Antiek Hollands ovaal zilveren dekseldoosje, met gelegenheidsgravure aan binnenzijde, op vier leeuwenpootjes. 835/000 Begin 1900, MT.: Adrianus van Gelder, Utrecht, ca. 194 gr., 13x7x4cm., Cond.:G
Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U
Sierlijke ovale zilveren schaal met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes 835/000, 20,5xø38cm., ca. 628gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren serveertang met veermechaniek, aan de bovenkant gegraveerd en met geribbelde bakken. bevat ivoren heft. 835/000 (grootkeur), MT: Jan Abram Lintveld Amsterdam, L.: 26cm. Cond....
Grote hanger GG 585/000 met rookkwarts. Hanger met grote langwerpige rookkwarts, 23x17 mm, gezet in een bewerkte rand. Grootte hanger 47x31 mm incl. oog. ca 15.8 gr
Elegante broche GG 585/000 met smaragd, been en orientparels. Ovale GG broche, ø39x30 mm, met een ovale plaat van been waarop een hartbewerking in GG zit met ovale smaragd, 6x5 mm, 3 diamanten, ca 0.0...
Broche GG 585/000 met robijntjes. Broche in de vorm van een takje, lengte 48 mm, fraai uitgewerkt, met 5 kleine roze rode robijntjes, ø 2 mm. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. ca 5.6 g...
Collier van Carneoolkralen met GG 585/000 schuif en bolletjes. Collier van ronde carneoolkralen, ø 4.5 mm, met 23 GG gladde bolletjes, ø 2.8 mm. In het midden van het collier zit een GG schuif met bew...
Ring GG 585 met Carneool. Ring met aan de bovenzijde een gladde rand met daarin een ovaal gefacetteerde Carneool , 10.5x 19 mm. ø 57 ca 4.6 gr
Broche GG 585/000. Broche gemaakt van 2 mutsenbellen met onedele brochering. ca 3.9 gr lengte 5 cm
Broche GG 585/000 met haar. Streekbroche vroeg 19e eeuw, langwerpig model, 32x42 mm, met geschulpte bewerkte rand. In het midden van de broche zit een soort schilderijtje gemaakt met haar. 8.5 gr
Lang Gourmetcollier GG 585/000. Lang collier met bol gourmetschakel. Aan het collier zit een musketonhaak. Lengte 144 cm breedte3.5 mm ca 20.7 gr. Dubbel te dragen.
Antieke fotohanger GG 585/000. Ronde hanger met gravure bewerking eind 19e eeuw. ø 26 mm. ca 5.5 gr
Streekhanger GG 585/000 met parel. Ronde vroeg 19e eeuwse hanger met GG knopjes en diverse kleine pareltjes met één wat grotere parel in het midden, ø 32 mm. Hanger werd voorheen gebruikt als sluiting...
Antieke kapspelden GG 585/000. Twee antieke kapspelden, een paar met bewerking, in goede staat. Grootte 2x 51x57 mm.ca 14.5 gr
Lot met GG 585/000 hangers en een brug met tanden. Een steekspeld met 333/000 en een steekspeld met GG muntje uit California . Totaal ca 16 gr
Hollands zilveren kroketschep met een mooie bloemversierde steel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Hooykaas, jaarletter C: 1937, 15x9cm.
Ajourgezaagd zilveren kluwenmandje met rondom spijlen, 800/000, ca. 37gr. (totaalgewicht) 6xø7,5cm.
Sierlijke Hollands zilveren vaas, gedreven op voet met gelobte bewerking, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen, jaarletter R: 1927 12xø10cm. Cond.: U
Zilveren 18e eeuwse suikerstrooi-lepel met grote ovale fraaie ajourgezaagde bak en haaksteel voorzien van een schildje met putti en een staand fabelfiguur, MT; Bartholomeus Vos Amsterdam anno 1757, 83...
Kristallen flacon met zilveren kraag en facetgeslepen stopje 925/000 6,5x6,5x18cm. Cond.: G
Bijzondere 5-delige tafelset met blauwglazen flacons, voorzien van plated monturen. Het geheel is geplaatst in een plated opengewerkte houder op 3 pootjes, ca. 1900, 29xø15cm.
Unieke Hollands zilveren schep, ajourgezaagd met biedermeier bewerking, 8352/000, MT: Jacobus Hendrik Schouten Amsterdam, jaarletter Q: 1850, ca. 48gr.
Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G
Zilveren sigarettenetui 7x9,5cm. (800/000) uit 1932 met monogram en zilveren knipbeursje 5x9cm. met leren vakverdeling, Jugendstil 935/000 aan gourmetketting Cond.: G
Kristallen strooier met zilveren schroefdop (Engels 925/000), MT: P&W, 15xø5cm. Cond.: U
Oude zilveren- overlay man op ski's, oud model Z gekeurd op stenen basement, H.: 16cm. Cond.: U
Bijbel met dubbele Hollands zilveren sloten, 835/000, Jaarletter: T: 1791, MT.: J.Koppenol, Schoonhoven. 10x7x6cm., Cond.:G
Ebbenhouten wandelstok met zilveren knop en montuur, versierd met acanthusbladeren en bijen-motieven 95cm. Cond.: G
Collier en armband met Nefriet kralen. Een collier van Nefrietkralen, ø 10 mm lengte , met GG 585/000 antieke bolsluiting en een armband bestaande Nefrietstukken, cylindervormig met zilveren 835/000 e...
Ring GG 585/000 met diamanten. Slagring met aan weerskanten 4 zetkastjes met briljantjes, verlopend in grootte. ca 2.7 gr ø 53
Lot met zilveren sieraden betaande uit o.a.broches, hangers met voorstellingen en manchetknopen. ca 78 gr
Armband zilver 925/000 met grote schakels. Armband bestaande uit 4 grote schakels in de vorm van een soort bliksemflits met grote tussenogen. Breedte 4 cm, lengte 21 cm. ca 49.1 gr
Hanger zilver 925/000 met onyx en markesiet. Vierkante hanger antieke stijl, te gebruiken als medaillon, met in het midden een onyx en verder versierd met markesietstenen. Grootte 17x17 mm. ca 6 gr Ni...
Collier zilver, 925/000 met fantasieschakel. Een lang collier met 2 open en 2 dichte schakels om en om. Breedte 5 mm, lengte 70 cm, ca 22 gr
Colliers zilver 835/000 bestaande uit een lang collier met met ovale en ronde bollen, lengte 75 cm en een jasseroncollier met hart medaillon lengte 78 cm. Totaal ca 44.4 gr
Lot met zilveren armbanden bestaande o.a. uit twee slavenbanden, een slavenband met rode stenen, een armband met vis en twee open rinkelbanden. ca 84 gr
Armband zilver 835/000. 2 rijige armband bestaande uit 3 grove schakels opengwerkt filigrain met langwerpig bewerkt slot. lengte 20 cm ca 26.8 gr
Lot zilver met Aziatische afbeelding bestaande uit een slavenband met slag, twee hangers, een broche en een armband, mist sluiting. ca 36 gr
Ashangers zilver 925/000 met collier. Twee ashangers, één in de vorm van een paard en één in de vorm van een dolfijn, grootte ca 15 mm, met steentje in het oog. De beide hangers zijn bevestigd aan een...
Lot met zilveren sieraden met o.a. paarse stenen. Lot bestaande uit o.a. een appelhanger, een hanger met gele steen, 2 kettingen en een ring met paarse steen. diverse gehaltes ca 65 gr
Hollands zilveren visserspijpje met benen mondstuk, 835/000, 10cm. Cond.: G
Drie delen zilver met blauw glas: 2x sierlijke ovale bakjes met zilveren (835/000) versierde rand met guirlandes en klavers, MT: Fa. BW van Eldrik Zutphen 6x4x3,5cm., bakjes bevatten tevens 2 zoutlepe...
Bijzondere blauwglazen sigarenbeker met witte golfrand en zilveren (835/000) voet voorzien van stippelgravure in ruitvorm en geplaatst op zwart houten basement met 3 ivoren pootjes. Nederlands gekeurd...
Twee Hollands zilveren kandelaars: 1x slanke kandelaar met filetbewerking 925/000, MT: Bos en Zn BV, Jaarletter Z: 1984, 9,5cm. en 1x bredere kandelaar met filetbewerking 835/000, MT: Vet en zonen si,...
Engels sterling zilveren 5-delig pedicureset, versierd met bloemenranken en medaillons, heften 925/000 zilver, lengte van 13 tot 18cm. Cond.: U
Grote antieke Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak, steel met filetrand. 835/000 grootkeur, jaarletter R: 1901, MT: Daniel van Outvorst Amsterdam, merkteken: As. Bonebakker & Zoon ca....
Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.
Kristallen boterstolp versierd met waaierslijpsel op onderschotel (ø17cm.) met Hollands zilveren (835/000) knop. Kleine chips aan schotel
Kavel antiek zilveren bestek 800/000: 1x soeplepel, 5x tafellepel, 21 koffie/dessertlepels, 1x mosterdlepeltje. Diverse modellen en meestertekens (Duitsland). Totaalgewicht ca. 890gr. Cond.: G
Zes zilveren sorbert/cocktaillepels waarvan de steel als rietje dient, 916/000, ca. 160gr. L.: 26cm. Cond.: G
Strak uitgevoerde Hollands zilveren ajourgezaagde mand met parelrand, 925/000 grootkeur, jaarletter K: 1970, MT: A. Presburg & Zn. Haarlem, ca. 328gr., 28x18x7cm. Onderzijde voorzien van gravure. Cond...
