Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren vorken
Startprijs 20 EUR

Hollands zilveren cakeprikker en 2 vleesvorken, model Haags lofje 835/000 Schoonhoven ca. 63gr. L.: 16cm. Cond.: U

Kristallen bonbonniere
Resultaat: 110 EUR

Fraaie dikwandige geslepen kristallen bonbonniere met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem (kleine schade), voorzien van een zeer fraai gevormd ajourgezaagd zilveren (835/000) hengsel met fraa...

Zilveren bruidegomspijpje
Startprijs 125 EUR

Zilveren bruidegomspijpje met gegraveerde lusvormige steel voorzien van origineel 6-kantig benen mondstuk, MT: Evert van geelen Schoonhoven ca. 1860, 835/0000, 11x4cm.

Zilveren balboekje
Startprijs 75 EUR

Zilveren balboekje, geribbeld en voorzien van draagring met bijbehorend zilveren potlood (met notities en foto) 835/000, 6x4cm. Cond.: U

Leesbril
Resultaat: 15 EUR

Opvouwbare leesbril, verguld. Uitgevouwen 10x8.3 cm in etui.

Kristallen vink
Resultaat: 30 EUR

Geslepen en gematteerde kristallen vink op ronde zilveren (835/000) voet met inscriptie "N.v.P.E.L.H. 13-3-1883", ø7,5cm.

Kristallen zoutvat
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen zoutvat met geschulpte rand en amandelslijpsel op hoge zilveren (835/000) poot met knoop geplaatst op houten basement. MT; C.E. held Amsterdam ca. 1870, 11,5xø8,5cm.

Kristallen oorkaraf
Startprijs 100 EUR

Geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel (beschadiging hals) op zilveren (835/000) voet met zilveren hals, montuur, stop en jasseronketting. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 34x...

Theebus, zilv. montuur
Startprijs 100 EUR

Fries draadglas theebus met zilveren (835/000) montuur met dubbele parelrand en dop met parelrand. MT: P.J. Bierenbroodspot & J.P. v/d Sterre Amsterdam ca. 1900 11,5xø6,5cm.

Kristallen coupe
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen coupe met omgeslagen rand, streep- en amandelslijpsel op zilveren (835/000) voet, MT: C.J. Stok Amsterdam ca. 1960 10,5xø15cm.

Kristallen coupe
Startprijs 35 EUR

Antieke geslepen kristallen coupe met ruit- en waaierslijpsel op poot met geslepen knoop en zilveren (835/000) voet, nederlands gekeurd 10,5xø13cm.

Zilveren natfruitschep
Resultaat: 85 EUR

Zilveren natfruitschep met schuitvormige ajopurgezaagde bak, onderste deel van de steel met reliëfdecor van een vogel e.d.. Tussenstuk rechthoekig geprofileerd en glad bovenstuk bekroond door een apos...

Zilveren suikerstrooilepel
Resultaat: 60 EUR

Hollandse laat Empire zilveren suikerstrooilepel met ajourgezaagde bak, voorzien van fijne parelrand en steel met dubbele filetrand, MT: Hermanus van Delden Zwolle anno 1823, 835/000 ca. 26gr, L.: 15c...

Zilveren miniatuur, honden
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een stel honden voor fraai gegraveerde hondekar waarop een man met stok zit, MT: J. Zwanenburg en Zn. Sneek ca. 1900, 835/000, ca. 18gr. 4,5x2,5cm.

Zilveren miniatuur, windmolen
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een windmolen met draaiende wieken, MT: B. Verhoogt Hoorn ca. 1930, 835/000, ca. 11gr. 6xø2,5cm.

Zilveren miniatuur, visser
Resultaat: 35 EUR

Zilveren miniatuur van een visser met pijp in de mond in roeiboot, MT: Niekerk Schoonhoven ca. 1975, 835/000, ca. 20gr. 5x2cm.

Zilveren miniatuur, ridderhelm
Startprijs 30 EUR

Zilveren miniatuur ridderhelm met beweegbaar vizier en voorzien van een draagoog, MT: Clavapra Amsterdam ca. 1970, ca. 19gr. 3x2cm.

Zilveren miniatuur, bokkenwagen
Resultaat: 50 EUR

Deels vergulde zilveren miniatuur van een bokkenwagen met springende bok met op zijn rug een putti met zweep in de hand, 800/000, ca. 56gr. 10,5x4,5cm.

3 Armbanden zilv bijbelsot
Startprijs 100 EUR

Armbanden zilver, 835/000, van bijbelsloten. Drie armbanden gemaakt van bijbelsloten. Voorzien van grootkeuren en jaarletters, p,q: 1874-1875 Lengte 18-20 cm ca 54.8 gr

3 Delen plated
Resultaat: 60 EUR

Drie delig plated koffieset in empire stijl. 20e eeuw in goede staat. 16-23 cm Cond Goed

Beker met deksel
Startprijs 2.500 EUR

Grote zilveren, met aan binnenzijde vergulde, dekselbokaal welke aan de buitenkant geheel versierd is met cloisonne. 84 solotniks ( 875/000 zilver) Rusland. Totaal gewicht 783gr., 28xø9.5cm., Cond.U

Strooier, boerin
Startprijs 150 EUR

-