Antieke ivoren handgesneden tand met decor van krokodil, slang en overige figuren in goede staat 34x6x5cm.
Fries draadglas theebus met zilveren (835/000) montuur met dubbele parelrand en dop met parelrand. MT: P.J. Bierenbroodspot & J.P. v/d Sterre Amsterdam ca. 1900 11,5xø6,5cm.
Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G
Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R
Fijne boordknoopjes GG 750/000. Ronde gladde boordknoopjes, ø 11 mm, ca 2.9 gr
Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.
Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...
Antieke ivoren vaas op houten voet met als voorstelling rondom figuren onder de bomen 18xø4cm. Cond.: G
Hollandse hangpetroleumlamp ca. 1900, model schippertje. In goede originele staat 45xø30cm.
Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.
Chinese Yixing theepot in pompoenvorm, gesigneerd en in goede staat 10xø16xø10cm.
Rozetring GG 585/000 met briljanten. Rozetring met bredere band en briljanten. In het middne ene briljant ca 0.20 crt fancygeel/SI en 8 briljanten totaal ca 0.40 crt W/SI, ø 60 ca 6.8 gr
Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.
Eikenhouten Louis Philippe schrijftafel met opstand, groen schrijfblad, 2 lades en 2 deuren ca. 1870 in goede staat 75x130x160cm.
Horloge Omega seamaster. Chroom model, automatic, met zwart leren band.
Oude carpetbal (vermoedelijk 19e eeuw), gemaakt van been en hoorn. Chique speelgoed voor kinderen ø12cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse halve-maan tafel, noten gefineerd met floraal intarsia op blad, poten etc. Geheel in goede originele staat 70x82x40cm.
Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...
Drie delig plated koffieset in empire stijl. 20e eeuw in goede staat. 16-23 cm Cond Goed
Groot kavel antiek Duits Zwiebelmuster (uienmotief) porselein ca. 1900 (diverse fabrieken), totaal meer dan 100 delen o.a: kop & schotels, kannen, schalen, eierdoppen, borden, comfort etc. (enkele ch...
Ring zilver 925/000 met GG 750/000 kop. Zilveren ring met in een GG zetting een grote amethist, ca 7.6 crt. ø bovenzijde ring 14 mm. ø 55 ca 9,9 gr
Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.