22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Onduidelijk gesigneerd 1958
Startprijs 30 EUR

Schilderij, liggende dame
Startprijs 80 EUR

Schilderij
Resultaat: 80 EUR

Schilderij
Resultaat: 80 EUR

Willy Holtmann 1933 ( 1908 - 1984 Duitse School), olieverf op linnen, landschap 65x70cm. Cond.: G

Piet Wiegman
Resultaat: 50 EUR

2 Erotische Japanse prenten
Startprijs 125 EUR

Twee antieke Japanse erotische ingekleurde houtsnedes ca. 1900 17,5x22,5cm. Cond.: G

Schilderij, wintergezicht
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, winters landschap 30x40cm. Cond.: G

Piet Wiegman
Startprijs 50 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, vrouw met dwarsfluit 41x19cm. Cond.: R-G

Modern schilderij op linnen
Resultaat: 40 EUR

Riwa ca. 1980, olieverf op linnen, stilleven met rozen 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Startprijs 80 EUR

Coen Kuijpers, bruggetje
Resultaat: 115 EUR

Peter Ritzen
Startprijs 60 EUR

Ikoon, zilver
Startprijs 75 EUR

Tekening, hond
Startprijs 20 EUR

Monogram S.N., tekening op papier, teckel met muis 15x19cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw met instrument
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, vrouw met instrument (deels geschilderd) 27x16cm. Cond.: R

C. Cornelisz, perziken
Resultaat: 75 EUR

Ch. Wittmann
Startprijs 80 EUR

Map gravures, militaria
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 11 militaria ingekleurde gravures 19e eeuw o.a: Duitsland en Frankrijk (o.a: E. Grünnedel) 20-24cm. Cond.: R-G

C. Cornelisz, peren
Resultaat: 75 EUR

A. Hinzpeter
Startprijs 70 EUR

A. Hinzpeter 1919 (1879 - 1946 Duitse School), olieverf op paneel, landschap met Fachwerk huizen 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, boor op rivier
Startprijs 50 EUR

Rien Visser (Enschede), aquarel op papier, boor op rivier 25x31cm. Cond.: R

C. Cornelisz, strandgezicht
Resultaat: 75 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 30x24cm. Cond.: U

Modern kunstwerk
Startprijs 50 EUR

Sven Markelius ( 1889 Zweden Stockholm - toegeschreven aan), zwarte inkt op papier, abstracte compositie (ontwerp) 60x39cm. Cond.: G

Fr. Irmarr
Startprijs 30 EUR

C. Cornelisz, roos
Startprijs 75 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozentak 18x13cm. Cond.: U

Balinese Schone
Resultaat: 200 EUR

Hasim, olieverf op linnen, Indonesische schone 48x32cm. Cond.: G

Schilderij, Roelofs
Resultaat: 85 EUR

D. Roeloffs ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 21x20cm. Cond.: G

Ets, Berserik
Resultaat: 110 EUR

Prent in lijst
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse prent in eiken lijst ca. 1900, gesigneerd Schmidhald. Voorstellend een winterlandschap 105x78cm. Cond.: G

Litho, Heino Breilmann
Startprijs 50 EUR

Prent in lijst
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse prent in eiken lijst ca. 1900, gesigneerd Henry Houben. Voorstellend een havengezicht 105x78cm. Cond.: G

Portretje
Startprijs 25 EUR

Münchener Schule
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Münchener Schule) Duitse School, olieverf op paneel, Duits landschap in de bergen 27x21cm. Cond.: G

Portret
Startprijs 75 EUR

Claus, ca. 1920, olieverf op linnen, jongensportret 30x40cm., Cond.:G

Schilderij, gesigneerd Talling
Resultaat: 60 EUR

J. Talling ca. 1900, olieverf op paneel, bosgezicht met huisje en boerenstel 50x35cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorpsgezicht met wandelaar 30x40cm. Cond.: G

P. Renard, stadsgezicht
Resultaat: 120 EUR

Schilderij, zeegezicht
Startprijs 75 EUR

A. Richau ca. 1910 (Duitse School?), olieverf op linnen, rotsen in de branding 54x35cm. Cond.: G

Schilderij, berg
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap 55x46cm. Cond.: G

K. Pallmann
Startprijs 30 EUR

Portret jonge vrouw
Startprijs 75 EUR

Verso Institut von portraitmalerei K. kaufmann Berlin, olieverf op linnen, damesportret 40x49cm. Cond.: G

Ets, P. Kother
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, ets op papier, Adam en Eva met kindje Jezus 26x31cm. Cond.: G

Schilderij, van Plessen
Startprijs 30 EUR

W. von Plessen ca. 1930 ( Willy? 1868 - ), Duitse School, olieverf op linnen, berglandschap 82x65cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, jager met vrouw bij maanlicht 28x20cm. Cond.: G

Schilderij, dames
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, boeren
Startprijs 75 EUR

