Willy Holtmann 1933 ( 1908 - 1984 Duitse School), olieverf op linnen, landschap 65x70cm. Cond.: G
Twee antieke Japanse erotische ingekleurde houtsnedes ca. 1900 17,5x22,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, winters landschap 30x40cm. Cond.: G
Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, vrouw met dwarsfluit 41x19cm. Cond.: R-G
Riwa ca. 1980, olieverf op linnen, stilleven met rozen 50x60cm. Cond.: G
Monogram S.N., tekening op papier, teckel met muis 15x19cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, vrouw met instrument (deels geschilderd) 27x16cm. Cond.: R
Kavel met 11 militaria ingekleurde gravures 19e eeuw o.a: Duitsland en Frankrijk (o.a: E. Grünnedel) 20-24cm. Cond.: R-G
A. Hinzpeter 1919 (1879 - 1946 Duitse School), olieverf op paneel, landschap met Fachwerk huizen 50x70cm. Cond.: G
Rien Visser (Enschede), aquarel op papier, boor op rivier 25x31cm. Cond.: R
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 30x24cm. Cond.: U
Sven Markelius ( 1889 Zweden Stockholm - toegeschreven aan), zwarte inkt op papier, abstracte compositie (ontwerp) 60x39cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozentak 18x13cm. Cond.: U
D. Roeloffs ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 21x20cm. Cond.: G
Antieke Duitse prent in eiken lijst ca. 1900, gesigneerd Schmidhald. Voorstellend een winterlandschap 105x78cm. Cond.: G
Antieke Duitse prent in eiken lijst ca. 1900, gesigneerd Henry Houben. Voorstellend een havengezicht 105x78cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Münchener Schule) Duitse School, olieverf op paneel, Duits landschap in de bergen 27x21cm. Cond.: G
J. Talling ca. 1900, olieverf op paneel, bosgezicht met huisje en boerenstel 50x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorpsgezicht met wandelaar 30x40cm. Cond.: G
A. Richau ca. 1910 (Duitse School?), olieverf op linnen, rotsen in de branding 54x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap 55x46cm. Cond.: G
Verso Institut von portraitmalerei K. kaufmann Berlin, olieverf op linnen, damesportret 40x49cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, ets op papier, Adam en Eva met kindje Jezus 26x31cm. Cond.: G
W. von Plessen ca. 1930 ( Willy? 1868 - ), Duitse School, olieverf op linnen, berglandschap 82x65cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, jager met vrouw bij maanlicht 28x20cm. Cond.: G
W. Grassmann 1927 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse landarbeiders 120x60cm. Cond.: G
A. Hovius, olieverf op linnen, zittend vrouwelijk naakt in landschap 31x25cm. Cond.: G
Sepia 18e eeuw met empire Romeinse voorstelling met putti. Onduidelijk gesigneerd (J. Hoorsteen?) 28x17cm. Cond.: G
R. Wettstein Pfister ( 1867 - 1942), aquarel op papier, intocht in een winters dorp 16x16cm. Cond.: G
Lilian Luiten, Enschede 1944-2012, Litho op papier, omhelsend paar,( nr. 49/100), 52x43cm., Cond.:G
Lilian Luiten, Enschede 1944-2012, Litho op papier, vrouwelijk naakt,( nr. 49/100). 51x44cm., Cond.:G
Ongesigneerd? ca. 1880 (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met huis en wandelaar 70x55cm. Cond.: G
S. Pollentine, olieverf op paneel, 3 mussen op een tak 18,5x14,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, verliefd stelletje 50x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930 (Duitse School), olieverf op paneel, portret Duitse vrouw in kledendarcht (beschadigd) 21x26cm. Cond.: R
Wolfgang Koch (Duitse School), olieverf op linnen, jongensportret 28x21cm. Cond.: G
Groot Duits houten schilderij, gemaakt van diverse houtsoorten ingelegd (intarsia), voorstellend een vrouw met kruik ca. 1950 72x91cm. Cond.: G
Celine, olieverf op paneel, strandgezicht met pier en vele figuren 18x13cm. Cond.: G
Kavel met diverse antieke gravures en prenten 52x35cm. Cond.: R
Karl Deichmann 1887 (Duitse School), aquarel op papier, verliefd stel in landschap 21x26cm. Cond.: G
Japanse oude houtsnede (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw met decor van vogels op takken 29x39cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, lezende vrouw 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap 70x80cm. Cond.: G
van Deursen, olieverf op paneel, zeilschepen op zee 60x90cm. Cond.: G
Onduidelijke restsignatuur ca. 1930, olieverf op paneel, boerderij bij boom 37x30cm. Cond.: G
Verso gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, huis in de bergen 75x50cm.
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, schaap met lam 35x32cm. Cond.: G
Edmund Wingen 1937 (1906 Maastricht - ), olieverf op paneel, vaas met bloem 45x37cm. Cond.: G