Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Kandelaars
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 6 oude kandelaren: 1x empire Kunstguss Buderus, 2x scharnierende vuurvergulde empire kandelaar-armen 19e eeuw, 1x tafelaansteker messing, 1x empire stijl messing kaarskandelaar met kap 20e e...

14 Tegels
Startprijs 50 EUR

Drie antieke tegeltableau's 18e-19e eeuw met floraal decor (beschadigingen) 26x26cm., 26,5x26,5cm. en 39x26cm. Cond.: R

Statenbijbel 1664
Startprijs 1.100 EUR

Prachtige grote statenbijbel anno 1664 met origineel bronzen beslag en lederen band. "Gedruckt bij d'Erfgenamen wijlen Paulus Aertsz van Ravestein te Amsterdam" 28x46x12cm. Cond.: G

Snuffbottle, bloem en krekel
Startprijs 45 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle ca. 1930 met krekeldecor (gemerkt) 7,8cm. Cond.: G

3 Schotels, Queng Long
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 8-kantig met landschap- en figurendecor 18e eeuw: 1x gaaf en 1x met minimale chip, 1x scherf af 23x22,8cm. Cond.: R-G

Albasten zuil
Startprijs 110 EUR

Chinese albasten bewerkte zuil ca. 1900 in goede staat 67xø25cm.

Diverse bellen
Resultaat: 90 EUR

Kavel diverse oude/antieke bellen (32 stuks) van messing en brons 3-22cm. Cond.: G

Rookset
Startprijs 30 EUR

Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.

3 Zittende geisha's
Startprijs 100 EUR

Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G

Petroleum kachel
Startprijs 40 EUR

Petroleumkachel ca. 1890 beschilderd en met messing (1 deukje), "New Ardent Stove Belgium" 60xø30cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaren
Resultaat: 15 EUR

Twee oude tinnen kandelaren 20e eeuw 39cm. Cond.: R-G

3-Tands lans
Startprijs 600 EUR

Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.

2x Mahjongg spel
Resultaat: 55 EUR

Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 met benen en bamboe stukken in mooie houten cassettes (1x Sala Spiele) 9x27x11cm. en 8x33x18cm. Cond.: G

Renard, schaatsen
Resultaat: 200 EUR

N. Renard, olieverf op paneel, dorpsgezicht met schaatsers op een gracht 30x40cm. Cond.: G

Antiek pistool
Resultaat: 300 EUR

Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.

Schilderij, Haverkamp
Startprijs 400 EUR

G.C. Haverkamp (Amsterdam 1872 - 1926 Baarn), olieverf op paneel, landschap met boerderij langs de bosrand 29x20cm. Cond.: G

Schilderij, landschap met paard
Startprijs 200 EUR

Calzelari? 20 eeuw (Italiaanse School), olieverf op koper, ruiter in landschap 10x13cm. Cond.: G

Blikken voertuig
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame blikken Japanse "concept car" auto 28x11x6cm.

Wilesco London Bus, stoommachine
Resultaat: 160 EUR

Grote oude Wilesco stoom-dubbeldekker van blik 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x46x16cm.

Amandelgeslepen fruitschaal
Resultaat: 40 EUR

Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R

Karaf met slijpwerk
Resultaat: 115 EUR

Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G

Schilderij, tapijtverkoper
Startprijs 1.000 EUR

Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, blinde Arabier
Resultaat: 200 EUR

Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G

Schilderij, meisje met hond
Resultaat: 1.100 EUR

Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G