Kavel met 7 tekeningen op papier 17e-18e eeuw o.a: portret, figuren, bloemen, landschap etc. 16-21cm. Cond.: G
Twee tekeningen op papier 18e-19e eeuw: 1x mannelijk naakt (rood potlood) 30x20cm. en 1c paardenhoofd met hoofdtuig 35x29cm. Cond.: G
Hermanus Koekkoef 1861 (Middelbrug 1815 - 1882 Haarlen), olieverf op linnen, schepen en figuren op ruwe zee (overschilderingen, beschadigingen) 61x31cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, mand met rozen 20x25cm. Cond.: G
Twee werken, toegeschreven aan Nicholas Condy (1793-1857) (Engelse School), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x23cm. (per stuk) Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, spelende kinderen op het strand 20x25cm. Cond.: G
Frits Du Mes, Belgische school ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met rozen. 25x45cm., Cond.: G
Jan te Wierik 1995 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier
J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G