Zeldzaam 18e eeuws mes met origineel stalen lemmet (gemerkt MT: spade, zie Nederlands klein zilver afb. 526/111 en afb. 567), versierd met zilveren (835/000) pistoolheft met acanthusbladeren en inscri...
Zilveren empire pillendoos met lijnbewerking en schild met gravure, 835/000, MT: Abraham Kruijt, jaarletter B: 1836
Collier van tourmalijnkralen en parels met GG 585/000 sluiting en bollen. Collier bestaande uit 21 tourmalijnkralen, groen met zwarte en roze , ø 12.4 mm, en 6 witte zoetwaterparels. Aan weerskanten v...
Zware ring GG 585/000 met topaas. Brede ring met in het midden een ovaal geslepen witte topaas, ø 8.9 x 12.9 mm. Naast de ovale topaas zitten 2 triangel geslepen topazen. De stenen zijn gezet in een s...
Prachtige Ring RG 750/000, schakelmodel met 102 diamanten. Brede ring met schakelmotief, bezet met 102 diamanten, totaal 1.43 crt. Breedte 21.8 mm ø 56 ca 21.2 gr
Ring GG 585/000 met amethist. Ring met grote bewerkte zetrand, getorste bewerkingen met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, 12x9 mm. ø 59 ca 5.2 gr
Ring GG 585/000 met tanzaniet en briljant. Een entouragering met in het midden een ovale gefacetteerde tanzaniet. Om de tanzaniet zit een rand met diamanten in baquette en briljant slijpsel, totaal c...
Hanger GG 585/000 in de vorm van een hond. de hanger is voorzien van schroefdraad en kan gebruikt worden als ashanger. Grootte 13x 22 mm ca 2.3 gr Nieuw
Hanger GG 585/000 in de vorm van een bol hart. De hanger is voorzien van een oog met schroefdraad. Kan gebruikt worden als ashanger. Grootte 17x17 mm. ca 3.4 gr Nieuw
Set met drie ringen GG 585/000 met Robijn, Saffier Smaragd en briljant. Drie GG rijringen, één met 4 robijnen en 3 briljanten, één met 4 Saffieren en 3 briljanten en één met 4 smaragden en 3 briljante...
Lot GG 585/000 met o.a. 2 ringen, 2 armbanden en een collier met kleine parels. totaal ca 17.3 gr
Broche GG 585/000 met amethist. Elegante ovale broche met gladde GG zetrand met daarin een ovaal gefacetteerde amethist. Grootte broche 23x11 mm. ca 3.5 gr
Ring GG 585/000 met amethist. Ring met aan de bovenzijde een cabouchon ovaal geslepen amethist in een GG zetkast met getorste rand, welke gerepareerd is. grootte 24x15 mm ca 7.6 gr ø 55
Lot double met o.a. een choker met zirconia, een dikkere ketting met hanger met parel, een broche, een armband met parelmoer en bewerking, een bijpassende broche en een paar oorstekers met parel en st...
Lot double betaande uit o.a. een set oorclips en hanger met tijgeroog, manchetknopen, hanghorloge, horlogeketting, armbanden en hangers.
Antieke Hollands zilveren tasbeugel met knipsluiting aan jasseronketting met bewerkte voorzijde, 835/000 (grootkeur), MT: onleesbaar, ca. 128gr. 14cm. Cond.: G
Twee grote plated 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 91cm. Cond.: G
Zilveren Art Deco boogkandelaar op ovale voet voor 2 kaarsen, 800/000, MT: HB, "V" merkteken buitenlandse werken begin 1900 ca. 145gr. 20x14x7,5cm. Cond.: G
Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Compleet met stopje 835/000, H.: 9,5cm. Cond.: G
Zilveren vork met initialen AJN, voorzien van 18e eeuws zilveren heft met voorstellingen van schepen, kerken etc.. Bekroond met een springende hond, ca. 32gr. L.: 16,5cm.
Kavel met 3 delen zilver bestaande uit: 1x ovaal Engels bakje met geschulpte rand op sierlijke pootjes 925/000, 7x5cm., 1x rond bakje voorzien van gravure-bewerking op zwaardpootjes ø4,5cm. en 1x scha...
