22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

6 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Zilveren mand, groot
Startprijs 300 EUR

Zeldzaam mes, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

Pillendoosje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 60 EUR

2 Kaarskandelaars
Startprijs 180 EUR

Zilveren kandelaar
Startprijs 80 EUR

Lodderein flesje
Startprijs 60 EUR

Zilveren vork
Startprijs 90 EUR

Zilveren vork met initialen AJN, voorzien van 18e eeuws zilveren heft met voorstellingen van schepen, kerken etc.. Bekroond met een springende hond, ca. 32gr. L.: 16,5cm.

3 Zilveren bakjes
Startprijs 60 EUR

4 Chinese kopjes, zilv. montuur
Startprijs 75 EUR

Vier kleine Chinese kommetjes met zilveren voet, rand en monturen 3xø4cm. Cond.: G

Zilveren kop & schotel
Startprijs 300 EUR

Buitenlands zilveren 835/000 kop en schotel met vergulde chine tekens op kopje. Schotel ø12cm., H.7cm. Cond.:G (waarschijnlijk Chinees zilver)

Ovaal zilv. schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Inktstel
Startprijs 180 EUR

Bijbel, gouden vlinderslot
Startprijs 120 EUR

Hollandse bijbel met gouden vlinderslot, 1851, Amsterdam. 10x15.5x5.5cm., Cond.:G

Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 40 EUR

Zilveren suikerschep + roomlepel
Startprijs 30 EUR

Kristallen tafelstuk, zilv. voet
Startprijs 110 EUR

Geëtst kristallen tafelstuk met zilveren (835/000) voet op zwarte basement, Zilveren voet is gerestaureerd, 17xø11cm.

Brandewijn kom
Startprijs 325 EUR

Hollands zilveren, 925/000 brandewijnkom met mooie florale bewerking en figuren in de handgrepen, ca. 297 gr., 27x11cm.

Zilveren onderhoudsmonteur
Resultaat: 50 EUR

Hollandse melkkan
Startprijs 125 EUR

Hollandse melkkan met florale bewerking en voorstellingen met figuur in het oor, MT: Fa. Dakka, jaarletter T: 1929, 835/000, 9xø11cm. , ca. 190gr.

11 Vorkjes + lepel
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 11 Hollands zilveren taartvorkjes met bijbehorende suikerlepel. Getrommelde steel met glad opstaand uiteinde, 835/0000, MT: van kempen, L.: 11,5cm., totaalgewicht ca. 171gr. Cond.: U

Zilveren beker
Startprijs 40 EUR

Zilveren gegraveerd taps toelopend bekertje, MT: KIM, 835/000, 8xø5cm. Cond.: G

Russisch zilveren flacon
Startprijs 175 EUR