Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Munten, 17e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke munten 17e eeuw: 1x 6 stuiver stad Zutphen en 1x zilver Leopold 1669 Cond.: FR-ZFR

10 Romeinse munten
Startprijs 65 EUR

Kavel van 10 Romeinse munten (laat Romeins vanaf 150-300 AD, grondvondsten) Cond.: ZFR

4 Zilveren dubbeltjes
Startprijs 70 EUR

Vier zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1898, 1903, 1904 en 1906

5x Zilveren 1/2G
Startprijs 80 EUR

Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919

Blikken shovel
Startprijs 45 EUR

Oude blikken speelgoed shovel ca. 1950, gemerkt Funkstörgrad N. met batterijfunctie (batterijhouder beschadigd) 30x13x13cm. Cond.: R

Ichiko 573 Taunus Taxi
Resultaat: 30 EUR

Ichiko (made in Japan) taxi 573 Taunus met batterijfunctie en uitklapbare taxi-lamp 22,5x7,5x8,5cm. In redelijke bespeelde staat (bodemplaat moet vastgezet worden)

2/3 Thaler 1676
Startprijs 75 EUR

Munt van 2/3 Thaler 1676, Schwarzburg-Sondershausen, German States.

Klok, koets met paarden
Startprijs 600 EUR

Grote bronzen koetsenklok op zwart marmeren voet, uurwerk zonder slagwerk 21e eeuw in goede staat 50x77x26cm.

Uurwerk met bel
Startprijs 750 EUR

Frans bronzen 18e eeuws pendule-uurwerk (Louis Quatorze). gesigneerd Etienne Button Paris in goede staat 4,5xø13cm.

Koekoeksklok
Resultaat: 60 EUR

Oude houtgesneden koekkoeksklok ca. 1950 met hertenkop in zeer goede staat (ongetest) 50x30x24cm.

Frans klokkenstel
Startprijs 150 EUR

Driedelig Frans klokkenstel ca. 1870 in Louis Seize stijl van messing met marmer. Bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag (gestempeld). 1 Coupe gebarsten, verder in goede staat 38x26x11cm. en...

Zuilen klokje
Resultaat: 80 EUR

Oude notenhouten zuilenpendule model Josephine, gemerkt Wuba 2e helft 20e eeuw. Bevat bronzen monturen en met halfuurslag op dubbele bel in goede staat 32x22x12cm.

Klokje met speelwerk
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse Kienzle wekkerklok met melodie "La vie en rose" 50-er jaren. Handbeschilderd met vogel- en bloemdecor 4x8x5cm. Cond.: G

Pendule met putti
Startprijs 375 EUR

Franse 19e eeuwse pendule met putti op marmeren voet, gesigneerd Francois Moreau ca. 1860. Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x38x14cm. Cond.: G

Pendule
Startprijs 100 EUR

Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R

Bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen
Resultaat: 325 EUR

Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...

Antieke schrijftafel
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Louis Philippe schrijftafel met opstand, groen schrijfblad, 2 lades en 2 deuren ca. 1870 in goede staat 75x130x160cm.

Halve maan tafel, inleg
Resultaat: 375 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse halve-maan tafel, noten gefineerd met floraal intarsia op blad, poten etc. Geheel in goede originele staat 70x82x40cm.

Italiaanse inlegtafel
Resultaat: 170 EUR

Tafel, 19e eeuw, met intarsia op het blad en in de poot (mozaïek intarsia) ca. 1840

Art Deco kastje
Resultaat: 85 EUR

Eikenhouten met pallisander Art Deco kastje ca. 1930 met glazen schuifdeuren 103x75x25cm. Cond.: G