Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wand kandelaar 2421
Wand kandelaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Wandkandelaars 2431
2 Wandkandelaars

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Tuinbeeld, religieus 2444
Tuinbeeld, religieus

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6 Tablets 2459
6 Tablets

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Borstelset + diversen 2477
Borstelset + diversen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Pokenset 2478
Pokenset

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Jugendstil dienbladen 2063
2 Jugendstil dienbladen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Indonesische kris 2084
Indonesische kris

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Tinnen figuren 2092
4 Tinnen figuren

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Delen tin/messing 2098
5 Delen tin/messing

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Haardscherm 2158
Haardscherm

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Boek, ANWB 1926 2174
Boek, ANWB 1926

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zijde kunst 2199
Zijde kunst

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Gegraveerde vensters 2222
2 Gegraveerde vensters

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Duitse steengoed kruik 2239
Duitse steengoed kruik

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lampje 2253
Lampje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Wortelnoten lijsten 2288
2 Wortelnoten lijsten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Delen messing 2317
5 Delen messing

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Koffer + tablet 2348
Koffer + tablet

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Delen koper 2351
3 Delen koper

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Delen Aziatica 2411
3 Delen Aziatica

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Mahonie barometer 2418
Mahonie barometer

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Delen brons 2434
3 Delen brons

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Delen divers 2462
5 Delen divers

Resultaat:

20 EUR