Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij 1386
Schilderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hollandse secretaire 4052
Hollandse secretaire

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Wortelnoten buikkastje 4045
Wortelnoten buikkastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 795
Zilveren bestek

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, de Vries 1350
Schilderij, de Vries

Resultaat:

65 EUR

P. Prins 1343
P. Prins
Startprijs 50 EUR
Collier GG camee 759
Collier GG camee
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Broches 2x verguld 752
Broches 2x verguld

Resultaat:

50 EUR

H. Schallenberg 1336
H. Schallenberg
Startprijs 150 EUR
Reisbestek, ivoren heften 745
Reisbestek, ivoren heften
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2-Deurs porseleinkast 4009
2-Deurs porseleinkast

Resultaat:

1.300 EUR

Kabinet Louis Seize 4002
Kabinet Louis Seize
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
3-Delig marmeren pendulestel 3617
3-Delig marmeren pendulestel

Resultaat:

170 EUR

Broche GG knop 709
Broche GG knop
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3-Delig blauw klokkenstel 3581
3-Delig blauw klokkenstel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Armband en Broche GG 702
Armband en Broche GG

Resultaat:

290 EUR

Naaldenkoker 695
Naaldenkoker
Startprijs 30 EUR
Schwarzwald klokje 3574
Schwarzwald klokje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lantaarnklok 3567
Lantaarnklok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot zilv divers 666
Lot zilv divers

Resultaat:

50 EUR

Staande Engelse klok 3531
Staande Engelse klok
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Lenzkirch klok 3524
Lenzkirch klok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Uurwerk Boulle klok 3517
Uurwerk Boulle klok

Resultaat:

275 EUR

Ring GG briljant 659
Ring GG briljant
Startprijs 150 EUR