Zilveren empire pillendoos met lijnbewerking en schild met gravure, 835/000, MT: Abraham Kruijt, jaarletter B: 1836
Zilveren vork met initialen AJN, voorzien van 18e eeuws zilveren heft met voorstellingen van schepen, kerken etc.. Bekroond met een springende hond, ca. 32gr. L.: 16,5cm.
Vier kleine Chinese kommetjes met zilveren voet, rand en monturen 3xø4cm. Cond.: G
Buitenlands zilveren 835/000 kop en schotel met vergulde chine tekens op kopje. Schotel ø12cm., H.7cm. Cond.:G (waarschijnlijk Chinees zilver)
Zeer fraai ajourgezaagd zilveren ovale schaal met florale bewerking van bloemen in de bovenrand, MT: Zaanlandse zilversmederij, jaarletter E: 1939, ca. 93gr., 16x11,5x3cm. Cond.: U
Hollandse bijbel met gouden vlinderslot, 1851, Amsterdam. 10x15.5x5.5cm., Cond.:G
Geëtst kristallen tafelstuk met zilveren (835/000) voet op zwarte basement, Zilveren voet is gerestaureerd, 17xø11cm.
Hollands zilveren, 925/000 brandewijnkom met mooie florale bewerking en figuren in de handgrepen, ca. 297 gr., 27x11cm.
Hollandse melkkan met florale bewerking en voorstellingen met figuur in het oor, MT: Fa. Dakka, jaarletter T: 1929, 835/000, 9xø11cm. , ca. 190gr.
Kavel van 11 Hollands zilveren taartvorkjes met bijbehorende suikerlepel. Getrommelde steel met glad opstaand uiteinde, 835/0000, MT: van kempen, L.: 11,5cm., totaalgewicht ca. 171gr. Cond.: U
Zilveren gegraveerd taps toelopend bekertje, MT: KIM, 835/000, 8xø5cm. Cond.: G