W. Grassmann 1927 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse landarbeiders 120x60cm. Cond.: G

Schilderij, water/rotsen
Resultaat: 55 EUR

Schilderij, vrouw met vogel
Resultaat: 225 EUR

Russisch schilderij
Startprijs 70 EUR

Schilderij, naakte dame
Startprijs 80 EUR

A. Hovius, olieverf op linnen, zittend vrouwelijk naakt in landschap 31x25cm. Cond.: G

Sepia ca. 1800
Startprijs 70 EUR

Sepia 18e eeuw met empire Romeinse voorstelling met putti. Onduidelijk gesigneerd (J. Hoorsteen?) 28x17cm. Cond.: G

Aquarel, intocht in dorp
Startprijs 100 EUR

R. Wettstein Pfister ( 1867 - 1942), aquarel op papier, intocht in een winters dorp 16x16cm. Cond.: G

Aquarel, Jacque Favier
Resultaat: 30 EUR

Litho, Lilian Luiten
Startprijs 60 EUR

Lilian Luiten, Enschede 1944-2012, Litho op papier, omhelsend paar,( nr. 49/100), 52x43cm., Cond.:G

Litho, Lilian Luiten
Startprijs 60 EUR

Lilian Luiten, Enschede 1944-2012, Litho op papier, vrouwelijk naakt,( nr. 49/100). 51x44cm., Cond.:G

Schilderij, A. Plasman
Resultaat: 40 EUR

Schilderij, Hermans
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1880
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd? ca. 1880 (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met huis en wandelaar 70x55cm. Cond.: G

2 Portretten ca. 1800
Resultaat: 80 EUR

Tegel schilderij
Startprijs 30 EUR

Schilderij, musjes op tak
Resultaat: 90 EUR

S. Pollentine, olieverf op paneel, 3 mussen op een tak 18,5x14,5cm. Cond.: G

K. Wagner
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, verliefd stelletje
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, verliefd stelletje 50x40cm. Cond.: G

Barok schilderij
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd, portret
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1930 (Duitse School), olieverf op paneel, portret Duitse vrouw in kledendarcht (beschadigd) 21x26cm. Cond.: R

Wolfgang Koch
Resultaat: 30 EUR

Wolfgang Koch (Duitse School), olieverf op linnen, jongensportret 28x21cm. Cond.: G

J. Rooymans
Startprijs 60 EUR

Houten inlegwerk
Startprijs 80 EUR

Groot Duits houten schilderij, gemaakt van diverse houtsoorten ingelegd (intarsia), voorstellend een vrouw met kruik ca. 1950 72x91cm. Cond.: G

Celine, strandgezicht
Startprijs 100 EUR

Celine, olieverf op paneel, strandgezicht met pier en vele figuren 18x13cm. Cond.: G

E. Umbach
Resultaat: 70 EUR

Jacoba Stuiveling v. Essen
Startprijs 60 EUR

Map gravures en prenten
Startprijs 50 EUR

Kavel met diverse antieke gravures en prenten 52x35cm. Cond.: R

Schilderij, D. Pelotti, strand
Resultaat: 60 EUR

Aquarel, verliefd paar
Startprijs 80 EUR

Karl Deichmann 1887 (Duitse School), aquarel op papier, verliefd stel in landschap 21x26cm. Cond.: G

Schilderij, bloemen op vaas
Startprijs 60 EUR

Aquarel
Resultaat: 120 EUR

Schilderij, vogel met bloemen
Startprijs 100 EUR

Japanse oude houtsnede (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw met decor van vogels op takken 29x39cm. Cond.: G

Monogram H.F.
Resultaat: 120 EUR

Vrouwenportret
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, lezende vrouw 50x40cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Startprijs 60 EUR

Schilderij, van Deursen
Startprijs 60 EUR

van Deursen, olieverf op paneel, zeilschepen op zee 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij aan water
Startprijs 20 EUR

Onduidelijke restsignatuur ca. 1930, olieverf op paneel, boerderij bij boom 37x30cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Startprijs 60 EUR

Verso gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, huis in de bergen 75x50cm.

Ets, Bauer
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, Bonte
Startprijs 30 EUR

P. Bonte, olieverf op linnen, landschap 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, boerin
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, schaap met lam 35x32cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR

G.J. Slijthoff, moeder met kind
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 50 EUR

Schilderij, bloemstilleven
Startprijs 50 EUR

Edmund Wingen 1937 (1906 Maastricht - ), olieverf op paneel, vaas met bloem 45x37cm. Cond.: G

Ronde miniatuur, gouache
Startprijs 60 EUR

Ovaal schilder - borduurwerk
Startprijs 40 EUR

Hermann Bopp
Startprijs 50 EUR

Oisling
Startprijs 50 EUR

A. Gisling ca. 1900 (Duitse School) (mogelijk Albert Gysling 1862 - 1931), olieverf op paneel, bergrivier 32x41cm. Cond.: G