Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen Guan Ying
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Ying met lotusbloem 1e helft 20e eeuw 12,7cm. Cond.: G

Ikoon, zilver
Startprijs 75 EUR

Russisch zilveren ikoon 950/000, Moeder Gods van altijd durende bijstand 20e eeuw (zilvermerk aanwezig) 13,5x11cm.

Theepot
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met rondom landschapsdecor en Chinese tekst in goede staat 13x19xø11,5cm.

Beeld, Arabier
Resultaat: 100 EUR

Gipsen Arabier ca. 1900 (gerestaureerd) 45x24x14cm. Cond.: R-G

Lot zilver
Resultaat: 30 EUR

Lot zilver met filigrain en wajang zilver. totaal ca 73.5 gr

Div. pors. figurengroep
Resultaat: 20 EUR

Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R

Bronzen plaquette
Resultaat: 40 EUR

Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.

2 Kristallen zoutvaatjes
Resultaat: 25 EUR

Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met zilveren (800/000) strooidoppen met florale gedreven randen 4xø2,5cm.

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 45 EUR

Hollands zilveren loddereindoosje met filigrain bewerkt deksel en rondom voorzien van handgravures, 835/000 grootkeur, jaarletter 1875, MT: H.J. van Halteren Schoonhoven, ca. 28gr. 4x3x3,5cm. Scharnie...

Glazen schaal, oranje
Startprijs 50 EUR

Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.

Blikken shovel
Startprijs 45 EUR

Oude blikken speelgoed shovel ca. 1950, gemerkt Funkstörgrad N. met batterijfunctie (batterijhouder beschadigd) 30x13x13cm. Cond.: R

Kinderbeker
Startprijs 20 EUR

Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U

5x Royal Kopenhagen
Startprijs 15 EUR

Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...

Beeld, Bulldog
Startprijs 15 EUR

Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G

Ichiko 573 Taunus Taxi
Resultaat: 30 EUR

Ichiko (made in Japan) taxi 573 Taunus met batterijfunctie en uitklapbare taxi-lamp 22,5x7,5x8,5cm. In redelijke bespeelde staat (bodemplaat moet vastgezet worden)

Litho, Heino Breilmann
Startprijs 50 EUR

H. Brokmann? (Duitse School), linoleumsnede op papier, vaas met bloemen 53x45cm. Cond.: G

Tahiti oorstekers
Startprijs 160 EUR

Oorstekers GG 585/000 met Tahitiparels, ø 9.5 mm met weinig oneffenheden. ca 2.8 gr

Schilderij, water/rotsen
Resultaat: 55 EUR

Conrad Schmytts 1908, olieverf op linnen, fjord met schepen 53x80cm. Cond.: G

3 Glazen, Römer
Startprijs 50 EUR

Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.

Dekselvaas
Startprijs 30 EUR

Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G