Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen vaas
Startprijs 35 EUR

Deel van een 19e eeuwse bronzen vaas (zonder voet) met rondom 4 Griekse dansende vrouwenfiguren 11x8,5x8,5cm. Cond.: G

Kris, Indonesië
Startprijs 40 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en messing schede 20e eeuw in goede staat 48cm.

Kris, Indonesië
Resultaat: 40 EUR

Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G

Syrische Stickery
Startprijs 400 EUR

Syrisch stikwerk 18e-19e eeuw met gouddraad op velours (beschadiging) 66x57cm. Cond.: R

Kunstwerk
Startprijs 60 EUR

Jung 1977 (Duitse kunstenaar), moderne metalen compositie op koperplaat met houten omlijsting 124x33cm. Cond.: G

Franse pronkvaas
Startprijs 40 EUR

Grote bronzen pronk-schenkkan met albast 20e eeuw (Historisme) in goede staat 53cm. Cond.: G

Russische doos, lakwerk
Startprijs 225 EUR

Russisch lakwerk opbergkistje met arreslede en figurenvoorstelling ca. 1900 in goede originele staat 8x8x13,5cm.

Samac beeld, lamp
Startprijs 100 EUR

Tafellamp ca. 1900, voorstellend een bloemenmeisje van compositie metaal 42cm. Cond.: G

Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Startprijs 175 EUR

Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een auto. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x48x17cm. Cond.: G

Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Startprijs 175 EUR

Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een locomotief. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x50x18cm. Cond.:...

Jardiniere
Resultaat: 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse kristallen schaal in messing bewerkte houder ca. 1870 (1 chip) 11x31x17cm. Cond.: G

Asbak, bronzen pierrot
Startprijs 25 EUR

Oude Art Deco asbak ca. 1930 met bronzen Pierrot 10x12x12cm. Cond.: G

Grote koffiemolen
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse kruideniers koffiemolen van Peugeot Frers in goede originele staat van gietijzer met messing 58x60x50cm. Cond.: G

Tafelstuk, 2 beelden
Resultaat: 65 EUR

Groot 19e eeuws compositie metalen gegoten tafelstuk, voorstellend twee naakte dames met 2 nautilusschelpen (restauratie) 44x55x22cm. Cond.: R

Schaal met dolfijn
Startprijs 80 EUR

Messing tafelstuk met dolfijn en matglazen schaal in Empire stijl, 2e helft 20e eeuw 30xø22,5cm. Cond>: G

Kist, smeedijzeren beslag
Resultaat: 440 EUR

Aparte eikenhouten kist, rondom met smeedijzer beslagen en met 2 handvaten. 18e Eeuw of ouder met origineel slot (roodkleurig) 22x30x48cm. Cond.: G

2 Pronkbokalen
Startprijs 180 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen deksel bokalen met putti en floraal decor op ronde marmeren voet. In goede staat. 27xø12cm.

Kromzwaard
Resultaat: 1.000 EUR

Antiek Arabisch kromzwaard met echt zilveren bewerkte schede, ivoren heft en zilveren montuur ca. 1900, in goede originele staat

Schaakspel
Resultaat: 185 EUR

Antiek schaakspel van Japanse makelij 2e helft 20e eeuw met ivoren figuren, mooi bewerkt 45x23x10cm. Cond.: G

Bokaal
Resultaat: 75 EUR

Bronzen dekselbokaal met putti , figuren met bokkepoten, geit en een tijger ca. 1900 in goede staat 27x14,5xø9,5cm. Cond.: G

2 Pronkbokalen
Startprijs 400 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse bronzen bokalen met putti en druivenranken en marmeren voet in goede staat 25x12x10cm. Cond.: G

Zilveren kromdolk
Startprijs 400 EUR

Zeldzame Arabische zilveren kromdolk met extra mes. Geheel in zilveren bewerkte schede en ringen1e helft 20e eeuw 30x19x4cm. Cond.: G

Horlogestandaard, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Wortelnoten fineer 18e eeuwse horlogestandaard in de vorm van een staande klok. In goede originele staat 44x12x6cm.

Bronzen Chinese schotel
Resultaat: 100 EUR

Zware antieke bronzen schotel 18e-19e eeuw met decor van draken, kreeft en karper 6xø35,5cm. Cond.: G