Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Glas in lood raam 5528
Glas in lood raam

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
3 Flessen, groen glas 5521
3 Flessen, groen glas

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Boheemse coupes 5501
2 Boheemse coupes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Glazen fles, 18e eeuw 5503
Glazen fles, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Glazen fles, 18e eeuw 5522
Glazen fles, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5x Gekleurd glas 5565
5x Gekleurd glas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Delen glas 5573
2 Delen glas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Glazen voet schaal 5507
Glazen voet schaal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Dekseldoosje, Lalique 5542
Dekseldoosje, Lalique

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gegraveerde schaal, PIRKL 5512
Gegraveerde schaal, PIRKL

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Glazen vazen, Malta 5548
2 Glazen vazen, Malta

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schaal, Kosta Boda 5568
Schaal, Kosta Boda

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Opaline vazen 5574
2 Opaline vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Coupes 5537
3 Coupes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kristal set 5539
Kristal set

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Delen glaswerk (kunstglas) 5567
2 Delen glaswerk (kunstglas)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kristallen kolomkandelaars 5571
Kristallen kolomkandelaars

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lalique lamp 5502
Lalique lamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kristallen tafeltje 5532
Kristallen tafeltje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Glazen 5556
2 Glazen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Galle vaasje 5510
Galle vaasje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Karaffen + glazen 5513
2 Karaffen + glazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
9 Delen kristal 5525
9 Delen kristal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Glas met bloemen 5545
Glas met bloemen

Resultaat:

30 EUR