø 55

Schilderij, Parijs
Resultaat: 160 EUR

Fevre ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met vele figuren 36x26cm. Cond.: G

Pieter Scheen, 2 delen
Resultaat: 160 EUR

Oude Pieter Scheen lexicon, Beeldende Kunstenaars 1750-1950 in goede staat, 25x19cm.

Pendule
Resultaat: 160 EUR

Franse bronzen pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 46cm.

Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met bruidskrans en eiken kast in goede originele staat 140cm.

Lantaarnklok
Resultaat: 160 EUR

Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag en hamer op bel 37x17x15cm. Cond.: G

Wortelnoten commode
Resultaat: 160 EUR

Wortelnoten fineer op eiken 18e eeuwse 2-laden commode op hogegebogeb poten en met origineel bronzen beslag (lichte fineerschade). In originele staat 76x45x80cm.

Lederen stoel, 2-kleurig
Resultaat: 160 EUR

Tweekleurige moderne lederen stoel (ongemerkt), mooi design in goede staat 90x85x90cm.

Antieke schouw
Resultaat: 160 EUR

Antieke eikenhouten schouw ca. 1880 in goede staat 130x170x32cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 160 EUR

Groot fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal veelkleurig decor in goede staat 305x200cm.

Tapijt
Resultaat: 160 EUR

Groot fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors in de tinten briquerood/blauw/zwart/creme 199x300cm. Cond.: G

Bronzen zittende boedha
Resultaat: 160 EUR

Oude bronzen boedha 20e eeuw 28x23x14cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, ratten
Resultaat: 160 EUR

Oud Chinees bronzen beeld, voorstellende ratten op munten, zilver en goudbaren 20e eeuw (gemerkt) 9x6x6cm. Cond.: G contant uitbetalen

Loden figuur, Sterenburg
Resultaat: 160 EUR

Loden vrouwelijk naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum in goede staat 38cm.

Hummel figurengroep
Resultaat: 160 EUR

Hummel figurengroep, getiteld "Am Scheideweg", genummerd 331 en gemerkt Goebel (1991-1999). 17cm., in goede conditie met originele doos.

Hummel figurengroep
Resultaat: 160 EUR

Hummel figurengroep, geiteld "Dreckspatz, wasch dich", genummerd 4121 en gemerkt 1991-1999. 15,5cm. en in goede staat met originele doos.

11x Hummel
Resultaat: 160 EUR

Kavel van 11 Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met gieter (729), 1x meisje met bloem (793), 1x meisje met mand (479), 1x jongen met snoep (435/3/0), 1x meisje met bloem (257/3/0), 1x meisje met st...

2 Delftse schotels, chinoiserie
Resultaat: 160 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse borden met chinoiserie decors (randschades) ø35-ø36cm. Cond.: R

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 150 EUR

Stel zilveren kandelaars met strakke voet en balluster met dubbele filetrand, 925/000, 21xø10cm. Cond.: G

Gouden parfumflesje
Resultaat: 150 EUR

Hollandse parfumfles met gouden kraag en scharnierende dop, deels ajourbewerkt, 585/000, L.: 11cm. Cond.: G

Penmesje
Resultaat: 150 EUR

Penmesje 18e eeuw met zilveren heft voorzien van diverse voorstellingen en kopse kant met bloem. Origineel stalen lemmet met onbekend meesterteken en heel bijzonder teken met ingelegde gouden afbeeld...

5-Delige tafelset
Resultaat: 150 EUR

Bijzondere 5-delige tafelset met blauwglazen flacons, voorzien van plated monturen. Het geheel is geplaatst in een plated opengewerkte houder op 3 pootjes, ca. 1900, 29xø15cm.

Zilveren bord
Resultaat: 150 EUR

Italiaanse zilveren schotel met fraai bewerkte rand met bladmotief, 800/000 Genova, ca. 411gr. ø32cm. Gemerkt 220 AL, Cond.: G(iets gedeukt)

Schakelarmband GG
Resultaat: 150 EUR

Armband GG 585/000 met blauw opaal. Schakelarmband met verschillende ogen en bollen met in het midden een ronde blauw opaal, ø 6 mm. De armband is voorzien van een veiligheid en heeft een onedel sloto...

Zilveren tablet
Resultaat: 150 EUR

Fraai Hollands zilveren presenteerblad (ovaal model) met geschulpte rand en floraal ajourgezaagd met in het midden een houten blad (cracele), 835/000, MT: onvindbaar, JL: M 1947, 41x29cm. Cond.: G

14 Zilveren vorken
Resultaat: 150 EUR

Veertien zilveren vorken, Haags Lofje 835/000: Cassette met 12 gebaksvorkjes, MT: Geert Herwig Veendam 1874 - 1895 en 2x vleesvorken, MT: Schoonhovense zilverfabriek Fa. H. Hooykaas, JL: E 1939, B: 19...

