Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Notenhouten kist
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten kist ca. 1930 met slot 9x26x21cm. Cond.: G

Gestoken tand, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Antieke ivoren handgesneden tand met decor van krokodil, slang en overige figuren in goede staat 34x6x5cm.

Theebus, zilv. montuur
Startprijs 100 EUR

Fries draadglas theebus met zilveren (835/000) montuur met dubbele parelrand en dop met parelrand. MT: P.J. Bierenbroodspot & J.P. v/d Sterre Amsterdam ca. 1900 11,5xø6,5cm.

Sabel
Resultaat: 85 EUR

Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G

Pendule
Startprijs 100 EUR

Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R

Benen thorapointer
Resultaat: 140 EUR

Benen thorapointer (jat) ca. 1900 in goede staat 19cm.

Boordknoopjes GG
Startprijs 100 EUR

Fijne boordknoopjes GG 750/000. Ronde gladde boordknoopjes, ø 11 mm, ca 2.9 gr

2 Bronzen vaasjes
Startprijs 25 EUR

Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.

Bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen
Resultaat: 325 EUR

Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...

Ivoren vaas
Resultaat: 30 EUR

Antieke ivoren vaas op houten voet met als voorstelling rondom figuren onder de bomen 18xø4cm. Cond.: G

Schippertje
Startprijs 30 EUR

Hollandse hangpetroleumlamp ca. 1900, model schippertje. In goede originele staat 45xø30cm.

Klapmuts kom
Resultaat: 3.600 EUR

Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.

Yixing potje, tijgertje
Startprijs 450 EUR

Chinese Yixing theepot in pompoenvorm, gesigneerd en in goede staat 10xø16xø10cm.

Rozetring GG briljant
Startprijs 320 EUR

Rozetring GG 585/000 met briljanten. Rozetring met bredere band en briljanten. In het middne ene briljant ca 0.20 crt fancygeel/SI en 8 briljanten totaal ca 0.40 crt W/SI, ø 60 ca 6.8 gr

6 Schotels, Kang Xi
Startprijs 500 EUR

Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.

Antieke schrijftafel
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Louis Philippe schrijftafel met opstand, groen schrijfblad, 2 lades en 2 deuren ca. 1870 in goede staat 75x130x160cm.

Omega horloge
Startprijs 180 EUR

Horloge Omega seamaster. Chroom model, automatic, met zwart leren band.

Carpet Bal
Resultaat: 50 EUR

Oude carpetbal (vermoedelijk 19e eeuw), gemaakt van been en hoorn. Chique speelgoed voor kinderen ø12cm. Cond.: G

Halve maan tafel, inleg
Resultaat: 375 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse halve-maan tafel, noten gefineerd met floraal intarsia op blad, poten etc. Geheel in goede originele staat 70x82x40cm.

9 Schotels, Queng Long
Resultaat: 320 EUR

Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...

3 Delen plated
Resultaat: 60 EUR

Drie delig plated koffieset in empire stijl. 20e eeuw in goede staat. 16-23 cm Cond Goed

Divers pors. Zwiebelmuster
Resultaat: 160 EUR

Groot kavel antiek Duits Zwiebelmuster (uienmotief) porselein ca. 1900 (diverse fabrieken), totaal meer dan 100 delen o.a: kop & schotels, kannen, schalen, eierdoppen, borden, comfort etc. (enkele ch...

Ring Amethist
Startprijs 175 EUR

Ring zilver 925/000 met GG 750/000 kop. Zilveren ring met in een GG zetting een grote amethist, ca 7.6 crt. ø bovenzijde ring 14 mm. ø 55 ca 9,9 gr

Koperen bak + haardstel
Resultaat: 95 EUR

Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.