Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Terracotta, Chancay 6014
Terracotta, Chancay
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Meissen tafelstuk 6007
Meissen tafelstuk

Resultaat:

1.300 EUR

Limoges dekselpot 6000
Limoges dekselpot
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Vitrinekast 4059
Vitrinekast

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Hollandse secretaire 4052
Hollandse secretaire

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Wortelnoten buikkastje 4045
Wortelnoten buikkastje

Resultaat:

100 EUR

14 Tegels 6457
14 Tegels
Startprijs 50 EUR
Snuffbottle, bloem en krekel 6450
Snuffbottle, bloem en krekel
Startprijs 45 EUR
Verkocht
3 Schotels, Queng Long 6443
3 Schotels, Queng Long

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2-Deurs porseleinkast 4009
2-Deurs porseleinkast

Resultaat:

1.300 EUR

Gestoken beker, olifant 5829
Gestoken beker, olifant
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Benen wandelstok 5822
Benen wandelstok

Resultaat:

175 EUR

Kabinet Louis Seize 4002
Kabinet Louis Seize
Startprijs 1.800 EUR
3 Zittende geisha's 5815
3 Zittende geisha's
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3-Delig marmeren pendulestel 3617
3-Delig marmeren pendulestel

Resultaat:

170 EUR

5 KPM borden 6407
5 KPM borden
Startprijs 70 EUR
Verkocht
3-Delig blauw klokkenstel 3581
3-Delig blauw klokkenstel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Amandelgeslepen fruitschaal 5577
Amandelgeslepen fruitschaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Karaf met slijpwerk 5570
Karaf met slijpwerk

Resultaat:

115 EUR

Schwarzwald klokje 3574
Schwarzwald klokje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lantaarnklok 3567
Lantaarnklok

Resultaat:

90 EUR

Karaf + 6 glazen 5563
Karaf + 6 glazen
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Rosenthal eetservies 6400
Rosenthal eetservies

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Tabakspot 6393
Tabakspot

Resultaat:

30 EUR