Vier kleine Chinese kommetjes met zilveren voet, rand en monturen 3xø4cm. Cond.: G
Buitenlands zilveren 835/000 kop en schotel met vergulde chine tekens op kopje. Schotel ø12cm., H.7cm. Cond.:G (waarschijnlijk Chinees zilver)
Zeer fraai ajourgezaagd zilveren ovale schaal met florale bewerking van bloemen in de bovenrand, MT: Zaanlandse zilversmederij, jaarletter E: 1939, ca. 93gr., 16x11,5x3cm. Cond.: U
Antiek Hollands inktstel met kristallen flacons, zilveren doppen, voet en penhouders + kroontjespen, op zwart basement waaronder vier bolpootjes. L. 13cm., Cond.: R/G
Hollandse bijbel met gouden vlinderslot, 1851, Amsterdam. 10x15.5x5.5cm., Cond.:G
Zilveren zoutvaatjes in de vorm van een ezel met 2 draagmanden, inclusief 2 zilveren lepeltjes, 900/000, ca. 71gr. 7x6,5cm. Cond.: U
Ring WG 585/000 met briljant in de vorm van een roos. Ring met aan de bovenzijde een bewerking in de vorm van een roos, bezet met een grotere briljant in het midden en diverse kleinere briljanten geze...
Hanger WG 750/000 met een grote grijze Zuidzee parel. Hanger in de vorm van een soort driehoek van draad met in het midden een grote grijze Zuidzee parel ø 13/14 mm. De rand onder de parel is bezet me...
Ring WG750/000 met saffieren en briljanten. Soort dubbele slagring, met in het midden 2 rozetten met centraal 2 ovaal gefaceteerde saffieren, totaal ca 0.67ct. Om de saffieren zit een rand met brilja...
Ring WG750/000 met briljanten en donkerparelmoer. Grote zware ring met aan de bovenzijde een langwerpig WG stuk met daarin 2 golvende stukken met donker parelmoer. Tussen de banden zitten 3 rijen met ...
Collier van parel met WG sluiting en hanger. Collier van zoetwaterparels met in het midden een WG ronde hanger met cultive parels en 5 briljanten, ø 14 mm. Het geheel is bevestigd aan een WG sluiting ...
Ring WG 585/000 met briljant. Slagring met in het midden een briljant ca 0.08 crt. ca 1.7 gr ø 50
Ring WG 750/000 met briljant. Gladde ring bol oplopend aan de bovenzijde met in het midden een briljant ca 0.18 krt. ø 59 ca 9.2 gr
Collier WG 750/000 en hanger WG 585/000 met briljant. Een fijn collier met een hanger in de vorm van een opengwerkt gematteerd hartje met in het midden een briljantje. ca 2.85 gr lengte 42 cm, grootte...
Strakke vierkante ring WG 750/000 met een tourmalijn en briljanten. Strakke hoekige ring bezet met een zeer fraaie tourmalijncabochon als kattenoog met zeer goede reflektie en kleur, ø 11x7 mm. en bri...
Ring WG 750/000 bezet met 3 princess diamanten. Strakke dikke gematteerde ring met afgevlakte kanten met 3 princes geslepen diamanten geklemd in de ring. totaal ca 0.60 crt.TW/VSI, ø55, ca 12.0 gr. ...
Bijzondere broche WG 750/000 met briljanten en smaragden. Elegante broche, trosvorm met 6 smaragden en diverse briljanten, o.a. 2 peervormen, 7x3.2 mm, en 3 markiesvormen, 7x3.2, 5.5x2.9 mm en divers...
Lot divers. o.a. een zilveren collier met vishanger, collier met rond plaatje, armband met plaatje, zilveren collier met leeuwtje, collier met zwarte kraaltjes, collier met stras in het midden, collie...
Lot met colliers van edelstenen en hoorn. Diverse colliers van malachiet, amethist hoorn en noot en een zakje met granaatkralen.
Twee delen Hollands zilver: 1x zilveren suikerschep met florale gravure en deels getorste steel, 835/000, MT: Anthonie en Jacobuc Johannes Driesen, kleinkeur Schoonhoven ca. 1900, H.: 12cm. en 1x room...
Geëtst kristallen tafelstuk met zilveren (835/000) voet op zwarte basement, Zilveren voet is gerestaureerd, 17xø11cm.
Hollands zilveren, 925/000 brandewijnkom met mooie florale bewerking en figuren in de handgrepen, ca. 297 gr., 27x11cm.
Zilveren miniatuur van een onderhoudsmonteur met veiligheidsketting die klimt in een houten lichtmast. Voorzien van inscriptie PUEM 1916-1986, MT: J. niekerk Schoonhoven anno 1986, ca. 25gr., 9x4,5x2c...