Lot met 2 Barnsteencolliers een hanger met barnsteen en 3 benen colliers.
Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G
Fijne boordknoopjes GG 750/000. Ronde gladde boordknoopjes, ø 11 mm, ca 2.9 gr
Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.
Rozetring GG 585/000 met briljanten. Rozetring met bredere band en briljanten. In het middne ene briljant ca 0.20 crt fancygeel/SI en 8 briljanten totaal ca 0.40 crt W/SI, ø 60 ca 6.8 gr
Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.
Horloge Omega seamaster. Chroom model, automatic, met zwart leren band.
Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.
Hollandse hangpetroleumlamp ca. 1900, model schippertje. In goede originele staat 45xø30cm.
Drie delig plated koffieset in empire stijl. 20e eeuw in goede staat. 16-23 cm Cond Goed
Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.
Oude carpetbal (vermoedelijk 19e eeuw), gemaakt van been en hoorn. Chique speelgoed voor kinderen ø12cm. Cond.: G
Ring zilver 925/000 met GG 750/000 kop. Zilveren ring met in een GG zetting een grote amethist, ca 7.6 crt. ø bovenzijde ring 14 mm. ø 55 ca 9,9 gr
Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.
Bijbel ca. 1900 "The illustrated national Family Bible", Cassel and Company. bevat vele illustraties, gekleurd en met messing beslag. Lederen band is los 34x27x10cm. Cond.: R-G
Fijn broche 333/000 met parels en groen. Klein broche in de vorm van een groen edelstenen blaadje met daarop 3 kleine pareltjes. Grootte 26x12mm
Zes-delig glazen likeurset ca. 1930 en 7 oude glazen parfumflesjes (chip) 10-30cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze voorstelling 60x48cm. Cond.: G
Drie antieke tabakspijpen in originele foudraal: 2x mini tabakspijpen, 1x wit/oker 9-15cm. Cond.: R-G
Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G
Jugendstil glazen vaas met geschulpte rand ca. 1910, ivoorkleurig met groen glas in goede staat 9xø13cm.
Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G
Kavel met 6 diverse antieke onderscheidingen Duitsland (WO en Kaiser Wilhelm) 2-7cm. Cond.: G
Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G