Barnsteencollier
Resultaat: 150 EUR

Barnstenen collier, verlopend. Een verlopend geknoopt collier met ovale barnsteenkralen, 13-19 mm, doorzichtig met insluitsels. Lengte 42 cm ca 59 gr

Bloedkoraal
Resultaat: 150 EUR

Dubbelsnoer met bloedkoraal. Snoeren bestaande uit bloedkoralen in tonnetjesvorm, ø ca 3/4,5mm met een goede kleur. Lengte totaal 155 cm. ca 63.1 gr

Schilderij, Gert Stegeman
Resultaat: 150 EUR

Gert Stegeman ( 1858 Aalten - 1940 Arnhem), olieverf op linnen, Doorwerth veldwachtershuisje 1933, 51x61cm. Cond.: G

H. Bogman jr., gezicht op kerk
Resultaat: 150 EUR

H. Bogman junior ( 1890 Den Haag - ), olieverf op paneel, gezicht op kerk 23,5x13,5cm. Cond.: G

Cor Noltee, stadsgezicht
Resultaat: 150 EUR

Cor Noltee (1903 - 1967 Deventer), olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuur 19,5x20cm. Cond.: G

Gesigneerd W. Rip
Resultaat: 150 EUR

W. Rip ca. 1900 (vermoedelijk Willem Rip), olieverf op paneel, Hollands polderlandschap met molen 13x18cm. Cond.: G

Frans Baaijens
Resultaat: 150 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 150 EUR

Verso getiteld 19e eeuw "The Borrciate" (study for a painting in the imitation of the Industrie of all New York 1853, olieverf op schilderskarton, treurende vrouw met boek 28,5x23cm. Cond.: G

Henry Fredriksson
Resultaat: 150 EUR

Henry Fredriksson (Zweedse School), olieverf op linnen, vos in winters landschap 55x39cm. Cond.: G

Klaas Bernink
Resultaat: 150 EUR

Klaas Bernink 1983 (Glanerbrug 1913 - 1996), nr 90/156, litho op papier, boerderij in de sneeuw 60x40cm. Cond.: G

Winter
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk monogram, olieverf op linnen, romantisch Hollands ijspret met vele figuren 40x50cm. Cond.: G

Litho, Bay
Resultaat: 150 EUR

Enrico Bay nr. 20/50 (1924 - 2003), lithografie op textiel, vrouwelijk naakt met legeronderscheiding 45x60cm. Cond.: G

4 Reproducties Pablo Picasso
Resultaat: 150 EUR

4x Pablo Picasso, reproductie op papier, rasterhoogdruk van linoleumsnede: 1x Avant La Pique, 1x Farol, 1x Pique en 1x Banderilles 23x17cm. Cond.: G

Schilderij, man met lantaarn
Resultaat: 150 EUR

Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op paneel, nachtwaker 18x13cm. Cond.: G

Kandelaar
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke bronzen 4-lichts kaarskandelaar met engel, diverse bloemen en marmer 63cm. Cond.: G

Wortelnoten kolenkit
Resultaat: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten kolenkit met zware bronzen monturen in zeer goede staat 31x54x41cm.

Gouden 10G
Resultaat: 150 EUR

Gouden tientje 1932 Wilhelmina 4e type, ca. 6,72gr. (6,03gr. goud) Cond.: ZFR

Pop, S.F.B.J. Parijs
Resultaat: 150 EUR

Frans porseleinen pop ca. 1900, gemerkt S.F.B.J. 60 Paris met geleed lichaam, antieke kleding, hoed en slaapogen 48cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 150 EUR

Franse witmarmeren pendule ca. 1870 in Louis Seize stijl (2e periode). Marmer in goede staat (minimale chip), vergulding smerig, deurtje uurwerk mist en 1 deel van ornamenten is gebroken maar wel erbi...

Eiken archief ca. 1910
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke eikenhouten archiefkast met 2 jalouziedeuren en schappen ca. 1900, 213x40x126cm. Cond.: G

6 Stoelen
Resultaat: 150 EUR

Zes moderne gestofferde stoelen in goede staat 21e eeuw 100x40x60cm. Cond.: G

Bronzen liggend naakt
Resultaat: 150 EUR

Prachtige bronzen figuur uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd J.S. (mooie patina) 6x19x11cm. Cond.: G

Bronzen naakt
Resultaat: 150 EUR

Oude bronzen figuur, voorstellend een vrouwelijk naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd Yosdima Dessem 12x19x10cm. Cond.: G

Ivoren schildpad-stempel
Resultaat: 150 EUR

Zware antieke ivoren bewerkte schildpad-stempel (zegelstempel) ca. 1900 6,5x6x7cm. Cond.: G